Онлайн магазин - доставки за София и страната

От: Онлайн магазин - доставки за София и страната

the.rampage.rado неправилно подхождаш към служителите на ЕЕ. Правило 1, питаш за името на оператора, правило 2 малко след като си изпулнил правило 1 искаш да те прехвърли на шефа за да пуснеш рекламация. Това ряско вруща доброто възпитание и обноски на оператора също тъка чудовищно подобрява КПДто. Правило 3 винаги пускаш рекламации, глобите им са драконовски и те запомнят и треперят да не им звъниш.
 
От: Онлайн магазин - доставки за София и страната

Ама нормално ли е това? Защо трябва да се товаря и аз и тя?
Аз като говоря с клиенти по телефона гледам да съм максимално коректен и точен в обясненията си, ведър въпреки всичко което ми е минало през деня...
 
От: Онлайн магазин - доставки за София и страната

Ама нормално ли е това? Защо трябва да се товаря и аз и тя?
Аз като говоря с клиенти по телефона гледам да съм максимално коректен и точен в обясненията си, ведър въпреки всичко което ми е минало през деня...

Щото масово населението по тези географски ширини от добро не разбира! ТЕ за тва тЕ! Най-прекия път някой да ти се качи на главата е като му направиш услуга или се държиш възпитано. Свикни с това и ще осъзнаеш, че живота на онлайн търговец може да е и лесен, ако приеме, че и той има права. :)
 
От: Онлайн магазин - доставки за София и страната

Колеги,
Ако все още някой чете темата мога да добавя едно-Регистрирате се в Продавалник и не се занимавате с индивидуални договори с Еконт!(имате си 20% отстъпка върху куриерските услуги и 6% на пощенските)
Аз самият пращам със почти всеки един куриер в страната и ми се налага смяня според теглото и дестинацията(понякогасе "забиват" от такива населени места,че се чудя дали са в България!Много добър вариант е и Спииди:най-голямата им екстра е,че до всички населени места е еднаква цената-можете да си заложите предварително стратегията!
Не познавам колегата Krumov-но мисля че това е най-правилното мнение по темата-Всъщност войната е за доставките!
 
От: Онлайн магазин - доставки за София и страната

Колеги,
Ако все още някой чете темата мога да добавя едно-Регистрирате се в Продавалник и не се занимавате с индивидуални договори с Еконт!(имате си 20% отстъпка върху куриерските услуги и 6% на пощенските)
Аз самият пращам със почти всеки един куриер в страната и ми се налага смяня според теглото и дестинацията(понякогасе "забиват" от такива населени места,че се чудя дали са в България!Много добър вариант е и Спииди:най-голямата им екстра е,че до всички населени места е еднаква цената-можете да си заложите предварително стратегията!
Не познавам колегата Krumov-но мисля че това е най-правилното мнение по темата-Всъщност войната е за доставките!


Опитвал съм Спиди и не съм доволен, на места където еконт ходят всеки ден Спиди са 2-3 пъти седмично. А българите са особени клиенти искат поръчката си за вчера или за миналата седмица :lol:
Също така нямат опция тест и преглед преди да платиш коеот е супер за онлайн търговията. При тях плати пък ако не си доволен ще пишем протокол и псоел чакаш за парите....

А Войната за доставките тепърва ще набира сила и ще ескалира
 

Горе