Орешарски подаде оставка !

От: Орешарски подаде оставка !

Е, пиши го към оня пич, дето се хвалеще, че ходи в Ирландия ли, къде беше.... :lol::shock:
 
От: Орешарски подаде оставка !

Тук не мога да се съглася. Аз поне помня и белия автобус и 14-ти Януари, и битите миньори при техните протести. Помня и оня тъпанар, дето щеше да прави ин-виво бебета на жените с репродуктивни проблеми.

Говорех за начин на комуникация между управляващ и управлявани, а не за грешки при управлението - тях ги обсъдихме вече.:)
Не можеш да сравниш всички изцепки на комунягите за тия 20 години с тая на тиквата, когато се хилеше мазно и говореше за пържолки на кученцата, докато съобщаваше за изровен труп на българско дете. Има си елементарни норми на поведение и когато говориш за смърт не е удачно да се хилиш, като тиква. Тоест, в прав текст: Боко= нагъл, некадърен простак/БСП= некадърност, но поне възпитано представена - това е разликата за мен. :)
 
От: Орешарски подаде оставка !

Аз също говоря за начин на комуникация, а не за грешки - ако тръгна да изброявам грешки на комунягите ще посоча съвсем различни неща. Но да се вижда ясно на клип как милиционер удря главата на миньор в земята и после МВР излиза със становище, че онзи сам се е ударил е точно толкова нагло, колкото и на Боце стила.
 
От: Орешарски подаде оставка !

Аз мога да говоря и за моите грешки, все-пак не са никак малко въпроса е да се поправиш и развиваш. Обаче това липсва тотално при бойко.
Има неща които трудно се преживяват, но човешките. Обаче това власт и тем-подобни глупости направо не мога да го преглътна. Този човек е направо побъркан за власт разтресе цялата държава само и само да лапа пак.
Аз също говоря за начин на комуникация, а не за грешки - ако тръгна да изброявам грешки на комунягите ще посоча съвсем различни неща. Но да се вижда ясно на клип как милиционер удря главата на миньор в земята и после МВР излиза със становище, че онзи сам се е ударил е точно толкова нагло, колкото и на Боце стила.
 
От: Орешарски подаде оставка !

Нов, си не си чел всичко изписано. Бойкот на парламента, платени протести цяля година, лющене по медиите, накрая фалити на банки и пак лющене по медиите. Стресиране на народа, държавата фалирала, банките щели да фалират, после изявления АЗ СПАСИХ БАНКИТЕ.
Човек, ако трябва да ти разказвам всичко, ще дигнем тема по-голяма от разпускането, а не ми с ще. ;)
Как я разтресе?
 
От: Орешарски подаде оставка !

Като стана дума, ще ви хвърля още една теория на конспирацията защо се стигна до тук:

[video=youtube;BjqdkM3msIQ]https://www.youtube.com/watch?v=BjqdkM3msIQ[/video]
 
От: Орешарски подаде оставка !

Аз също говоря за начин на комуникация, а не за грешки - ако тръгна да изброявам грешки на комунягите ще посоча съвсем различни неща. Но да се вижда ясно на клип как милиционер удря главата на миньор в земята и после МВР излиза със становище, че онзи сам се е ударил е точно толкова нагло, колкото и на Боце стила.

Една изцепка на полицай (въпреки че изпълнява политическа заповед) не я прави наглост на управляващите при комуникацията с електората. Това е по-скоро грешно решение, но не и стил на изразяване - нека не издребняваме, все пак - с теб сме на едно мнение.:) Не искам и двете злини да управляват страна ни - предполагам ти също?:)
 
От: Орешарски подаде оставка !

Въпреки, че още нямам позволение, ще цитирам част от нещо специално за герберчетата:

Щилиян Русев Такааа, току що се върнах от разкопки, много съм уморен и трябва да полегна да почина, че утре пак ще ставам в 4, 30 ч, но не мога да го направя. Сега вместо да спя, ще трябва да отговарям... ще отговарям на низости и долни лъжи, с които някои обуначени хора продължават да ни облъчват, та белким и ние станем бунаци като тях. Жаме! Но пасаран! Няма да минат! Извинявам се за острия тон, но не мога да остана безучастен срещу всякакви опити да се прехвърля проблемът от болната глава на здравата. Ще започна с това. Комунизмът (разбирай социализмът, тъй като в комунистическо общество не сме живели) може да е много лош като обществена система, но той има една особеност, едно мъничко достойнство, което го прави най-висше достояние на човечеството като обществена мисъл и практика. Той, уважаема госпожо, може да храни и облича без проблемно цял един народ (в случая нашият). За разлика от него, капитализмът, та бил и най-демократичен, задникът си да съдере не може да нахрани и облече цял един народ ( в случая пак нашият). Силиците му стигат едва за около 15-20 % от населението. Останалите...останалите четат романа "Глад". Четат го, четат го и краят му не виждат, защото няма такъв. Не се предвижда от авторите му. И за разлика от вашите долнопробни измислици, аз ще привеждам факти и доказателства в подкрепа на моята теза. Чели ли сте програмата на пишман американските икономисти Ричард Ран и Роналд Ът? В нейното изработване участва екип от 22-ма чужденци и 29 родни икономисти-измекяри от двете страни на тогавашния двуполюсен модел. Знаете ли какво е записано там? Авторите предупреждават, че демократичния капитализъм (пазарната икономика) по който България тръгва в своето развитие, може да осигурява издъжката на не повече от 5 милиона души (117-а страница от поверителната част на доклада). Тогава населението на страната беше над 8 милиона. Колко е сега? Колко за тези 25 "демократични" години се преселиха в отвъдното и колко поеха на гурбет като не малко от тях са с еднопосочен билет? Комунистите ли са виновни за това? Комунистите ли са виновни, че малките градове и селата се превръщат в селища със затихващи функции, а България бавно, но сигурно умира?
 
От: Орешарски подаде оставка !

Това, че съм нов във форума може да е аргумент единствено, ако говорим за история на самия форум. За обществени въпроси форумът не знам да има екслузивитет. Иначе казано - има живот и извън него.

1. Искам да ми кажеш как точно Боце е фалирал банките? И кои точно банки, защото гледам използваш множествено число?
2. Какво стресиране? Абсолютно всяка опозиция докато е такава говори колко е зле всичко в държавата. БСП правеха същото.
3. Виждам, че се опитваш да прокараш конспиративна идея, че Герб се страхуват от Пеевски, затова клатят държавата. Тогава как ще обясним любовта по между им, нежното отношение на Пеевските медии към "г-н Борисов", вместо типичното за стила им - Мутра, Тиква и подобни, как ще обясним милиардите, които течаха в посока от правителството към медиите на Пеевски чрез КТБ, и не на последно място, как точно ще обясним Лафка?
 
От: Орешарски подаде оставка !

Аз, пък гледам, но не ми влияе, но виждам на други хора около мен как им влияе, как почват само като чуят вожда слънце да казват ама какво комунистите, ама това ама той ни направи онова, само дето не ги е онождал отзад.
Виждам хора по сума и държавни институции, уж млади и хубави момичета със портрети в кабинетите си на една тиква. Богославящи го и променящи се по най-различни начини.
Това демокрация ли е според теб?
Ок, щом това е хубаво върнете си го, аз тоя, ако мине насам може и да е последното нещо което ще направя, ама ще отърва народа от него. Такова прасе не заслужава да живее, такава гад не заслужава да се показва никъде.

attachment.php
 

Прикачени файлове

  • 7fc.jpg
    7fc.jpg
    32.3 KB · Преглеждания: 25
От: Орешарски подаде оставка !

Днес Бърнито щял да черпи, че се върнаха на власт. :beer: :lol:
 
От: Орешарски подаде оставка !

Днес Бърнито щял да черпи, че се върнаха на власт. :beer: :lol:

Кой викаш, че се е върнал на власт?

Премиер - Георги Близнашки
Професорът по конституционно право е бивш депутат в 36-ото и 40-ото Народно събрание и член на БСП.
 
От: Орешарски подаде оставка !

И в момента член на кой? ГРОБ. При тях и бюрека е нормална практика да си купуват хора.
Кой викаш, че се е върнал на власт?
 
От: Орешарски подаде оставка !

Не е член на БСП. Но така или иначе разлика между БСП и Герб няма, та е все тая.
Но с това правителство не бих казал, че някой се е върнал - то по-скоро е някакъв сбирщайн-компромис със всички политически сили, за да няма недоволни.
 
От: Орешарски подаде оставка !

И в момента член на кой? ГРОБ. При тях и бюрека е нормална практика да си купуват хора.

Аха, значи почнаха и от бсп да си купуват... ми да вземат да купят и съсела и пияндето, да им е сигурна работата...

Ама точно се държиш като футболен фен... паднахме - ние сме най-добри, ама съдията е купен.
Противника бие - те купуват мачове, иначе са гола вода. :)
 
От: Орешарски подаде оставка !

Имам да ти отговарям на въпроси, но не днес. :)
Не е член на БСП. Но така или иначе разлика между БСП и Герб няма, та е все тая.
Но с това правителство не бих казал, че някой се е върнал - то по-скоро е някакъв сбирщайн-компромис със всички политически сили, за да няма недоволни.
 
От: Орешарски подаде оставка !

Абе да се спасяват бе човек, какво ме интересуват? Сега ще ви е хубаво, пак, но този път не с камъни ами със разстрел ще се махнете...
Аха, значи почнаха и от бсп да си купуват... ми да вземат да купят и съсела и пияндето, да им е сигурна работата...

Ама точно се държиш като футболен фен... паднахме - ние сме най-добри, ама съдията е купен.
Противника бие - те купуват мачове, иначе са гола вода. :)
 
От: Орешарски подаде оставка !

Абе да се спасяват бе човек, какво ме интересуват? Сега ще ви е хубаво, пак, но този път не с камъни ами със разстрел ще се махнете...

Аз няма да се махам от никъде... щото никъде не съм отишъл.
Що ме причисляваш към разни групички отново?
За 101 път ти казвам, че не симпатизирам на никой.
 
От: Орешарски подаде оставка !

Днес Бърнито щял да черпи, че се върнаха на власт. :beer: :lol:

Аз дали ще си получа парфюмчето по тоя повод?
Бърни, Donna Karan Pure - A drop of Rose
Или Calvin Klein - One - старо, ма класика.:wink:
 

Горе