Омраза

hristonev

Well-Known Member
Към @DataAddicted и всички, които смятат, че ги мразя. Нямам достатъчно време за по-дълъг флирт та:
Тъй като сме корумпирана държава да си предложа и аз . Най-тържествено заявявам, че който дойде да метнем тия 9 палета керемиди от долу до горе ще има имунитет 1 месец от мен във форума. За по-визуална представа, моля вижте снимката по-долу.
ПП не съм вакснат .
ПП2 има каравана за спане, лютеница и сирене на корем.
Optimized-IMG_20211002_141818.jpg
 
Мога да дойда, но идването ми ще бъде само на тема контрол. Искам да видя разрешителното ти за строеж, и фактурите за покупка на всички материали в обекта.
 
И аз имам керемиди за мъкнене, ама не вервам във форумната любоФ :D

Иначе си се заел с нещо бая сериозно, с форума нема да стане, вервай ми :)
 
И аз имам керемиди за мъкнене, ама не вервам във форумната любоФ :D

Иначе си се заел с нещо бая сериозно, с форума нема да стане, вервай ми :)

Защо го демотивирате да завърши строежа?
 
А дори и един прост сарказъм не може да включиш като хората в репертоарът си :p

Верно превърна форума в детска градина хах, Абе, май май опитът ти верно произлиза основно от форума на бгмама :D
 
А дори и един прост сарказъм не може да включиш като хората в репертоарът си :p

Верно превърна форума в детска градина хах, Абе, май май опитът ти верно произлиза основно от форума на бгмама :D

Не се прави на интересен, а заминавай да носиш керемиди!
 
Къде строиш? Що да не минем? Това е доста добър фитнес. Полезен начин да се раздвижи човек след цял ден кибичене пред компа. :) Изглежда добре стават нещата. ;)
с. Тополово Асеновградско. И аз се кефя на фитнеса. Старая се, после да не гледам огледалото псувайки майстора. Оп @дата бетона е лят от фирма. Така е по закон. Не пействай закона моля, знаем го .
 
с. Тополово Асеновградско. И аз се кефя на фитнеса. Старая се, после да не гледам огледалото псувайки майстора. Оп @дата бетона е лят от фирма. Така е по закон. Не пействай закона моля, знаем го .
@hristonev Спазвате ли противоепидемичните мерки? Има ли дезинфектант пред входа на хотела? Маски?
 
@hristonev Спазвате ли противоепидемичните мерки? Има ли дезинфектант пред входа на хотела? Маски?
Има напредък, ся махни почерненото и дори разговор можем да завържем.
 
Най-тържествено заявявам, че който дойде да метнем тия 9 палета керемиди от долу до горе

между другото преди 2 месеца гледах машина за качване на тухли и керемиди но не знаех дали ще има работа за нея в България. Ти като човек правещ покрив, би ли наел такава машина или човек с подобна машина за да улесни процеса ?


iu
 

Горе