Одобрение в AdSense

skittles

Member
Здравейте, от 3 дена се опитвам да получа одобрение в AdSense .. регистрах си блог и кандидатствах първият ден с 30 статии - не ме приеха, 2-рият ден кандидатствах със 104 статии - не ме приеха, 3-тият ден (днес) кандидатствах със 405 статии и днес не ме приеха. Като причина за отхвърлянето на молбата пишат - недостатъчно съдържание. Статиите са сравнително дълги, не знам вече дали да продължавам да пускам статии, какво мислите?
 
От: Одобрение в AdSense

Количеството статии няма значение. Важно е качеството.
 
От: Одобрение в AdSense

Това е блога, разгледай ..
 
Последно редактирано:
От: Одобрение в AdSense

100% ли е копираното съдържание?
Прехвърлих 2-3 статии и са на 100% копирани и за това може да не те одобряват.
 
От: Одобрение в AdSense

На 100% са копирани, да... ако това е проблема защо в причината за отхвърляне пише Недостатъчно съдържание?
 
От: Одобрение в AdSense

На 100% са копирани, да... ако това е проблема защо в причината за отхвърляне пише Недостатъчно съдържание?

Защото това за Adsence не е съдържание, а е крадене от други сайтове. Не казвам, че това е причината на 100%, но 99% е това.
 
От: Одобрение в AdSense

Така ли било .. :) Ами какво да направя сега? Да изтрия блога или да пусна някоя друга статия авторска върху крадените.. ? Ама пък тия авторски статии къде ще ги търся? Мога да преразкажа 10-тина, но с 10-тина дали ще ме одобрят? Дайте идея къде да намеря авторски “статии“ ? Ако примерно копирам някакво резюме от филм и го публикувам като статия ще свърши ли работа?
 
Последно редактирано:
От: Одобрение в AdSense

Така ли било .. :) Ами какво да направя сега? Да изтрия блога или да пусна някоя друга статия авторска върху крадените.. ?

Идеята е един път да те удобрят. След това може да си слагаш рекламата където искаш.Все пак ако те предупредят, че нарушаваш нещо е добре да го премахнеш веднага, щото удобряват трудно, а един път баннат ли става трудно втора регистрация.
 
От: Одобрение в AdSense

Да, аз вече изтрих всички 440 статии, виж предният ми пост ..
 
От: Одобрение в AdSense

Според мен е по-добре да пробваш с нов и няколко 100% уникални статии. Обаче не ги пускай в един и същи ден. Например за период от една седмица. Говоря от личен опит.
 
От: Одобрение в AdSense

Ами в момента започнах да преразказвам статии, ако имате друго предложение как да получа по-бързо одобрение - предлагайте..
 
От: Одобрение в AdSense

Мога да ти кажа аз какво направих и как получих одобрение в рамките на няколко дни. Преди време бях закупил домейн, с който кандидатствах с не повече от 5-6 статии на английски (над 90 % уникалност с Адвего). Не ме одобриха и го зарязах. Домейна изтече. Наскоро реших пак да опитам, купих го отново (беше свободен), платих хостинг, поръчах на колега от форума да ми качи един Wordpress с обикновен безплатен темплейт, базисно SEО с плъгина All In One SEO Pack, качих старите статии и сложих няколко банера с афилиейт връзки. Инсталирал съм също плъгините Google XML Sitemaps, WP Sitemap Page, Fast Secure Contact Form и WP Super Cache. Изчаках седмица и няколко дни и повторно кандидатствах. След два часа получих съобщение, че на първо четене съм одобрен и мога да разположа рекламите, които до окончателното ми одобрение, ще бъдат без съдържание. След два дни получих честитка, че съм одобрен и рекламите цъфнаха. Та така ..:)
Махни копираните статии, ако не можеш сам да напишеш/преразкажеш, дай някой лев за няколко уникални за Гошо статии, сложи си форма за контакт, сложи няколко банера, направи страница "За нас/мен", Карта на сайта/блога и би трябвало да си ОК. За друго не се сещам .. ако ти се сетиш, питай.
 
От: Одобрение в AdSense

Това е блога ми. Засега изтрих всички статии, които бях преписал и преразказах една.
 
Последно редактирано:
От: Одобрение в AdSense

Благодаря на всички ви за съветите, ще преразказвам днес и утре и ще пиша дали са ме одобрили и с колко преразказани статии ..
 
От: Одобрение в AdSense

Това не е вярно за уникалността на статиите! Явно бота може би не е видял всички статии ... Поне мен, преди 4 месеца ме одобриха с около 40-50 статии на АБСОЛЮТНО 100% копирано съдържание, но сайта си беше под Wp и всичко в него си беше ок! Без никакви общи условия, нещо за мен и други подобни! Не знам дали пък не са направил промени за 4 месеца ... :X
 
От: Одобрение в AdSense

Има разлика от копирано до копирано съдържание.
 
От: Одобрение в AdSense

Правиш един блог в blogger на тема която ти разбираш и ти е интересна, пишеш си 1 седмица собствени статии или преразказваш и събираш от 2-3 статии в една в твоя блог и като направиш 20 статии за една седмица в блога пробвай и всичко ще ти е ок.Просто пиши първоначално по някоя тема по която се интересуваш независимо за какво ще е и ще те одобрят, а после както ти казаха ще може да си слагаш рекламите където щеш :)
 
От: Одобрение в AdSense

Здравейте,

Благодарим Ви за интереса към Google AdSense. За съжаление след като разгледахме молбата Ви, не можем да Ви приемем за участие в програмата към настоящия момент.

Не одобрихме молбата Ви поради долуизброените причини.

Проблеми:
-
Недостатъчно съдържание



С 15 авторски дълги статии ...... какъв е проблема ...
 

Горе