Разменям: Остави отзив и вземи професионална статия по избрана тема

Манипулирането на рейтинг е измамно деяние, което поставя новите потребители на сериозно изпитание!
А дали е манипулиране, когато се изисква след предоставяне на услугата? Колегата се е доказал във времето и въпрос не може да става за ''манипулиране на рейтинг''. Той просто иска нещо, което клиентите му би трябвало сами да поискат да направят, вместо да бъдат подканяни. Честно, тъпо ми е, че трябва да адвокатствам на човек, който е изградил име във форума и за чиято работа дори Тъпиро не може да каже нищо лошо. Тоя спор е добра илюстрация на българския манталитет.
 
@Ниночка, не зная защо винаги се изживяваш като адвокат на този или онзи... Просто никой не е виновен, ако тази ти професия е съкровена несбъдната мечта. Тук не става дума за хейтване, а за градивна критика към Кирчо. Тук никой не успорва неговите професионални качества, а манията му за величие и издигането в култ.

Ние простите хора сме по-скромни. Има много кадърни и отлични специалисти във този форум, но никой не пуска подобни и абсурдни теми.

Пингвинчо преди години се насра и започна по същия начин... да пише статии срещу + Итрейдър, но това не го направи по-голям специалист, нали!

@Кирчо, ти май забрави преди година когато те помолих да напишеш спешна статия за един клиент, в срок от 24 часа и се договорихме за цена от 1.50 лв / 100 думи, че след 24 часа статията не беше готова и ти тогава ми поиска 2.50 лв / 100 думи, за да я завършиш, с аргумент, че не съм ти приоритетен... В крайна сметка провалена сделка и изгубен клиент! Не ти цепнах отрицателен Итрейдър, но те разкарах от приятели! Моля, ти се само не ми се прави на великият гетсби! Като копирайтър си много добър, но като човек си дребна душица и жалък!

Ако имаш малко достоинство, разкарай тази абсурдна тема и остави клиентите ти да оставят отзиви не под натиск и подкуп, а по лична преценка! Желая ти успех!
 
Според мен такива теми не трябва да се толерират от форума. Положителна оценка се оставя от клиента, само и единствено ако е доволен. Това е и целта на оценката, да видиш нещо, да го прецениш и тогава да го оцениш, а това тук е повече изнудване, дай ми репичка, пък аз ще ти напиша някаква статийка когато ми е кеф. Не се прави така! Аз съм писал много статии за колеги от форума, даже и ревю не съм давал докато бях нов потребител, но въпреки това нямам отрицателен трейдър по сделките...

Peace
 
@Ниночка, не зная защо винаги се изживяваш като адвокат на този или онзи... Просто никой не е виновен, ако тази ти професия е съкровена несбъдната мечта. Тук не става дума за хейтване, а за градивна критика към Кирчо. Тук никой не успорва неговите професионални качества, а манията му за величие и издигането в култ.

Ние простите хора сме по-скромни. Има много кадърни и отлични специалисти във този форум, но никой не пуска подобни и абсурдни теми.

Пингвинчо преди години се насра и започна по същия начин... да пише статии срещу + Итрейдър, но това не го направи по-голям специалист, нали!

@Кирчо, ти май забрави преди година когато те помолих да напишеш спешна статия за един клиент, в срок от 24 часа и се договорихме за цена от 1.50 лв / 100 думи, че след 24 часа статията не беше готова и ти тогава ми поиска 2.50 лв / 100 думи, за да я завършиш, с аргумент, че не съм ти приоритетен... В крайна сметка провалена сделка и изгубен клиент! Не ти цепнах отрицателен Итрейдър, но те разкарах от приятели! Моля, ти се само не ми се прави на великият гетсби! Като копирайтър си много добър, но като човек си дребна душица и жалък!

Ако имаш малко достоинство, разкарай тази абсурдна тема и остави клиентите ти да оставят отзиви не под натиск и подкуп, а по лична преценка! Желая ти успех!
Ето какво било - лично отношение стои в дъното на гневната позиция.
@Валка, когато адвокатствах на теб не видях да се дразниш от тази ми (доста досадна вероятно) склонност. Никога не ми е било мечта да бъда адвокат, защото чувството ми за справедливост не може да бъде удовлетворено от тази професия.
@slavchev, беше ясно заявено, че ревютата се оставят след получаване на статията, така че и дума не може да става за изнудване.
Хора, честно... как може да се дразните от желанието на един кадърен човек да изложи положителни отзиви за своята работа? Все си мисля, че ако ставаше въпрос за очерняне, всички щяхте да се юрнете без да питате ''Защо?''.
 
Колеги, ето каква е сделката - всеки който остави отзив за дейността ми (рейтинг) във Facebook & Linkedin - ще получи професионална статия от мен с размер до 500 думи.

@nandibandi и къде видя първо статия, а после отзив? Ясно си пише, първо отзива, после статия = ИЗНУДВАНЕ

Научи се да не четеш между редовете и да не защитаваш сляпо виртуални "приятели" :)
 
Ето какво било - лично отношение стои в дъното на гневната позиция.
@Валка, когато адвокатствах на теб не видях да се дразниш от тази ми (доста досадна вероятно) склонност. Никога не ми е било мечта да бъда адвокат, защото чувството ми за справедливост не може да бъде удовлетворено от тази професия.
@slavchev, беше ясно заявено, че ревютата се оставят след получаване на статията, така че и дума не може да става за изнудване.
Хора, честно... как може да се дразните от желанието на един кадърен човек да изложи положителни отзиви за своята работа? Все си мисля, че ако ставаше въпрос за очерняне, всички щяхте да се юрнете без да питате ''Защо?''.


Абе, ти като изявенa сошъл джъстис уориърKA да не си ти онази от Пловдивската дирекция Социална политика”? :D
 
Нивото тук е от клошар надолу! @slavchev, дори да приемем че си прав, къде виждаш изнудване, как той те принуждава ??? Защо все гледате в паничката на другия? И аз мога да те хейтя за wp сайтчетата, които продаваш за 5 цифрени суми, които включително и този в подписа зареждат с минути, ама какъв е смисъла? :)
 
Хейтвай си колкото искаш, не ме вълнува оценката на човек, който не работи с мен. Това е форум и всеки има право да дава мнение, било то правилно или грешно. И за твое сведение не гледам в паничката на никого, ако ти го правиш си е твой проблем.
 
@nandibandi и къде видя първо статия, а после отзив?

Ей тук:
Впрочем, на колегите, които са ми писали лично съобщение, още преди да се разрази това обсъждане, обясних, че първо ще им напиша съдържанието, а след това ще им изпратя страницата за отзив, за да оценят наистина свършеното.
 
Хейтвай си колкото искаш, не ме вълнува оценката на човек, който не работи с мен. Това е форум и всеки има право да дава мнение, било то правилно или грешно. И за твое сведение не гледам в паничката на никого, ако ти го правиш си е твой проблем.
Друго казват коментарите ти. :) Аз съм от 2013 година тук и нямам 300 мнения, дали съм форумен хейтър и гледам в паничките на хората, може да си запишеш на листче и да помислиш в къщи. :)
 
И какво да направя аз по случая, да ти ръкопляскам ли? Ако искаш и 10 мнения имай, не ме вълнува. Това, че имаш 3 сделки с автора на темата ясно показва, че не си обективен, айде със здраве.
 
И какво да направя аз по случая, да ти ръкопляскам ли? Ако искаш и 10 мнения имай, не ме вълнува. Това, че имаш 3 сделки с автора на темата ясно показва, че не си обективен, айде със здраве.
Интересно, ти така ли правиш? Ако той искаше задължително позитивно ревю, написаното от мен щеше да е различно! Тия 3 сделки не ме правят на заплата при него, за жалост не може да си ме позволи :D Проблема знаеш ли къде е? Проблема е, че пишман копирайтърите скочихте все едно ви е взел клиентелата, ама както и да е. За едно си прав - айде със здраве! :)
 
От година и повече не съм копирайтър и никога не съм писал срещу "конкуренти". Проблема тук е, че самата услуга е неморална, равносилна на изнудване. И не ме слагай под някакъв общ знаменател, след като изобщо не ме познаваш. Стига толкова "спам", че темата стана много вървежна :)
 
И последно, надявам се - за ваше добро :)
Знаете ли изобщо значението на думата ''изнудване''? Такова може да има само когато ви заставят/принудят да направите нещо против волята си. Тук става въпрос за атрактиввно предложение във ваша полза, от което ако искате се възползвате, ако не искате - не се...
Авторът на темата ви предлага подарък, срещу който да направите минимални усилия в негова полза. Не ви искат средства, няма да ви отнеме и много време - това е всичко, което трябва да направите, спестявайки десетина лева, които иначе бихте платили на някой друг.
 
И последно, надявам се - за ваше добро :)
Знаете ли изобщо значението на думата ''изнудване''? Такова може да има само когато ви заставят/принудят да направите нещо против волята си. Тук става въпрос за атрактиввно предложение във ваша полза, от което ако искате се възползвате, ако не искате - не се...
Авторът на темата ви предлага подарък, срещу който да направите минимални усилия в негова полза. Не ви искат средства, няма да ви отнеме и много време - това е всичко, което трябва да направите, спестявайки десетина лева, които иначе бихте платили на някой друг.

Скъпа приятелко, честно казано, не зная дали си в цикъл или не, но започва да ми се гади от твоето изопачаване на фактите. Никога не съм те молил да ми бъдеш адвокат, но ти наистина си вярваш, че си "Майка Тереза" ...
Обичам те и айде със здраве! :*
 
Скъпа приятелко, честно казано, не зная дали си в цикъл или не, но започва да ми се гади от твоето изопачаване на фактите. Никога не съм те молил да ми бъдеш адвокат, но ти наистина си вярваш, че си "Майка Тереза" ...
Обичам те и айде със здраве! :*
Валка, преди цикъл съм, но това няма особено отношение към темата. :)
Не съм казала, че си ме молил, както и аз не съм те молила за помощ, когато си се юрвал да браниш честта ми - за какво изопачаване на факти говориш изобщо?
Не вярвам да съм майка Тереза и изобщо чиято и да е майка. :)
Авторът на темата не ми е приятел - разменяли сме няколко реплики в негови теми. Това не ми пречи да се застъпя за него, защото виждам явна несправедливост във вашите нападки.
И аз те обичам - жив и здрав. Дано скоро премине гаденето :)
 

Горе