Отново Шамара срещу "Бойка"

От: Отново Шамара срещу "Бойка"

Шамара откровен до болка, не спестяващ нищо на никого. Споделя си мнението и така трябва ако искаме да просперираме. Трябва всички да сме като него!
 
От: Отново Шамара срещу "Бойка"

кой е казал, че е платен?
кой ще плати на този?

всеки може да си говори каквото си иска, нали?

той е известен и използва това да плюе - само защото не харесва Бойко и защото не могат да го спрат
ако пък го харесваше - щеше да говори друго

нещо като Слави Трифонов
2528072_F.gif



не е първия който обижда Б публично - и други са го правили..Велизар Енчев го е наричал мутра, престъпник, убиец и още какво ли не - в ефир

Шамара откровен до болка, не спестяващ нищо на никого. Споделя си мнението и така трябва ако искаме да просперираме. Трябва всички да сме като него!


кажи какво мислиш и ти, де :D
има свобода на словово, споко :p
 
От: От: Отново Шамара срещу "Бойка"

Мисля, че трябва да се надигнем, първо да разкараме електрическата мафия, след което да разкараме и буда от премиерския пост !
 
От: От: Отново Шамара срещу "Бойка"

Мисля, че трябва да се надигнем, първо да разкараме електрическата мафия, след което да разкараме и бъда от премиерския пост !

Евала Другарю :lol:
 
От: От: Отново Шамара срещу "Бойка"

Мисля, че трябва да се надигнем, първо да разкараме електрическата мафия, след което да разкараме и буда от премиерския пост !

не съм съгласен
дай първо да разкараме мобилната мафия?

ако се съгласиш - стискаме си ръцете :lol:
 
От: От: Отново Шамара срещу "Бойка"

Мисля, че трябва да се надигнем, първо да разкараме електрическата мафия, след което да разкараме и буда от премиерския пост !

Дай първо да разкараме Буда и след това електрическата мафия! След Буда, ще минем през Алаха, Исуса и другите агенти на ДС :D
 
От: От: Отново Шамара срещу "Бойка"

Мисля, че трябва да се надигнем, първо да разкараме електрическата мафия, след което да разкараме и буда от премиерския пост !
Пич, това е форум за интернет бизнес. Това че хората между другото обсъждат и политически теми не значи, че това е основното, за което са дошли тук. Ако продължаваш в тоя стил доникъде няма да стигнеш... с този си акаунт. Всъщност подозирам, че си клонинг на някой от герберите във форума, но разбира се няма как да го докажа.
 
  • Like
Реакции: Sky
От: От: Отново Шамара срещу "Бойка"

не съм съгласен
дай първо да разкараме мобилната мафия?

ако се съгласиш - стискаме си ръцете :lol:

:lol::lol::roll:
 
От: Отново Шамара срещу "Бойка"

Не съм клонинг на никой гербер, тук съм с идеята да продавам статии, но има някакви условия за постове преди да можеш да отвориш тема. Това, че започнах да пиша в теми за политика не значи, че съм някакъв активен симпатизант на дадена партия.
 
От: От: Отново Шамара срещу "Бойка"

не съм съгласен
дай първо да разкараме мобилната мафия?

ако се съгласиш - стискаме си ръцете :lol:

Ааа, сакън мобилната мафия нема да я пипате! Ще станем като в другите европейски държави телефони за без пари и сметки за жълти стотинки. Не е газария така - друго си е като се изфукаш, че си дал 1500 лв. за телефон и имаш 300 лв. сметка. :mrgreen:

За Шамара какво да кажа ако спечели Боцко пак ще ходи в прокуратурата. :D
 
От: Отново Шамара срещу "Бойка"

Не съм клонинг на никой гербер, тук съм с идеята да продавам статии, но има някакви условия за постове преди да можеш да отвориш тема. Това, че започнах да пиша в теми за политика не значи, че съм някакъв активен симпатизант на дадена партия.

добре, добре...
дай да видим кое първо ще гътаме
да се разбеем :rolleyes:

Корнелия вика Бойко да се разберат като мъже :lol:

[video=youtube;tVSlUNAx1LU]http://www.youtube.com/watch?v=tVSlUNAx1LU[/video]

:lol:
 
От: Отново Шамара срещу "Бойка"

Оставете го момчето на мира един пост му остава до десетата миля :)
 
От: От: Отново Шамара срещу "Бойка"

Пич, това е форум за интернет бизнес. Това че хората между другото обсъждат и политически теми не значи, че това е основното, за което са дошли тук. Ако продължаваш в тоя стил доникъде няма да стигнеш... с този си акаунт. Всъщност подозирам, че си клонинг на някой от герберите във форума, но разбира се няма как да го докажа.

Значи Шамара плюе Бойко, пича подкрепя шамара и според теб е гербер хахахаха
 
От: От: Отново Шамара срещу "Бойка"

Ами помисли в перспектива по-дълга от 5 минути и ще започне да ти проблесва. Ако това не се случи, по-късно мога да ти обясня подробно, макар че ще излезе малко като да ти разяснявам къде е смешното в някой виц. :)
 
От: Отново Шамара срещу "Бойка"

Не съм клонинг на никой гербер, тук съм с идеята да продавам статии, но има някакви условия за постове преди да можеш да отвориш тема. Това, че започнах да пиша в теми за политика не значи, че съм някакъв активен симпатизант на дадена партия.

Не се плаши ама още една година ГЕРБ и няма да можеш да продаваш статии.
 
От: Отново Шамара срещу "Бойка"

Това, че Бойко се излага в продължение на години е очевидно. Само дето и М. Шамара се излага яко в този запис. Простотия с простотия не се надвива.
 

Горе