Отново "declined order" в GenBucks...

Ами имаше преди по някоя... общо взето са малки обаче.

Има един фактор "buyer's remorse", тоест трябва да убедиш купувача, че като купува прави правилното решение. Откакто почнах да вмятам по някоя дума специално в тази насока всъщност се замислям че съм нямал отказани.

Между другото има значение и друго... купувача да не си е въвел добре данните, и да не могат да се свържат с него. Ако е това причината, няма какво да направиш. Освен да им обясниш как да попълнят ама мисля, че няма да се отрази много добре на конверсията тва. :)
 
Какво пише в коментара под деклаинда ? ако е кард деклаинд атемпинг ричардж има шанс да стане не е минал през първият билинг процесор ще го пробват на още 2

а ако не могат да се свържат с него или я канселириал просто малшанс

иначе ние сме на под 5 процента деклаинд горе долу
 
при мене масово mp3/mp4 и съответно Ip Ghana...
 
SSH_ON, спокойно бе, при мен са ежедневие... :mrgreen:
Ако знаеш как ме успокои :mrgreen:

@ coolice - Никъде не виждам причина да пише...
1 DECLINED/DECLINED TWICE ORDERS
$164.65 Total Amount

This Order Was Declined
Някой от Австралия е бил...
 
vitohol бате прави си нови сайтове майната им на старите знаеш го напият стар топ сайт за март има само няколко поръчки през него.... през февруари и тях ги нямаше защото се опитвахме да го върнем в индекса... и бяхме махнали всичко от гб от него и не стана ....
 
ми вече като не го ползвате дайте да видим как работите вие , секи тук е показал някакъв афф сайт в течение на времето само вие си трайкате :)
 
ми вече като не го ползвате дайте да видим как работите вие , секи тук е показал някакъв афф сайт в течение на времето само вие си трайкате :)

То пък е много трудно да ги намериш сам.
Честно казано ако става дума за сайтовете на IP-то на предприемач съм леко разочарован.
 
на ипто на форума няма сео прокети а и не са само наши сайтове има и сайтове на прителчета:) има някои друг домеин които е оставен да остарява тук порда липса на място по другите ни хостинги ..........

хаиде ще ви покажа бившият фирмен флагман vitavips.com 100% униклаен контент НЕ са му купувани линкове играно е максимално съобразено с г гаидлаинс.......... екс топ 10 в гугъл ком за енларгмнет бяхме 7 ми почти цялата минала година накрая преди деиндексирането играеше на ръба на алгото с филтър - 30. по проекта е работено година и половина последната на печалба макар и да бях малко разочарован от нишата очкавах че ще има много повече кеш като излезем на 1 страница

ето и малко сркринншотове за позициите му пе в г ком имам сриин шот с 10 позиция 1 страница ( с лошо качество е нямам по хубав :()..... пе в аол ком (резултати от гугъл) скрин шот с трета позиция... 7 позция за п енхеичмът гугъл ком .... 4 та позция в аол и така още за 342 киурда вариации на енрларгмънта и енхеичмъта докато не додие ноемви и не ни деиндексираха заедно с другите сайтове на ГБ....

пп резултатите са гледани с американско прокси....

http://www.predpriemach.com/download/1ranking/p-enh-aol.png
http://www.predpriemach.com/download/1ranking/p-enh-g.png
http://www.predpriemach.com/download/1ranking/p-enl-aol.png
http://www.predpriemach.com/download/1ranking/p-enl-g.png
 
Последно редактирано от модератор:
оправих ги атачмъните че нещо ги смаляваше автоматично доволни :) добри сме а ? било невъзможно да се излезе в тази ниша без блек сео другпът ама накрая пак ни го на*укаха .......... как и да е просто ме е яд за хубавия сайт....



пп Ако някои минлата година е търсил нещо такова 100% е минал през нашият сайт и му имам ипто :)
 
просто не сме ви показвали сайтовете досега защото както звучи не е за хвалене нашата уеб група / фирма притежава един от най големите сайтове за уголемяване на ... в света направо да пуснем акции на борсата :)


пп не си държим другите сео саитове тук защото някои ден като поостареят ще си линквеме от подписите....
 
Последно редактирано от модератор:
пп това го пускам за да се надъхате да правите кеш батета и каки ако силного искате и работите по въпроса ще стане.... Вярно от време на време съдбата ви поднася по някои удар ама случва се
 
vitohol бате прави си нови сайтове майната им на старите знаеш го напият стар топ сайт за март има само няколко поръчки през него.... през февруари и тях ги нямаше защото се опитвахме да го върнем в индекса... и бяхме махнали всичко от гб от него и не стана ....

Е бате, стига бе! Знаеш че правя нещо много по сериозно а афилейт сайтовете са ми на заден план. Но мерси за савета все пак.
 

Горе