Обявявам текущата седмица,за седмица на мрънкачите!

От: Обявявам текущата седмица,за седмица на мрънкачите!

кат стана дума за оня, тука в събота даваха един ма се едно оня слушаш... във втората половина на предаването, след средата на клипа е един образ :) ама се пали се едно му плащат на дума, без значение акква е важното е да е против комунистите... като на норма е:

СЛЕД 42-РАТА МИНУТА ВЛИЗА ТОЯ - ГЕОРГИ ЖЕКОВ СЕ КАЗВАЛ

http://play.novatv.bg/play/265453/?autostart=true

ама все едно са им записания тия приказки и ги въртят на запис... едно и също... просто явно е като болест нещо, заразно ли е какво е...

п.п. той бил известен тоя има го из нета

Е Жеков си е класика - http://vbox7.com/play:f1e2eeef :D
 
От: Обявявам текущата седмица,за седмица на мрънкачите!

Абе, сега като се замисля.. И ти си един въздухар, който си е купил клавиатура........


По-добре въздухар и то комполексиран, отколкото един тясно специализиран неудачник :)
ка-пиШ?

И колкото до клавиатурата.... да купил съм си я, ама има разлика от моята до твоята клавиатура :)

А и клавиатурния оператор зад моята е доста надарен умствено, а след успешна хирургична интервенция, вече и физически :)

До какво ли не води скуката а :)
 
От: Обявявам текущата седмица,за седмица на мрънкачите!

Агейнст, бате, не го зимай присърце деа. Общо взето си чешем езиците за майтап. Няма нужда да ме помпаш с репове:)
 
От: Обявявам текущата седмица,за седмица на мрънкачите!

Агейнст, бате, не го зимай присърце деа. Общо взето си чешем езиците за майтап. Няма нужда да ме помпаш с репове:)

не знам по какви причини си чешеш езика, и не искам да научавам подробности де:), ама искам да те информирам, че аз докато чета и си почесвам разни други работи де...
 
От: Обявявам текущата седмица,за седмица на мрънкачите!

По-добре въздухар и то комполексиран, отколкото един тясно специализиран неудачник :)
ка-пиШ?

И колкото до клавиатурата.... да купил съм си я, ама има разлика от моята до твоята клавиатура :)

А и клавиатурния оператор зад моята е доста надарен умствено, а след успешна хирургична интервенция, вече и физически :)

До какво ли не води скуката а :)

Имам лошия навик да чета само първите 2-3 изречения, после ми става скучно:). Абе човек да не хейтне като хората в неделя, веднага ти налитат на бой... Та дебел, ако искаш да хейтнеш моя милост, гледай да го направиш в увода или в първите 2-3 изречения:)
 
От: Обявявам текущата седмица,за седмица на мрънкачите!

дебел е агейнс
и майка ти,
аз съм
небрежно атлетичен,
по принцип като ме видят и ме мислят за копиехвъргач и нещо от сорта:)

А за изреченията, май сбърка поста а?
или е важно да се отчетеш?
 
От: Обявявам текущата седмица,за седмица на мрънкачите!

и майка ти,
/QUOTE]

Това за мен ли се отнася...
 
От: Обявявам текущата седмица,за седмица на мрънкачите!

Агейнст, бате, не го зимай присърце деа. Общо взето си чешем езиците за майтап. Няма нужда да ме помпаш с репове:)

Прощавай друже, отплесна ми се мишката нещо :D Ще изчакам да мине малко време и щи върнем зелено :)
 
От: Обявявам текущата седмица,за седмица на мрънкачите!

Прощавай друже, отплесна ми се мишката нещо :D Ще изчакам да мине малко време и щи върнем зелено :)

Това за мен няма значение.
Искам това местенце да запази предприемачиския си дух, както и да се удвоят активните личности, които са налице към днешна дата. Наистина, на фона на безличните личности (по-скоро индивиди), които се разхождат поседневно из БГ улиците, този форум е уникален за тази географска ширина.

Спирам с тоталния офтопик за днес, че дойде в повече май:)
 
От: Обявявам текущата седмица,за седмица на мрънкачите!

Това за мен няма значение.
Искам това местенце да запази предприемачиския си дух, както и да се удвоят активните личности, които са налице към днешна дата. Наистина, на фона на безличните личности (по-скоро индивиди), които се разхождат поседневно из БГ улиците, този форум е уникален за тази географска ширина.

Спирам с тоталния офтопик за днес, че дойде в повече май:)


чи тя темата си е офтопик ко ми се праиш на нащипана мома ма?


И като стана дума?
какъв предприемач си ти че искаш такава атмосфера?
аз не съм видял в ни една тема за предприемивост и бизнес да напишеш нещо?
само простотии ти излизат от профила? и тук таме некой килешлък...
 
От: Обявявам текущата седмица,за седмица на мрънкачите!

Амоуне, аз ако бях на твоето място, щях постоянно да инвестирам в разни проекти, било то научни или други. За какво са ти иначе тези пари. Инвестирай по-активно. Направи продукт, направи си фабрика, вложи в на няколко различни места, просто така за разнообразие. :) Защо трябва само да сивееш и трупаш безцелно :) Или пък върви на екскурзия в Африка или Азия виж света разгледай :) Много отегчен звучиш.
 
От: Обявявам текущата седмица,за седмица на мрънкачите!

Амоуне, аз ако бях на твоето място, щях постоянно да инвестирам в разни проекти, било то научни или други. За какво са ти иначе тези пари. Инвестирай по-активно. Направи продукт, направи си фабрика, вложи в на няколко различни места, просто така за разнообразие. :) Защо трябва само да сивееш и трупаш безцелно :) Или пък върви на екскурзия в Африка или Азия виж света разгледай :) Много отегчен звучиш.

ши инвестираш като си млад и имаш нерви свободни за убиване...
а пътуването, след пенсионирането...
 
От: Обявявам текущата седмица,за седмица на мрънкачите!

Пръй едно лапи на твойта и съвсем скоро ще ти стане забавно:)

ши инвестираш като си млад и имаш нерви свободни за убиване...
а пътуването, след пенсионирането...
 
От: Обявявам текущата седмица,за седмица на мрънкачите!

Аз ако имам много пари ... ама разбирай много :) бих направил следното:
1. Зимата съм някъде на топло - 20+ градуса - едно апартаментче под наем за 5-6 месеца
2. Бих си купил един як кемпер - 50 000+ евра да си обякалям тука близките континенти
3. Един Астон кабрио
4. Една направена джипка и да се присъединя към някоя експедиция в Африка, Азия, Русия за по няколко месеца. Виждал съм такива в Тунис и Египет - 5-10+ джипки направени и си обикалят :)

Имоти повече не бих си купувал, предпочитам по хотелите и да си обикалям, а не на едно място да седя
 
От: Обявявам текущата седмица,за седмица на мрънкачите!

що не си купиш един хеликоптер да си джиткаш насам-натам? :mrgreen:

това да имаш пари и да ти е скучно, не го разбирам
 
От: Обявявам текущата седмица,за седмица на мрънкачите!

Пръй едно лапи на твойта и съвсем скоро ще ти стане забавно:)


Циганите да раждат...

нема развалям фигурата на крокодила...

Пък и не съм чак толкуз умен и красив че да съм длъжен да си оставя гените.
 
От: Обявявам текущата седмица,за седмица на мрънкачите!

що не си купиш един хеликоптер да си джиткаш насам-натам? :mrgreen:

това да имаш пари и да ти е скучно, не го разбирам

скъпи са,
поддръжката им е скъпа,
искат се много документи и такси


ай ща видим като забогатееш дали няма да ти е скучно :)


ти разбираш ли че като нямаш и като влезеш в един хранителен магазин и ти се иска всичко да си купиш...
ама след време намираш недостатъци на всичко и нищо не ти харесва вече.

а и с възрастта, след като опиташ всичко, вече не си толкова ентусиазиран от всичко.
 
От: Обявявам текущата седмица,за седмица на мрънкачите!

Хем ти е скучно ... хем нямаш време за пътуване :))

Не искам да пътувам сам, а няма с кого.
Врем си имам предостатъчно, работата и сега мога да си я върша онлайн за 15 минути на ден няколко пъти в месеца.
 
От: Обявявам текущата седмица,за седмица на мрънкачите!

Ши видите вие, сега ви се струва глупаво.

Ама след 10 години брак
и след 35 години живот
Нещата се променят.

Това което те искали едно време вече няма значение,
някак си губите ентусиазъм, губите желание и интерес.

Аз си мислех преди 20 години леле...
пари да имаш кола, да обикаляш по кръчми, мацкии,
кеффффффф...

А сега... старост нерадост :)


САМО МРЪНКАТЕ И НИЩО НЕ ВИ ХАРЕСВА :)
 

Горе