Онлайн бизнес-седенка 25.04.2015

Последна събота на април ще се проведе първата по рода си онлайн бизнес-седенка в гр.Бургас.Целта на събитието е да се повиши нивото на бранша като представи добри практики на най-използваните платформи за електронна търговия в България.Събитието се организира от Mr.Storeman и ще се стреми да събере на едно място всички които всеки ден се опитват да подобрят платформите си и да получат безценни съвети за подобряване практиките в развитието на електронната си търговия.
В седенката се канят Само пристрастени към онлайн търговията и имащи опит в създаването на успешни онлайн магазини с нисък бюджет.
Един от лекторите ще бъда Аз -горд собственик на онлайн магазин базиран на преста шоп,както и се канят за лектори и други капацитети като Стан,Крумов,Блинки и др.
Такса за участие 0лв
Записване и подробна информация на лично.

Моля желаещите да участват да представят магазина който са направили и платформата която използват.
 
От: Онлайн бизнес-седенка 25.04.2015

Тъй, като е безплатно, ако има възможност за онлайн излъчване ще стане много популярно и ще събере голяма аудитория.
Успех!
 
От: Онлайн бизнес-седенка 25.04.2015

Приемаме всякакви новаторски и насърчителни съвети:)
 
От: Онлайн бизнес-седенка 25.04.2015

Ехеее супер идейка, а и сте ми на една крачка дето се вика. Ама как може точно дати на които съм зает. Пфуууу моя късмет край няма. Успех ви желая. на мероприятието. :)
 
От: Онлайн бизнес-седенка 25.04.2015

Благодаря за доверието и поканата.
Нямам честта да Ви познавам, mr.storeman, но ще се радвам да се запознаем.
И биваше да пуснете по едно ЛС на по-горе споменатите колеги, предварително.
 
От: Онлайн бизнес-седенка 25.04.2015

и на мен ми се идва, но ще видим дали ще мога да се организирам да ида до бургас ;)
 
От: Онлайн бизнес-седенка 25.04.2015

Пичове дайте го оналайн това чудо
Ето две платформи за семинари - тествани са и работят
http://www.on-ed.com
http://www.gotomeeting.com
 
От: Онлайн бизнес-седенка 25.04.2015

Онлайн бизнес-седенка би трябвало да означава, че цялата седенка ще е онлайн :p нещо не си се изразил добре
 

Горе