Онлайн магазин за Шапки-Каприз

От: Онлайн магазин за Шапки-Каприз

Намен ми харесва името верно че всичките шапки ги има в подлеза на операта ама пак си е хубаво.
Може пък да ми предложи дропшип за плажните стоки ...
 
От: Re: От: Re: Онлайн магазин за Шапки-Каприз

Не съм обещавал. Казах, че в необозримо бъдеще може да се случи.

да видим:

кажи какво си постигнал (има раздел "Успей с нас" - защо не се проявиш и в него?)

щом ви е толкова интересно ще отворя една тема да видите откъде съм тръгнал и накъде отивам. Идните дни ще е, че работа ме чака.
 
От: Онлайн магазин за Шапки-Каприз

Не знам защо изобщо правите калабалък тук.
Тази тема (по скоро обява) беше супер несериозна, както и самото й представяне. Това не е сайт за обяви! Ако всеки тръгне да си пуска обявите тук сметайте каква грозотия ще настане....е верно ще има мазаляк, но качеството и тематиката ептем ще отидат по дяволите. :twisted:
Разбирам да беше някаква презентация на нов сайт, нещо афилиейт/дроп, някаква услуга свързана с тематиката на форума - ДА, но някаква глупост от сорта на "здравейте ние продаваме шапки...и слънчеви очила".... :D
Идея нямам норт що се запени толкова в защита на нищото...освен ако наистина не е закъсал за шапка :p
Нов потребител??? Ще видим занапред активността му, съпорта и въобще съпричастността му към ОБЩНОСТТА :lol:
 
От: Онлайн магазин за Шапки-Каприз

Здравейте, благодарим на всички, които коментираха нашата тема, на тези, които ни подкрепят и на тези, които ни критикуват.
Разбрахме късно, че мястото не ни е тук, но просто искахме да си направим допълнителна реклама.
Мислим, че когато човек стартира трябва да му се подаде ръка, а не да го смачкат. Взимаме си поука от направените уместни забележки.
Благодарим Ви все пак, че ни обърнахте внимание.
Пожелаваме на всички Ви много късмет и успех с това, с което се занимавате.
От нас един прекрасен и усмихнат ден.
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Онлайн магазин за Шапки-Каприз

Това не е форум за "да си направим допълнителна реклама" :) Това е форум където се споделя информация, прави се взаимно бизнес, предлагат се услуги, разрешават се проблеми и прочие...

Но можехте супер успешно да си бъдете взаимно полезни с много колеги, като например бяхте предложили една афилиейт/дроп програмка, която да ви осигури освен търсената реклама и вдигане на продажбите :wink:

Хубав ден и на вас
 
От: Онлайн магазин за Шапки-Каприз

Това не е форум за "да си направим допълнителна реклама" :) Това е форум където се споделя информация, прави се взаимно бизнес, предлагат се услуги, разрешават се проблеми и прочие...

Но можехте супер успешно да си бъдете взаимно полезни с много колеги, като например бяхте предложили една афилиейт/дроп програмка, която да ви осигури освен търсената реклама и вдигане на продажбите :wink:

Хубав ден и на вас

Кой може да ни помогне с такава афилиейт/дроп програмка
 
От: Онлайн магазин за Шапки-Каприз

Първо се запознайте какво представлява афилиейт програмата Има ужасно много инфо във форума за това Ето една огромна тема по въпроса също :wink:

След като изучите/проучите основите на този вид маркетинг, ще можете да създадете такава своя програма и съответно да я пуснете в сайтът си. Има много колеги, които работят на този принцип и съм убеден, че пазара на шапките и шалчетата все още не е 100% разработен, което означава, че биха имали интерес да работят с вас
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Онлайн магазин за Шапки-Каприз

Определено има нужда от доста работа, стария проблем с бавното зареждане на Журнала...
Виж файлът 8958

Имам няколко идеи за Вас ако искате помощ пишете на ЛС

Здравейте, т.к. предложихте помощ, искаме да се възползваме от вашите услуги. Пишете, че сте от Бургас, ако може да се срещнем и да поговорим за сайта, да ни обясните за какво става въпрос, какви промени трябва да се направят, колко ще ни струва...
Поздрави

нашия телефон е 0899666157
 

Горе