Опция за експресна доставка/обработка

hardlemm

Active Member
Някой слагал ли е опция за експресна доставка или обработка на поръчка на woocomerce? Има ли готови решения? Как според вас ще е по-добре да се направи - на страницата на продукта или в чекаута? Аз мисля да го сложа в чекаута, но ми се ще да чуя и други мнения. И как е най-добре да се направи, чисто технически, трябва да има опция да се чекне и ако се избере да се добавят едни 10лв към крайната сума на поръчката.

Нещо като в прикачения файл:
 

Прикачени файлове

  • Uевревntitled.png
    Uевревntitled.png
    66.4 KB · Преглеждания: 20
Екстендваш Woocommerce от къстом плъгин



ВИЖ СИ в документацията, че не ми се пуска още от кода, после като го имаш на плъгин, в уокомерс, ще ти излезе опцията и я активираш от пеймънт опциите

ps: не мога да пейстна код, дава 406 нот аццептабъл в конзолата @Blinky
 
Екстендваш Woocommerce от къстом плъгин



ВИЖ СИ в документацията, че не ми се пуска още от кода, после като го имаш на плъгин, в уокомерс, ще ти излезе опцията и я активираш от пеймънт опциите

ps: не мога да пейстна код, дава 406 нот аццептабъл в конзолата @Blinky
Имаш ли нещо готово като решение? Дали ще представлява интерес за девовете, ако го пусна като конкурс?
 
Ако съм разбрал правилно ти трябва просто опция "Експресна доставка" която да добавя ХХ лева към поръчката ако е избрана?
Ако реално е това заданието не ти трябват девове и писане на код.
 
Ако съм разбрал правилно ти трябва просто опция "Експресна доставка" която да добавя ХХ лева към поръчката ако е избрана?
Ако реално е това заданието не ти трябват девове и писане на код.
Да, точно, да се добавят едни 10лв, за който избере експресна доставка
 
Мерси! Точно това търся, ще пробвам с код във function.php
 

Горе