Оптимизация и първа страница в google

pvdpepo1

New Member
Здравейте от много скоро водя блог и имах доста проблеми с гоогъл статиите ми нямаха посещения и бяха доста назад ,но намерих програма с която ги изтласках доста напред повечето ми статии са свързани с review-та на програми и за мен беше доста важно те да се забелязват предимно от търсачки за което доколкото знам са нужни посещения на статиите с тази програма която искам да ви представя успях да направя около 1500 посещения на дадена статия на ден което мисля ,че е доста добър старт за блог и с удоволствие ще я споделя с вас след като доста четох в този сайт без да съм помогнал с каквото и да е за сайта. В темата по-надоло ще публикувам цялата статия която съм написал за да не си помислите ,че си правя на блога и да ви пренасочвам да четете от там все пак никои не е длъжен да го посещава.

Статия :


Как да получим безплатен трафик към сайт и същевременно да правим пари от това
Проекта е от Китай.Става въпрос за програма в която въвеждате ваши линкове и така разменяте трафик с други хора абсолютно ЛЕГАЛНО , а също така аз лично я използвам и за допълнителен доход както сами ще видите на снимката.Много добра програма с единствен недостатък езика

jingling.jpg


Линк за програмата можете да намерите : ТУК

Ето статистика на блога ми които е от доста скоро :


Pageviews today
4,034
Pageviews yesterday
3,621
Pageviews last month
14,203
Pageviews all time history
14,203

----------- По държави --------------

hina
8,103
Bulgaria
1,645
United States
1,390
Taiwan
1,052
Turkey
152
Hong Kong
106
Philippines
68
United Kingdom
51
India
44
Japan
40
 

Прикачени файлове

  • jingling.jpg
    jingling.jpg
    22.5 KB · Преглеждания: 6
От: Оптимизация и първа страница в google

И какво спечели от тоя трафик, някакви измислени ботове, само за цифри стават.
 
От: Оптимизация и първа страница в google

Ами прав си пари не съм спечелил ,но статиите ми както казах в първия пост са на първа страница в google . И това ми стига за старт.
 
От: Оптимизация и първа страница в google

Сам ли си пишеш статиите?
 
От: Оптимизация и първа страница в google

Някой за авторски други са преведени от чужди сайтове и подбирам такива статии(уроци) които не са толкова известни в България
 
  • Like
Реакции: rak
От: Оптимизация и първа страница в google

Аз за пръв път чувам, че статиите се издигат с посещения :(
 
От: Оптимизация и първа страница в google

ами не съм сигорен как се издигат статиите ,но при мен доста помогна ще помоля ако има модератор да изтрие темата или да я заключи ,че съвсем ме взеха на подбив
 
От: Оптимизация и първа страница в google

Здравей,
с тези уроци как да хакнеш сайт без да те хванат и разни такива май няма да се харесат на Г.8) и ще ти спрат рекламите! След като ги разбираш тези неща озаглави статиите: Как да се предпазим от хакване и давай такива съвети на читателите си, а не да учиш келешите дето си нямат работа кво да праят по цял ден! :twisted::twisted::twisted:
 
От: Оптимизация и първа страница в google

Имаш ли Адсенс на тоя сайт с тея невалидни импресии, може да си останеш без акаунт.
 
От: Оптимизация и първа страница в google

pvdpepo1 => посетих набързо блога ти. Накратко, без да влизам в подробности - не ми харесва. Успях да изкарам само десетина секунди в блога, обходих набързо няколко странички и не ми хареса, не се връщам в такива сайтове, затруднява ме даже и четенето на статии. Когато попадна на такова място то преглеждам набързо, за секунда - две заглавията от статии, ако нещо ми "хване окото" - "копипействам" заглавието на материала в гугъл и го чета от там, все ще намеря дублирано/крадено съдържание, пък ако няма то чета подобни материали. Ако се случи да е уникална статията - ми без мен, аз повече не се връщам в сайта и това е изгубено познание за мен... . Може да ти се стори, че съм малко краен в разсъжденията си, но винаги постъпвам така.
Колкото до мнението ти в началото:
В темата по-надоло ще публикувам цялата статия която съм написал за да не си помислите ,че си правя на блога и да ви пренасочвам да четете от там все пак никои не е длъжен да го посещава.

За това и не ти посетих сайта - не си уверен в себе си, нямаш необходимото самочувствие. След като имаш претенции да предоставяш нещо хубаво - то сложи си линка, който иска да посети ще посети, ако примерно нарушаваш някакви права като нов член ще ти направят забележка и така... .

Посетих сайта ти заради мнението на BESTINO - да видя що за чудо е това :), вече знаеш мнението ми.

ами не съм сигорен как се издигат статиите ,но при мен доста помогна ще помоля ако има модератор да изтрие темата или да я заключи ,че съвсем ме взеха на подбив

И с това не съм съгласен - когато си тръгвал да правиш темата може би е трябвало да се сетиш, че ще има критика. Но една критика винаги е полезна, когато е на място и градивна, както в случая мнението на BESTINO:

с тези уроци как да хакнеш сайт без да те хванат и разни такива май няма да се харесат на Г. и ще ти спрат рекламите! След като ги разбираш тези неща озаглави статиите: Как да се предпазим от хакване и давай такива съвети на читателите си, а не да учиш келешите дето си нямат работа кво да праят по цял ден
 
Последно редактирано:
От: Оптимизация и първа страница в google

Замислих се след като прочетох горния пост на Странникът над идеята за това да има една тема във форума в която хора, които наскоро са си направили нов сайт- блог, да ги показват. От своя страна другите по-опитните, старши потребители, тези които разбират едно или друго от дизайн, нещо конкретно за нишата и т.н...да правят кратък анализ (визия, съдържание), може би да дадат някой друг съвет, кой какво е харесал, какво не е харесал, какво биха променил. Не знам дали идеята е добра, но мисля, че ще е полезна за много начинаещи. Вие на какво мнение сте?
 
От: Оптимизация и първа страница в google

Замислих се след като прочетох горния пост на Странникът над идеята за това да има една тема във форума в която хора, които наскоро са си направили нов сайт- блог, да ги показват. От своя страна другите по-опитните, старши потребители, тези които разбират едно или друго от дизайн, нещо конкретно за нишата и т.н...да правят кратък анализ (визия, съдържание), може би да дадат някой друг съвет, кой какво е харесал, какво не е харесал, какво биха променил. Не знам дали идеята е добра, но мисля, че ще е полезна за много начинаещи. Вие на какво мнение сте?
Мда, хубаво би било да има подфорум ''Реценззии''
 
От: Оптимизация и първа страница в google

Страник благодаря за критиката да си призная и на мен дизайна не ми харесва и утре мисля цял ден да се захвана и да го попроменя , пускам статии които не са изцяло с цел да учат децата как да правят бели , а донякаде с образователна цел дано не се окажеш прав за програмата . Ако имаш някакви конкретни идеи и забележки по дизайна ще се радвам да ги чуя и да ги коригирам относно идеята за рецензии когато се регистрирах тук силно се надявах да има такова място , но не го открих . И последното което искам да кажа относно копирането на цялата статия да си призная не съм чел правилата все още и незнаех дали имам право да давам такива линкове и определено не ми е приятно когато трупам warning level в даден форум .
 
От: Оптимизация и първа страница в google

Ами щом ще водиш блог, поне се научи да пишеш грамотно.Прави много грозно впечатление човек, който е решил да пише статии а да прави доста груби правописни грешки.

Поздрави,
Стефанов
 
От: Оптимизация и първа страница в google

Препоръка: от дизайна на блога влез в "Инструмент за дизайн на шаблони" - смени фона като качиш собствено изображение с препоръчаните там размери. Коригирай ширините на блога - по тесничък ще е по-стегнат, за да не се скролва от потребители с малка резолюция. Като приключиш с експериментите по дизайна, направи си изображение за горната част със ширината на блогчето - сегашното е доста тесничко...


Успех!
 

Горе