Одит на сайт

Да, това е идеята. Мани го този трол, ако го четеш по темите, ще видиш, че нищо съществено не може да каже и да се извлече полза от него.


Добре де, имали ли е техническо задание с някакви детайли и конкретика? Поне това може да се каже, нали? Ако съм го изпуснал, извинявам се, но не видях аз лично. Сумата сериозна ли е? Да ти кажа честно наистина не си дал много информация, а така на практика как точно можем да дадем някакво крайно заключение? За момента с тази информация взимането на страна е въпрос на лично мнение, но определено няма да е обективно. Горе долу "Направиха ми нещо, аз не съм ок, какво да правя".
Знам какво да правя. Не знам дали ще е правилно, но знам. Точно затова търся адвокат и фирма, която да каже - това е направено добре и са спазени добрите практики, а това не е. Тези функции са ок и работят, а пък тези изобщо липсват... Нещо такова :)
Има техническо задание/проектна документация, но там нещата са описани прекалено общо. Както казах някъде по-горе - аз започвам проекта при свършен факт. Подписан договор. Платени почти всички пари по договора. Мноооого пари! Започнат и оставен доникъде не функционален интернет магазин и т.н. и т.н. В момента се опитваме да спасим каквото е възможно и да намалим щетите доколкото е възможно. Един подобен одит можеше и да не ни свърши работа, но може и да свърши дали при преговорите, дали евентуално в съда ако стигнем до там. И аз не знам, не съм запознат с правото.

Не си представях този мой пост така... Мислех си, че ще попитам за фирма, която да ми свърши заданието - ще ми бъдат препоръчани няколко, евентуално някой ще ми препоръча практикуваш този вид право адвокат, ще благодаря и ще си вървя по живо, по здраво...
А то каква дискусия стана :D

Е, надявам се поне, че някои човечета отново се почувстваха значими... Джаффф... :p
 
Значи, ще предупредя за езика и думите. Вече имаме репорти в темата и сори, ама напослед с твоите включване се появяват репортите. Само после да няма диктатура и други такива глупости. ;)
Мисля, че и аз минах границата. Сори! Повече няма да му обръщам внимание.
 
Предполагам, че някои от вас още като видят "дизайна" на сайта веднага ще се сетят коя е фирмата стояща зад тази гавра...

Щом не си ме блокирал, значи да се върнем да думата.. за ЯВНИЯ тролаж от страна на... (знам вече кой е "новия" потребител, не ми беше особено трудно да намеря)

И, или си пиша каквото искам, или ме блокираш. Точка по въпроса :)
Ако спра да пиша, значи си ме блокирал, защото при такива явни тролове, няма вариант в който да клекна ;)
 
Хем искат да натиснат изпълнителя, хем много ги е страх да не го ядосат...
Има там някаква искрица надежда че ще се мобилизират едва ли не и изведнаж ще сътворят чудо невиждано.

Ем сърби, ем боли.

Някой като търси "фирма" в тоя форум, по традиция препоръчвам или Стеник или cross.
Разбира се, ако Джон беше тука, веднага щеше да спомене Станимир.

ПП: И след още някой месец вероятно ще се търси друга фирма, да направи одит на одита на първата фирма.
 
Моля, моля.. аз пръв го разкрих :) Нищо че ест пак аз изядох л..та :D

САМО ЧЕ тоя път няма да му се размине толкова леко, обещавам. Там на трамвайна ще стане лудница, гаранция..
Освен това, фирмето дето го клати, и при положение, че удържи на инкяра да му даде една голяма тояжка (каквато и заслужава), ще има специален бонус от мен ;)
 
Значи, ще предупредя за езика и думите. Вече имаме репорти в темата и сори, ама напослед с твоите включване се появяват репортите. Само после да няма диктатура и други такива глупости. ;)
Все се надявах, че може да се получи адекватна юридическа тема изпълнена със съдържание, но уви.......
 
Все се надявах, че може да се получи адекватна юридическа тема изпълнена със съдържание, но уви.......
Като на пазара, брат. И там искаш да водиш интелигентен разговор, докато някой не извика от другия край, че му трябва тоалетна хартия, че се е намазал яко. :)

Като игнорираш някои постове, като цяло се получава добре от към съвети. Но малко може да се дадат на това ниво, до което са стигнали двете страни. При повече инфо сигурно ще има по-добри, но за юридическа терминология и логика не разчитай. :)
 
Все се надявах, че може да се получи адекватна юридическа тема изпълнена със съдържание, но уви.......

Ти както винаги ИЗОБЩО не си в час какво се случва тук. Тва понеже само минаваш да си фръцнеш гъзарската прическа и ако евентуално ти се отдаде, да ментеш некой динозавърски лаф :)
 
Тая тема е като да те поканят на тежка сватба и да те сложат на празна софричка.
 
Тая тема е като да те поканят на тежка сватба и да те сложат на празна софричка.
И репертоара на DJ-a се изтърка и стана скучен.
 
И репертоара на DJ-a се изтърка и стана скучен.
Хахаха, аз му викам сватбарския диск - One way ticket, It's my life, Daddy Cool, и други такива евъргрийни.

Но важното е да се разплете всичко и автора да даде информация как са се стекли нещата и най-важното - как двете страни са излезли от ситуацията, така че да и имало добър край. :)
 
Хахаха, аз му викам сватбарския диск - One way ticket, It's my life, Daddy Cool, и други такива евъргрийни.

Но важното е да се разплете всичко и автора да даде информация как са се стекли нещата и най-важното - как двете страни са излезли от ситуацията, така че да и имало добър край. :)
Нинам как мъ уцели :)
Еднопосочния билет е номер едно по шосето. Другия е Voyage, voyage.
Правя ти контрапие по диагонала :)
 
Последно редактирано:

Горе