Онлайн магазин - как да го направя ?

От: Онлайн магазин - как да го направя ?

Здравейте! Вече седмица чета във форума. Изчетох всичко написано тук по отношение на DropShiping- а и следвайки съветите сега чета всичко отнасящо се до Aфилиейт. Какво осъзнах? Най- важното - къде се намирам и кой съм аз. Осъзнах, че се намирам на правилното място и съм никой /по отношение на знанията ми/, което не е маловажно, в мой интерес е. Благодарен съм за труда и себеотдайността на всеки, който с труд, риск и знания отделя енергия и време да помага на всеки в нужда. Казано метафорично - тук дават и хляб, и нож. Дават и знанията за това как да си нарежем хляба. От такива като мен зависи да внимавам да не се порежа и като следствие на съветите и новоусвоената материя да си подсигуря хляба за следващите дни. Сега... за да не изпадам в излишно многословие сядам и продължавам с четенето! Надявам се да достигна ниво за да мога задавам смислени въпроси, но... това ще е след като успея да прочета още доста от Вашия труд. Както обича да казва един роднина: "Три часа четене спестяват три месеца работа!" Успешен бизнес на всички! :)
 
От: Онлайн магазин - как да го направя ?

За плащане в брой е ясно, че трябва касова бележка.

Да, но все пак не е ясно на всички, затова го пишем тук, за да го виждат хората, които се интересуват от това.
 
От: Онлайн магазин - как да го направя ?

Здравейте! Вече седмица чета във форума. Изчетох всичко написано тук по отношение на DropShiping- а и следвайки съветите сега чета всичко отнасящо се до Aфилиейт. Какво осъзнах? Най- важното - къде се намирам и кой съм аз. Осъзнах, че се намирам на правилното място и съм никой /по отношение на знанията ми/, което не е маловажно, в мой интерес е. Благодарен съм за труда и себеотдайността на всеки, който с труд, риск и знания отделя енергия и време да помага на всеки в нужда. Казано метафорично - тук дават и хляб, и нож. Дават и знанията за това как да си нарежем хляба. От такива като мен зависи да внимавам да не се порежа и като следствие на съветите и новоусвоената материя да си подсигуря хляба за следващите дни. Сега... за да не изпадам в излишно многословие сядам и продължавам с четенето! Надявам се да достигна ниво за да мога задавам смислени въпроси, но... това ще е след като успея да прочета още доста от Вашия труд. Както обича да казва един роднина: "Три часа четене спестяват три месеца работа!" Успешен бизнес на всички! :)

"Три часа четене спестяват три месеца работа!" - Напълно съм съгласен с тази приказка и все пак трябва да се подбира какво да се чете за да няма обратен ефект.
Успех от мен!
 
От: Онлайн магазин - как да го направя ?

Здравейте! Вече седмица чета във форума. Изчетох всичко написано тук по отношение на DropShiping- а и следвайки съветите сега чета всичко отнасящо се до Aфилиейт. Какво осъзнах? Най- важното - къде се намирам и кой съм аз. Осъзнах, че се намирам на правилното място и съм никой /по отношение на знанията ми/, което не е маловажно, в мой интерес е. Благодарен съм за труда и себеотдайността на всеки, който с труд, риск и знания отделя енергия и време да помага на всеки в нужда. Казано метафорично - тук дават и хляб, и нож. Дават и знанията за това как да си нарежем хляба. От такива като мен зависи да внимавам да не се порежа и като следствие на съветите и новоусвоената материя да си подсигуря хляба за следващите дни. Сега... за да не изпадам в излишно многословие сядам и продължавам с четенето! Надявам се да достигна ниво за да мога задавам смислени въпроси, но... това ще е след като успея да прочета още доста от Вашия труд. Както обича да казва един роднина: "Три часа четене спестяват три месеца работа!" Успешен бизнес на всички! :)

Това важи за 99 % от хората, които се занимават с тази дейност. :)
 
От: Онлайн магазин - как да го направя ?

Благодаря ти много! :beer:
 
От: Онлайн магазин - как да го направя ?

Много полезна тема, благодаря на автора! :)
 
От: Онлайн магазин - как да го направя ?

Много полезни съвети! Ако можеше и учебниците някой да напише на такъв забавен и разбираем език...
 
От: Онлайн магазин - как да го направя ?

Привет на всички.Тотално нов съм във форума и в е-търговията-направо бебе или по скоро ембрион,така се чувствам след всеки ден четене.Платих домейн,хост,инсталирах платформа и като се зачетох...Добре ,че не ми е основен бизнес-дори не мога да мисля с правилната лексика, камоли да пиша постове.Благодаря ,че ви има и че мога да чета:D
ПЪЛЕН НАПРЕД
 
От: От: Онлайн магазин - как да го направя ?

Какво имаш предвид "ако примерно взимаме стоки от трима различни производителя", че няма да продаваш твоя стока, която ти е на склад, а ще предлагаш дропшипинг от производители?

Това е много интересен въпрос! Какво ще стане, ако работиш с няколко доставчика чрез дропшипинг и някой направи поръчка на 2 продукта, които са от различни доставчици? Клиентът очевидно не би бил доволен ако му кажеш, че трябва да заплати 2 доставки?
 
От: Онлайн магазин - как да го направя ?

И аз съм се чудил за елегантно и ефективно решение на този въпрос, но за сега нищо освен "да си го предвидя за моя сметка" не ми е хрумнало.
П.с: Много полезна тема. Поздравления!
 
От: Онлайн магазин - как да го направя ?

Много полезна тема! Изчетох я докрая и научих много полезни съвети! Благодаря!
 
От: Онлайн магазин - как да го направя ?

Zdraveiteq iskam da vi popitam ako sam iztril modul v Opencart, kak moga da go vyzstanovia?
 

Горе