Овлажняващи Капки за Очи ?

От: Re: От: Овлажняващи Капки за Очи ?

Здравей и добре дошла / дошъл при нас. Мерси за хубавия коментар и ти пожелавам приятен престой тук.

Аз вече си харесах - Systane - мисля него да пробвам сега. ;)

Благодаря, добре заварила :)
 
От: Овлажняващи Капки за Очи ?

Аз лично ползвам Хипромелоза (синя тубичка от аптеката, струват около 6лв). Издържат 3 месеца след отваряне.
 
Re: От: Овлажняващи Капки за Очи ?

Физиологичен разтвор от аптеката.

Здравей добре дошъл при нас. :) Мерси за мнението. Някакви по-детайлни съвети да дадеш в това направление, защото тук всичките сме за капки. Благодаря и успехи.
 
От: Овлажняващи Капки за Очи ?

И аз съм ЗА Визин...а имаше едни, на които не помня името, ама бяха страшно люти и гадни
 
От: Овлажняващи Капки за Очи ?

Очната ми беше препоръчала сутрин да си мия лицето с хладка вода и да правя лек масаж точно под очите(където се появяват торбички) капки ми изписа Systane balance били най-обикновени и монго ефективни около 5лв бяха
 
От: Овлажняващи Капки за Очи ?

Последно какво да ползваме?
 
Re: От: Овлажняващи Капки за Очи ?

Последно какво да ползваме?

За какво бате? Овлажняване, успокояване на очите? Аз ползвам капки за овлажняване, и много рядко Визин. Това само като светя червен, като статията на Самуил. :)
 
От: Re: От: Овлажняващи Капки за Очи ?

За какво бате? Овлажняване, успокояване на очите? Аз ползвам капки за овлажняване, и много рядко Визин. Това само като светя червен, като статията на Самуил. :)
Де да знам, за овлажняване май доколкото съм начетен.,
Визин-а доста противоречиви мнения има за него тук, а точно него ползвам в момента и ако има по-добро и по-малко вредно да ъпдейтвам .
 
От: Re: Овлажняващи Капки за Очи ?

Аз използвам Gelone, които са изкуствени сълзи. взимам си ги онлайн
 
От: Овлажняващи Капки за Очи ?

И аз да споделя! :) Аз пък ползвам капки за дълготрайна хидратация, които съдържат и витамини "artelac rebalance"! 15'тина лева са, но за хора, които се предполага, че работят постоянно на компютър, не би трябвало да е проблем ;) ... иначе, се капят лесно, облекчават, успокояват и обезболяват определено, на мен помагат без грешка! Капят се по 2-3 пъти дневно, и стигат за месеци! Намират се почти във всяка аптека, както и online! Първоначално ми ги изписа "реномирана" очна лекарка! ... И те така! :) ...
 
От: Овлажняващи Капки за Очи ?

Изкуствени сълзи Тиърс Натурале II. От доста време ги използвам и като цяло съм доволна.
 
От: Овлажняващи Капки за Очи ?

гледане на далече през 2-3 часа и упражнения за очи, никви капки :).
 
От: Овлажняващи Капки за Очи ?

Аз ползвах последно капки за очи, които също имаха годност 28 дена, но не се казваха така, така че предполагам че повечето са с такава трайност. Съветвам те да си вземеш и очила за работа на компютър. С рефлекторни стъкла май се водеха. Аз имам и съм много доволна. Моите струваха около 100 лв и ми вършат перфектна работа вече 2 година.
 
От: Овлажняващи Капки за Очи ?

Сперсалерг на Thea. Използвам ги всеки ден по няколко пъти, и почти не усещам алергията, която имам от години. Препоръчвам :)
 
От: Овлажняващи Капки за Очи ?

Здравейте Dea!
Понеже видях, че имате много познания за различните капки за очи, исках да попитам - знаете ли дали българските капки "Изкуствена сълза" съдържат консерванти?
Много благодаря предварително!
 
има едни visine redness или нещо подобно. Ако ги сложиш в хладилник и след това си сложиш, много освежават.
 
Последно редактирано:

Горе