Откъде да си купя стари кошници (pc) в София

waldes

Well-Known Member
Някой да знае откъде мога да си купя стари компове работещи в София. Само да работят нормално, иначе може да са и от 90-те примерно:wink: Пунктове за рециклиране на стар хардуер или нещо такова. 100-на лева примерно, барабар с монитора някоя тухла:)
 
От: Откъде да си купя стари кошници (pc) в София

какво е 286
 
От: Откъде да си купя стари кошници (pc) в София

http://www.shop.realvision.bg/ кат ше даваме линкове :)

Ама дори и за пишеща машина, не се набивай на нещо под 1гхз ...не че и ше намериш де - те отдавна са рециклирани и днешният софтуер е несъвместим.
Ако искаш да оборудваш офис с "пишещи машини", взимаш някакъв интел над 1.5гхз, мин 512рам и 40хдд и all in motherboard. Най-важното в случая ще ти е захранването и монитора. В 100лв няма да влезеш ако има читав монитор.
 
От: Откъде да си купя стари кошници (pc) в София

Реалвижън - голямо разнообразие, но трябва да отидеш на място. Иначе може да погледнеш и crash-bg.com
 
От: Откъде да си купя стари кошници (pc) в София

Като ви чувам описаниятa, някои от комповете у нас отговарят на тези изисквания. Само дето вършат повече работа отколкото струват. Така че не си струва да бъдат продавани. Няма да се учудя ако много хора със стари щайги разсъждават като мен.
 
От: Откъде да си купя стари кошници (pc) в София

Реалвижън - голямо разнообразие, но трябва да отидеш на място. Иначе може да погледнеш и crash-bg.com

Малко са им завишени цените, като имаш в предвид, че за същите пари можеш да си вземеш нещо интелско от G серията, та ако не и по-ново вече. Не от България де, но с доставката пак излиза по-евтино.

Като ви чувам описаниятa, някои от комповете у нас отговарят на тези изисквания. Само дето вършат повече работа отколкото струват. Така че не си струва да бъдат продавани. Няма да се учудя ако много хора със стари щайги разсъждават като мен.

Е нормално. Аз имам няколко стари P4 в нас. Ок, греят, но на кошници с по 4-8гб рам си вършат перфектна работа, че даже разцъквам LoL от време на време :lol:

Някой да знае откъде мога да си купя стари компове работещи в София. Само да работят нормално, иначе може да са и от 90-те примерно:wink: Пунктове за рециклиране на стар хардуер или нещо такова. 100-на лева примерно, барабар с монитора някоя тухла:)

Ето ти един пример: http://www.kvantservice.com/Kompyutri_detaili/Artikul_5500_OptiPlex_GX260.html + http://www.kvantservice.com/LCD_Monitori_detaili/Artikul_2141_.html = 104лв Ако си вземеш някое старo LCD (примерно като това http://www.kvantservice.com/LCD_Monitori_detaili/Artikul_4978_.html) можеш да минеш и с около 70лв. Имам в нас 2 CRT-та и се чудя къде да ги метна :D

За какво са ти? Струва ли си да тровиш нервите на някой с толкова бавен компютър и грозен монитор? Освен ако не ти трябват за части де :)
 
От: Откъде да си купя стари кошници (pc) в София

То и аз имам 2-3 стари компа и 3 црт монитора, дето само събират прах, ама не съм от софия.
Бих ги разкарал, че само място заемат а работа не вършат :)
 
От: Откъде да си купя стари кошници (pc) в София

Имам един Pentium 4 на 1.4MHz с 80гб хард и 1гб рам.
Пц-то е доста компактно ето така излгежда:
a3e0c0ec-dcdf-11e2-8dfd-12313b0619d6.jpg
Нямам монитор, но пц-то работи с XP e.. ако имаш интерес можем да се разберем :)

ПОздрави
 
От: Откъде да си купя стари кошници (pc) в София

от квант сервиз съм вземал принтери, много съм доволен...
 
От: Откъде да си купя стари кошници (pc) в София

За какво ти е стар компютър?

Сега има едни компютри с размер на флашка. Обаче искат HDMI интерфейс да има монитора, а мишката и клавиатурата трябва да са с USB.
 
От: От: Откъде да си купя стари кошници (pc) в София

За какво ти е стар компютър?
Ще работи софт на него, няма да се рови в интернет с тях. Едно XP, мишка, кейборд и тва е.
 
От: Откъде да си купя стари кошници (pc) в София

Имам един Pentium 4 на 1.4MHz с 80гб хард и 1гб рам.
Пц-то е доста компактно ето така излгежда:
Виж файлът 7142
Нямам монитор, но пц-то работи с XP e.. ако имаш интерес можем да се разберем :)

ПОздрави
Колко му търсиш на реликвата:)
 
Здравей. Купувал съм от тук един компютър - subincho.com. Излезе ми всичко (с монитора, клавиатурата и мишката) около 350 лева. Нищо особено, но върши страхотна работа. В момента се използва за допълнителни неща, които не са много свързани с работния ми процес, но определено нямам притеснения да го впрегна, ако ми се наложи. Страхотен е.

Ако си определил бюджет, може да поразгледаш, ако ти е и на път де. Издават фактури, абе всичко си е от до.
 
От: Откъде да си купя стари кошници (pc) в София

Мерси за съпорта, ще разледам какво предлагат:)
 
От: Re: Откъде да си купя стари кошници (pc) в София

Събинчо е много точен, купувал съм неколкократно от него - без грижи.
И от Квант съм пазарувал, също нямам оплаквания и цените са прилични, но при Събинчо има по-персонален подход, така да се каже :).

Здравей. Купувал съм от тук един компютър - subincho.com. Излезе ми всичко (с монитора, клавиатурата и мишката) около 350 лева. Нищо особено, но върши страхотна работа. В момента се използва за допълнителни неща, които не са много свързани с работния ми процес, но определено нямам притеснения да го впрегна, ако ми се наложи. Страхотен е.

Ако си определил бюджет, може да поразгледаш, ако ти е и на път де. Издават фактури, абе всичко си е от до.
 

Горе