Основи на С# - Смях

Така е, но ако си предтавим, колко време е да прегледаш 10-15 лекции по 2 часа всяка. А ако и трябва да ги редактираш, решеж, монтираш.... Пускат ги така без да ги гледат, май
Разчитат на преподавателите сами да си ги преглждат. Всеки сам си знае, какви ги е плямпал.
Само мое предложение...
 
Така е, но ако си предтавим, колко време е да прегледаш 10-15 лекции по 2 часа всяка. А ако и трябва да ги редактираш, решеж, монтираш.... Пускат ги така без да ги гледат, май
Разчитат на преподавателите сами да си ги преглждат. Всеки сам си знае, какви ги е плямпал.
Само мое предложение...
Така е. Но и все пак и тук критериите са различни. Това, че си дрънкаш нещо,не значи, че не е ОК, но за други си е пълен ъпсурт.
 
Според мен трябва малко повече да дигнат критериите. Това да има такова видео означава, че мога да пусна със същия успех сина ми, като предварително съм му обяснил от къде се натиска компилирай. Ако наистина има качествени лекции, то могат да плащат повече хора, което пък да им помага на тях да си вдигат нивото.
Веднага давам и пример. Преди година/две реших да си завърша образованието. Имах предмет Теоретична електротехника 2. Имама много материали на Български, но начина за мен поне беше да гледам лекции на Английски от някакъв Амеркански университет. Съответно си реших всички задачи, защото бях разбрал всичко от лекциите. Университета ми е най-престижния технически в България, но представянето на лекциите е на светлинни години от чуждестранните.
Софтуерния университет залагат много на практическото представяне, но теория няма. Това според мен много им куца, създават кодери, които вадят код на кило. И стигне ли се до мислене за нещо по-сложно те няма да могат, защото не са го минали практически. Тоест се превръщаме в Индийски и Китайски програмисти, което е жалко, защото имаме добро минало в тези науки.
 

Горе