Орешарски подаде оставка !

От: Орешарски подаде оставка !

Душко гледай тея ко правят двамата :lol:

Душе, къде ги намираш тия компромати? Цвъко пак е намазАл кънките на боце, като случая ''Мишо бирата'':)
 
От: Орешарски подаде оставка !

Душко, зарежи го такава им е натурата на почти всички гробари. Да се държат като лидера им. С две думи :Малоумни простаци:. С тях освен да се държиш както те с теб яма друг вариант.
Ще споделя, като реша твърдо, но със сигурност ще бъде срещу гроб - бъди сигурен. Симпатизирам на реформаторите, но ако видя, че са склонни да легнат на боко няма да гласувам за тях.
Не знам щом си толкова спокоен защо продължаваш да се държиш така просташки с мен? Нямам работа в градината и не се опитвай да ме подреждаш, ако обичаш. Като почнеш да ме издържаш, тогава ще ми казваш къде да копая и какво да има в чинията - сега имам да пиша статии и описания, мерси. Аз не живея със злоба - всячески се опитвам да променя тона, с който разговаряме с теб - ти си тоя, дето не поддава. Нали правиш разлика между обиди срещу политическа фугура и обиди, срещу опонента?
 
От: Орешарски подаде оставка !

Аз лично не мога да приема обобщаването на голяма група хора с някакъв общ манталитет, ако няма конкретен причинител за това.
 
От: Орешарски подаде оставка !

Извинявам се на интелигентните плювачи срещу Бойко. Щом аз съм провокирал просташкото поведение (което си ви идва от вътре) ще се оттегля да си плюете на спокойствие.
Опорна точка за троловете от БСП: Партията-майка за нищо лошо не е виновна в България, за всичко е виновен Бойко.
 
От: Орешарски подаде оставка !

Някой може ли да ме светне какви са разликите между БСП и Герб, накратко, без фенщина? Нещо от рода - тия правеха така, ония - онака, тия искат това, ония - друго.
 
От: Орешарски подаде оставка !

Герб = тоталитаризъм и диктатура. Бсп = на къдет ги духне вятъра поне така бяха. И двете иначе слугуват на един господар, започва със а и завършва на ка. Същото се отнася и за турската партия.
С разликата, че в Бсп, наистина може да иа промяна някога, а в Гроб, ако се махне тиквата всичко умира.
Някой може ли да ме светне какви са разликите между БСП и Герб, накратко, без фенщина? Нещо от рода - тия правеха така, ония - онака, тия искат това, ония - друго.
 
От: Орешарски подаде оставка !

Извинявам се на интелигентните плювачи срещу Бойко. Щом аз съм провокирал просташкото поведение (което си ви идва от вътре) ще се оттегля да си плюете на спокойствие.
Опорна точка за троловете от БСП: Партията-майка за нищо лошо не е виновна в България, за всичко е виновен Бойко.

Тия цайси от аватара ти явно ти пречат да гледаш обективно.
Понеже ме слагаш в групата на троловете от БСП, въпреки че знаеш, че не съм поддръжник на партията ще си позволя да те попитам:
С какво Вие, уважаеми господине сте по-различен от описаните ''тролове'', при положение, че по още по-смешен начин избягвате да коментирате конкретни престъпления на герб, пеейки песничката ''червените са лоши - за всичко са виновни те''?
Присмиваш за неща, които правиш повече, по-често и по много по-смешен начин. :)
 
От: Орешарски подаде оставка !

Герб = тоталитаризъм и диктатура. Бсп = на къдет ги духне вятъра поне така бяха. И двете иначе слугуват на един господар, започва със а и завършва на ка. Същото се отнася и за турската партия.
С разликата, че в Бсп, наистина може да иа промяна някога, а в Гроб, ако се махне тиквата всичко умира.

Това с господарите от Америка нещо не ми се връзва. Какво се е случило в България в полза на Америка? Освен, ако не си имал предвид Атака, разбира се :lol:

За разликата в структурата си прав - Герб е лидерска партия, БСП не е. Има някаква малка разлика, факт. Бих се радвал и на други идеи по темата..
 
От: Орешарски подаде оставка !

Някой може ли да ме светне какви са разликите между БСП и Герб, накратко, без фенщина? Нещо от рода - тия правеха така, ония - онака, тия искат това, ония - друго.

Разликата в некадърността при управление не е голяма, но има все пак някакво ниво на човещина при управлението на бсп. Поне не се държат, арогантно, като стопани с добитък, които размахват пръст и казват: студентите да ходят да копат картофи; тая реве, че е бедна, па носи пръстени; пенсионерите МИ изядоха бюджета; АЗ съм дал пари; АЗ съм построил; АЗ съм голмайстор на бистришките тигри и съм футболист на годината; летя с държавния самолет на селски мачлета и харча куп пари да си режа лентички на обекти, в които даже нямам участие, докато хората мизерстват.. т.е. по-интелигентно комуникират БСП с хората, които ограбват.:)
 
От: Орешарски подаде оставка !

Тук не мога да се съглася. Аз поне помня и белия автобус и 14-ти Януари, и битите миньори при техните протести. Помня и оня тъпанар, дето щеше да прави ин-виво бебета на жените с репродуктивни проблеми.
 
От: Орешарски подаде оставка !

Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.

25-ти кадър (скрита реклама, английски „Subliminal message“) е измислен метод за въздействие на съзнанието и подсъзнанието на хората чрез поставянето на допълнителен видео кадър с цел скрита реклама. Авторът на метода Джеймс Вайкери (en:James Vicary) е признал, че експериментите, потвърждаващи въздействието на 25-тия кадър, са били фалшифицирани. Въпреки това използването на скрита реклама е забранено в много страни.

Владимир Леви е най-известния руски психолог и той казва, че човек е под постоянна хипноза, но в по-разсеян вариант.Всяко съсредоточаване е хипноза,а идеята му за 25-ти кадър е, че подсъзнанието регистрира неща, които съзнанието не забелязва и по този начин те навлизат директно в подсъзнанието без да минават през реалната преценка на съзнанието, което трябва да определи дали това е добро или лошо.Тоест съзнанието ви няма да забележи 25-тия кадър, но подсъзнанието ще го забележи и ще го приеме директно, а подсъзнанието не прави разлика от добро и лошо.Това е работа на съзнанието, което в случая е заобиколено.

Хизточник
 
От: Орешарски подаде оставка !

Така де, теорията я знам, както и признанието, че не работи. както казах по-горе обаче, тук не говорим за 25ти кадър, а за 5ти кадър, защото в този клип добавените кадри са доста повече. Те как се отразяват на съзнанието, и кой от тях реално се отразява, че са 15 различни?
 
От: Орешарски подаде оставка !

Помниш това което ти наливат в главата от двете медии на боко тиквата.
Я ми кажи един път Станишев, Сидеров, Костов или някой друг освен Бюрека и Тиквата да звъни по телевизиите за директно включване и да си прави политическа пропаганда?
Тея и двамата са един дол дренки смешни глупаци и прости. Въртят палачинката и гъзъ постоянно. Оня до онзи ден плюеше кучката на бойко внасяше сигнали сега му се извинява. За другия ми е омръзнало да му вадя цирковете.
Дадох ти още инфо да си преценяваш как и защо бърнито и останалите са зомбирани.
Тук не мога да се съглася. Аз поне помня и белия автобус и 14-ти Януари, и битите миньори при техните протести. Помня и оня тъпанар, дето щеше да прави ин-виво бебета на жените с репродуктивни проблеми.
 
От: Орешарски подаде оставка !

Доста трудно тези медии (кои точно са те всъщност?) ще ми наливат нещо в главата, имайки предвид, че твърде рядко гледам родна телевизия. Пробвай с друг аргумент. Нещата, които написах са факти. Простотията на Боце по никакъв начин не означава, че при комунягите няма от същото в достатъчна степен.
 
От: Орешарски подаде оставка !

Говорим за промиване на мозъци, и това е една от технологиите. Явно на някои им влияят много на други не. Показвам ти един сигурно има много повече за които никой не знае.
Казах, БОЙКОТВ беше съдена за това... 25, не 5. Не мога да съм по-ясен от това. ;)
Така де, теорията я знам, както и признанието, че не работи. както казах по-горе обаче, тук не говорим за 25ти кадър, а за 5ти кадър, защото в този клип добавените кадри са доста повече. Те как се отразяват на съзнанието, и кой от тях реално се отразява, че са 15 различни?
 
От: Орешарски подаде оставка !

Ами.. не си достатъчно ясен. Има теория (макар и отречена) за 25ти кадър, но какъвто и да е случая тук, той няма нищо общо с нея. Този ефект - реален или не се използва за реклама с идеята на подсъзнателно ниво да ти се допие Кока-Кола да речем. В случая какво, ще ти се прииска да ходиш на църква ли? Или в египетска пещера? Тук няма логика, а няма неща без логика, каквато и да е тя.

И аз поне не видях някъде информация БТВ да са съдени или осъдени за това. Най-малкото съдът няма никаква компетенция тук. Цялата история е в графа "fake". И за последно - БТВ не е на Боце. Безспорен факт е неговото влияние върху нея в доскорошното минало, ама към момента това е.. само минало.
 
От: Орешарски подаде оставка !

Аз, пък гледам, но не ми влияе, но виждам на други хора около мен как им влияе, как почват само като чуят вожда слънце да казват ама какво комунистите, ама това ама той ни направи онова, само дето не ги е онождал отзад.
Виждам хора по сума и държавни институции, уж млади и хубави момичета със портрети в кабинетите си на една тиква. Богославящи го и променящи се по най-различни начини.
Това демокрация ли е според теб?
Ок, щом това е хубаво върнете си го, аз тоя, ако мине насам може и да е последното нещо което ще направя, ама ще отърва народа от него. Такова прасе не заслужава да живее, такава гад не заслужава да се показва никъде.
Доста трудно тези медии (кои точно са те всъщност?) ще ми наливат нещо в главата, имайки предвид, че твърде рядко гледам родна телевизия. Пробвай с друг аргумент. Нещата, които написах са факти. Простотията на Боце по никакъв начин не означава, че при комунягите няма от същото в достатъчна степен.
 
От: Орешарски подаде оставка !

Ами преди имаше много повече, не знам къде е изчезнала, явно някой няма интерес да я има.
Ами.. не си достатъчно ясен. Има теория (макар и отречена) за 25ти кадър, но какъвто и да е случая тук, той няма нищо общо с нея. Този ефект - реален или не се използва за реклама с идеята на подсъзнателно ниво да ти се допие Кока-Кола да речем. В случая какво, ще ти се прииска да ходиш на църква ли? Или в египетска пещера? Тук няма логика, а няма неща без логика, каквато и да е тя.

И аз поне не видях някъде информация БТВ да са съдени или осъдени за това. Най-малкото съдът няма никаква компетенция тук. Цялата история е в графа "fake". И за последно - БТВ не е на Боце. Безспорен факт е неговото влияние върху нея в доскорошното минало, ама към момента това е.. само минало.
 
От: Орешарски подаде оставка !

Теорията, че има заговор срещу 25тия кадър е точно толкова нелепа, колкото и самата теория за 25тия кадър. Боце има огромен кръг от медии, има огромно влияние върху местните бабаити във всички населени места, има огромно влияние върху бизнеса именно чрез последните и далеч не на последно място, има някакво собствено излъчване, което очевидно привлича тукашния матрял. Няма нужда да се търсят конспирации на подсъзнателно ниво - на съзнателно те са си свършили работата. Такива хора има и това е факт. Проблемът не е Боце, а в хората, които го следват.

ПП
Ок, щом това е хубаво върнете си го
Фактът, че написа това към мен, означава единствено, че не четеш.
 
От: Орешарски подаде оставка !

Фактът, че го написах беше в следствие на афект. Не можеш да си представиш колко го обичам този човек...
Теорията, че има заговор срещу 25тия кадър е точно толкова нелепа, колкото и самата теория за 25тия кадър. Боце има огромен кръг от медии, има огромно влияние върху местните бабаити във всички населени места, има огромно влияние върху бизнеса именно чрез последните и далеч не на последно място, има някакво собствено излъчване, което очевидно привлича тукашния матрял. Няма нужда да се търсят конспирации на подсъзнателно ниво - на съзнателно те са си свършили работата. Такива хора има и това е факт. Проблемът не е Боце, а в хората, които го следват.

ПП
Фактът, че написа това към мен, означава единствено, че не четеш.
 

Горе