Орешарски подаде оставка !

От: Орешарски подаде оставка !

Ама ти наистина държиш начинът, по който ще спорим да е просташки и с обидни епитети, така ли? Щото аз така не искам - опитах, заради теб, но се почувствах адски омерзена и принизена до едно неграмотно махленско ниво. Ако искаш да спорим по същество се опитай да смекчиш малко тона, ако трябва пийни малко валериан. Ако не можеш - бъди жив и здрав ''грамотни, красиви гражданино''.
Сега на въпросите, че нямам време да се занимавам цял ден с тебе и да ти обяснявам по 100 пъти елементрани неща:
1. Победителят на изборите не може сам да си вдигне гащите, откакто се наложи боце да предаде мандата, понеже, въпреки че беше ''победител'' не можа да състави кабинет - да победиш, пък да си опозиция си е баш да ти лъсне задника и да не можеш сам да го прикриеш. Нужен ти е партньор, който да заеме позиция зад гърба ти, пък ако понаболва от време на време - тъпиш в името на властта.:)
2.Относно тъпия ти бас: Моята версия е, че дори и да спечелят най-много гласове, герб няма да могат да управляват - поне не, без коалиционен партньор. Ти искаш да се хванем на безсмислен бас, което е детинско. Ок, приемам, че ще спечелят, но каква ползва ако няма да управляват, което е важното в случая? Затова не се хващам на бас, формулиран по тоя начин, а не защото съм мишка.
3. Колкото до страха от герб, понеже спрели кражбите - малиииии, тва сериозно ли го твърдиш? Кмета на Своге, избран от листата на герб е следствен и махнат от поста си за кражби и злоупотреби в големи размери от началото на своя мандат, какво да говорим за по-високите етажи на властта, тогава. Нямам време да ти търся факти, че трябва да работя, все пак - не съм ит-специалист, а клоня към 0лата, но примерите за кражбите на гроб са много и най-елементарния е контрабандата, с която ощетиха хазната с милиарди.
4. Колкото до процентите на герб в градовете и рейтинга на реформаторите в момента - нека не бързаме - до есента много неща могат да се променят, а знаем, че става дума за политически суетни инфантили, които винаги могат да оакат пейзажа.

Не видяхме ли вече в действие плана- победителя да е в опозиция ? Една година издържаха крадците от БСП и ДПС прегърнати. Ако са толкова добра алтернатива на Герб защо не управляваха докрай ? Щото са крадци затова , а крадците се карат за пари. Пак ти казвам - и на теб и на уни - не сте вие най умните хора в тая държава. По голямата част от младите хора гласуват за Герб защото виждат някакво развитие , нещо да се прави. БСП подкупва пенсионерите с 30 лева за великден и с това се изчерпва полезното и действие. И дори тия 30 лева са взети назаем , който младите ще връщат. Кражбите на БСП са безчет. Защо една партия забранена с закон през 89 продължава да ни трови живота? БСП трябва да бъде забранена и сега - този път за винаги.
 
От: Орешарски подаде оставка !

Човек, ама това наистина нещо ви дават та да ви промиват мозъците.
Я ми кажи, нали това е оправданието , че сте оправлявали в криза, и за това изхарчихте натрупания бюджет. Та кажи ми кой прави инфрастроктура по време на криза, докато хората гладуват и се палят публично.
Може ли да си толкова заблуден, гроб та гроб, една доказана мутра искаш да се върне, един прост маймуняк. Чу ли го онзи ден, при куволяка му президента? Ще ви дам колкото ви трябва депутати, там 10-20, той ви раздава и продава все-едно сте добитък, а ти си тръгнал да ми го защитаваш. ОСЪЗНАЙ СЕ ДОКАТО Е ВРЕМЕ....
Не видяхме ли вече в действие плана- победителя да е в опозиция ? Една година издържаха крадците от БСП и ДПС прегърнати. Ако са толкова добра алтернатива на Герб защо не управляваха докрай ? Щото са крадци затова , а крадците се карат за пари. Пак ти казвам - и на теб и на уни - не сте вие най умните хора в тая държава. По голямата част от младите хора гласуват за Герб защото виждат някакво развитие , нещо да се прави. БСП подкупва пенсионерите с 30 лева за великден и с това се изчерпва полезното и действие. И дори тия 30 лева са взети назаем , който младите ще връщат. Кражбите на БСП са безчет. Защо една партия забранена с закон през 89 продължава да ни трови живота? БСП трябва да бъде забранена и сега - този път за винаги.
 
От: Орешарски подаде оставка !

Да не почвам и с милиционерщината, нали си десен, а искаш пак да се върне тиквоча заедно с цецо тъпото......
Направо нервиш хората, разбери ме, че само като му чуя името на тоя, или му видя физиономията и драйфам от ужас... Няма и никога не е имало по-прост човек в политиката никога. Спри се и се осъзнай, искаш дясно намери си друго, тоя не е нишо друго освен крадец.
 
От: Орешарски подаде оставка !

Преди се палеха , сега се хвърлят под влаковете. Това че има психично болни не бива да се политизира.
Ти с твърденията си ми много смешен . ДОбре като Бойко е много лош - кой да управлява тая страна ? Местан - тоя тучин ли трябва да стане премиер , че да ти дойде акъла в главата ? Все пак по време на последната коалиция вече имахме и циганин народен представител - бат Сали. Такива ли хора по ти харесват от Бойко ?
Човек, ама това наистина нещо ви дават та да ви промиват мозъците.
Я ми кажи, нали това е оправданието , че сте оправлявали в криза, и за това изхарчихте натрупания бюджет. Та кажи ми кой прави инфрастроктура по време на криза, докато хората гладуват и се палят публично.
Може ли да си толкова заблуден, гроб та гроб, една доказана мутра искаш да се върне, един прост маймуняк. Чу ли го онзи ден, при куволяка му президента? Ще ви дам колкото ви трябва депутати, там 10-20, той ви раздава и продава все-едно сте добитък, а ти си тръгнал да ми го защитаваш. ОСЪЗНАЙ СЕ ДОКАТО Е ВРЕМЕ....
 
От: Орешарски подаде оставка !

Човек, ама това наистина нещо ви дават та да ви промиват мозъците.
Я ми кажи, нали това е оправданието , че сте оправлявали в криза, и за това изхарчихте натрупания бюджет. Та кажи ми кой прави инфрастроктура по време на криза, докато хората гладуват и се палят публично.
Може ли да си толкова заблуден, гроб та гроб, една доказана мутра искаш да се върне, един прост маймуняк. Чу ли го онзи ден, при куволяка му президента? Ще ви дам колкото ви трябва депутати, там 10-20, той ви раздава и продава все-едно сте добитък, а ти си тръгнал да ми го защитаваш. ОСЪЗНАЙ СЕ ДОКАТО Е ВРЕМЕ....

:Dthmbup.gif Чудесно казано, душе - за съжаление няма да ни разбере какво му казваме. Аз толкова ограничен в наблюденията си човек не съм виждала. Подозирам, че си прав и верно ги зобат с нещо, та са така зомбирани и недалновидни хора. Тва да си се осрал до ушите и да сочиш другите в същото време е супер наглост, а да си вЕрваш, че младите така, па старите иначе е направо наивно, ама жив и здрав човека - така след изборите ще го боли повече.:)
 
От: Орешарски подаде оставка !

:DВиж файлът 10499 Чудесно казано, душе - за съжаление няма да ни разбере какво му казваме. Аз толкова ограничен в наблюденията си човек не съм виждала. Подозирам, че си прав и верно ги зобат с нещо, та са така зомбирани и недалновидни хора. Тва да си се осрал до ушите и да сочиш другите в същото време е супер наглост, а да си вЕрваш, че младите така, па старите иначе е направо наивно, ама жив и здрав човека - така след изборите ще го боли повече.:)

Виж резултати от евро изборите нанке. Това са избирателите колкото и да го въртиш - пенсионерите гласуват за БСП , младите и хора с образование - за Герб , циганите за ДПС.
 
От: Орешарски подаде оставка !

Зомбират ги душко, имаше теория за 25-кадър боклук тв дори ги бяха съдили, но явно сега се ползват и други техники.
Абе то луда работа, виждам как пред очите ми хората се променят и полудяват, по едно нищо, ама кръгла нула простак който ги обижда, а те му вярват и му гласуват доверие. Нямам думи просто.
:DВиж файлът 10499 Чудесно казано, душе - за съжаление няма да ни разбере какво му казваме. Аз толкова ограничен в наблюденията си човек не съм виждала. Подозирам, че си прав и верно ги зобат с нещо, та са така зомбирани и недалновидни хора. Тва да си се осрал до ушите и да сочиш другите в същото време е супер наглост, а да си вЕрваш, че младите така, па старите иначе е направо наивно, ама жив и здрав човека - така след изборите ще го боли повече.:)
 
От: Орешарски подаде оставка !

Зомбират ги душко, имаше теория за 25-кадър боклук тв дори ги бяха съдили, но явно сега се ползват и други техники.
Абе то луда работа, виждам как пред очите ми хората се променят и полудяват, по едно нищо, ама кръгла нула простак който ги обижда, а те му вярват и му гласуват доверие. Нямам думи просто.
Ти като най-умен на село - не гласуваш. Затова циганите решават вместо теб. И такъв човек ще дава съвети за политика....
 
От: Орешарски подаде оставка !

Ти сега мен дърт ли ме наричаш, или малоумен, или нанди, дърта и малоумна? Кула, блинки и още сума и хора от форума и те ли са дърти и малоумни?
Знаеш ли кой гласува за гроб? Тези които са им в държавната администрация и то от страх. За това имат такива резултати, не ме карай да ти показвам снимки.
Пък като казах за държавната администрация трябва да се намали с 80% не може да си клатиш краката и да говориш глупости или да чоплиш по цял ден в фейсбукя, а да ти плащат за това, пък после дори с гордост да казваш и на нас за това ни плащат :D
Ей това са ти избирателите извън платените като теб или облагодетелствани от тях....
Виж резултати от евро изборите нанке. Това са избирателите колкото и да го въртиш - пенсионерите гласуват за БСП , младите и хора с образование - за Герб , циганите за ДПС.
 
От: Орешарски подаде оставка !

За кой да гласувам бе умнико от града?
Като искаш да гласувам що се отметнахте от задължителното гласуване????
Ти като най-умен на село - не гласуваш. Затова циганите решават вместо теб. И такъв човек ще дава съвети за политика....
 
От: Орешарски подаде оставка !

Виж резултати от евро изборите нанке. Това са избирателите колкото и да го въртиш - пенсионерите гласуват за БСП , младите и хора с образование - за Герб , циганите за ДПС.

Резултатите от евроизборите, бърньо - показват, че масово хората не гласуваха на тия безсмислени избори. Не лежи на тия уши, щото ще ти е много тегавко после. Аз също не гласувах на евроизборите, но на парламентарните ще ида, както и много други, като мен и не бъди сигурен, че малко по-високата изборна активност на тях ще ви донесе победа.
п.с. Верно вземи нещо успокоително, че се притеснявам за теб вече - то бива злоба, ма е грозно тва твойто - хич не е мъжкарско.:)
 
От: Орешарски подаде оставка !

Душа, той е взел от хапчетата Б.Б. те нали се рекламират като най-мъжкарските :D
Резултатите от евроизборите, бърньо - показват, че масово хората не гласуваха на тия безсмислени избори. Не лежи на тия уши, щото ще ти е много тегавко после. Аз също не гласувах на евроизборите, но на парламентарните ще ида, както и много други, като мен и не бъди сигурен, че малко по-високата изборна активност на тях ще ви донесе победа.
п.с. Верно вземи нещо успокоително, че се притеснявам за теб вече - то бива злоба, ма е грозно тва твойто - хич не е мъжкарско.:)
 
От: Орешарски подаде оставка !

Душко гледай тея ко правят двамата :lol:

attachment.php
 

Прикачени файлове

  • 10557236_322012804590265_4852931962762083120_n.jpg
    10557236_322012804590265_4852931962762083120_n.jpg
    56.3 KB · Преглеждания: 18
От: Орешарски подаде оставка !

1. Магистрала Тракия.
2. Метрото в София.
3. Дунав мост 2.
4. Нямаше заменки.
5. Боко подаде оставка 3 дни като му я поискаха хората.
6. Боко каза - да ние сгрешихме с някои политики.
7. Червените боклуци заедно с ДПС са най-наглите. По-нагли от Местан от Станишев няма. Боко е далеч зад тях.


Сега гледам червената сган на Бузлуджа. Говорят как правителството им било много добро. Но така и не казаха, защо подава оставка. Никой не бяга от доброто. :lol: :lol: :lol: :lol:

Хем се осраха тотално, хем го отчитат като голям успех.

Трудно ми е да се съглася с това мнение.
1. Общо взето, държавата ни като цяло успява да строи по 30тина километра магистрали на година и всяко правителство от последните докарва подобен резултат. Това, че Боце се хвалеше повечко не променя статистиката.
2. Метрото в София е доста повече заслуга на Софиянски, отколкото на Борисов. Проекта и финансирането на първия лъч бяха негови, а най-трудната част от втория беше значително улеснена от съществуващата инфраструктура. Герб биха имали основна заслуга за третия диаметър, но към момента той е пълен провал. Както и самото метро като начин на експлоатация всъщност, но за това гледам не се говори.
3. Дунав Мост 2 е проект на достатъчно много правителства, за да се приписва като заслуга на едно от тях. Ако не бъркам, не го ли откри някое комунистче всъщност?
4. Имаше.
5. Боко сам си предизвика оставката и сам си предизвика протестите, и това е повече от явно. Има и конкретни факти показващи това.
6. Ъ? Това не може да бъде аргумент за нищо. Реално, Герб не сгрешиха нищо, защото не провеждат политики.
7. Аз все още не мога да направя разлика между тях - нито по произход, нито по начин на управление, а позициите им по основните за страната глобални проекти е напълно еднаква.



Между другото, в анализа ти за любовта между БСП и ДПС пропусна управлението на НДСВ - там беше същата тройна коалиция, но с разменени числа в онова 3-5-8. НДСВ си беше изцяло комуноидна структура и съвсем логично като такава - обвързана с ДПС. И Герб не е нищо друго, освен наследника на НДСВ, и именно затова също е толкова обвързана с ДПС. Не е приемливо някой да се опитва да забрави отношенията правителство-КТБ-Нова Медийна Група.
 
От: Орешарски подаде оставка !

Зомбират ги душко, имаше теория за 25-кадър боклук тв дори ги бяха съдили, но явно сега се ползват и други техники.
Абе то луда работа, виждам как пред очите ми хората се променят и полудяват, по едно нищо, ама кръгла нула простак който ги обижда, а те му вярват и му гласуват доверие. Нямам думи просто.

Ъ? Това се надявам да е някакъв майтап, че иначе пратихме дискусията при кемтрейлса...


Виж резултати от евро изборите нанке. Това са избирателите колкото и да го въртиш - пенсионерите гласуват за БСП , младите и хора с образование - за Герб , циганите за ДПС

Ко? Не. Пенсионерите за БСП, турците за ДПС, циганите - кой, където ги купи, чиновниците за Герб, младите и образованите - или не гласуват, или за РБ, но по-скоро първото.
 
От: Орешарски подаде оставка !

Сподели за кого ще гласуваш ? Уни каза че няма за кого. Тоест той е човек без мнение , без глас. Аз съм си много спокоен даже , вънка лежерно си ръми дъждец , а аз си гледам Game of thrones. Ти отивай да копаеш градината , че само с злоба не се живее - трябва да има нещо и в чинията.
Резултатите от евроизборите, бърньо - показват, че масово хората не гласуваха на тия безсмислени избори. Не лежи на тия уши, щото ще ти е много тегавко после. Аз също не гласувах на евроизборите, но на парламентарните ще ида, както и много други, като мен и не бъди сигурен, че малко по-високата изборна активност на тях ще ви донесе победа.
п.с. Верно вземи нещо успокоително, че се притеснявам за теб вече - то бива злоба, ма е грозно тва твойто - хич не е мъжкарско.:)
 
От: Орешарски подаде оставка !

Ами имаше тема с доказателства по време на ACTA, сега ще се опитам да я изровя.
Ъ? Това се надявам да е някакъв майтап, че иначе пратихме дискусията при кемтрейлса...
 
От: Орешарски подаде оставка !

Сподели за кого ще гласуваш ? Уни каза че няма за кого. Тоест той е човек без мнение , без глас. Аз съм си много спокоен даже , вънка лежерно си ръми дъждец , а аз си гледам Game of thrones. Ти отивай да копаеш градината , че само с злоба не се живее - трябва да има нещо и в чинията.

Ще споделя, като реша твърдо, но със сигурност ще бъде срещу гроб - бъди сигурен. Симпатизирам на реформаторите, но ако видя, че са склонни да легнат на боко няма да гласувам за тях.
Не знам щом си толкова спокоен защо продължаваш да се държиш така просташки с мен? Нямам работа в градината и не се опитвай да ме подреждаш, ако обичаш. Като почнеш да ме издържаш, тогава ще ми казваш къде да копая и какво да има в чинията - сега имам да пиша статии и описания, мерси. Аз не живея със злоба - всячески се опитвам да променя тона, с който разговаряме с теб - ти си тоя, дето не поддава. Нали правиш разлика между обиди срещу политическа фугура и обиди, срещу опонента?
 
От: Орешарски подаде оставка !

Доказателството следва да е линка към pravoslavieto.com ли?
В клипа, който си пуснал се съдържат общо 71 кадъра. От тях 15 са въпросните сатанински. Това напрактика означава не теория за 25ти я кадър, а теория за 5тия кадър. Между другото, всички те са различни -конспирацията за кое е? За Рисунките, за образа на някаква икона или за кой от всичките 15 кадъра?
 

Горе