Отново "declined order" в GenBucks...

на ипто на форума няма сео прокети а и не са само наши сайтове има и сайтове на прителчета:) има някои друг домеин които е оставен да остарява тук порда липса на място по другите ни хостинги ..........

хаиде ще ви покажа бившият фирмен флагман vitavips.com 100% униклаен контент НЕ са му купувани линкове играно е максимално съобразено с г гаидлаинс.......... екс топ 10 в гугъл ком за енларгмнет бяхме 7 ми почти цялата минала година накрая преди деиндексирането играеше на ръба на алгото с филтър - 30. по проекта е работено година и половина последната на печалба макар и да бях малко разочарован от нишата очкавах че ще има много повече кеш като излезем на 1 страница

ето и малко сркринншотове за позициите му пе в г ком имам сриин шот с 10 позиция 1 страница ( с лошо качество е нямам по хубав :()..... пе в аол ком (резултати от гугъл) скрин шот с трета позиция... 7 позция за п енхеичмът гугъл ком .... 4 та позция в аол и така още за 342 киурда вариации на енрларгмънта и енхеичмъта докато не додие ноемви и не ни деиндексираха заедно с другите сайтове на ГБ....

пп резултатите са гледани с американско прокси....

http://www.predpriemach.com/download/1ranking/p-enh-aol.png
http://www.predpriemach.com/download/1ranking/p-enh-g.png
http://www.predpriemach.com/download/1ranking/p-enl-aol.png
http://www.predpriemach.com/download/1ranking/p-enl-g.png
и какъв трафик получвахте?
Като гледам wiki-то имат по 4-5к хита на ден.
А това www. euroextender.com ваше ли е?
 
Последно редактирано от модератор:
махнах им линкчето на еуро екстендъра че са конкуренция :) не е наше и не са заслужили линкче

иначе трафика беше по малък все пак викито са 1-2 но това е много ценен ус трафик (палтежоспособен) няма нищо общо с бг трафика като цяло бях изумен в началто колко много трафик правят бг сайтовете и колко малко пари изкарват от това (като почнахме форума имаше хора споделили 40 000 униклани изкарах 8 лева от кликове - забито е някаде по темите)


ПП викито се ранкава и на другите езици топ иначе сме го засичали с ебизнеса и при него статистиката е същата...... вкараи 6000 такива потребители американчета и ще монетизираш прилично :) а и ако си забелязал другте нямат пилс (поне нямаха преди което ни правеше уникален сайт в топ 10)

как и да е това отиде в миналото след деиндексирането по име на продукт (което още го няма в гаидлаинса)

Извода е и да спазвате всичко накрая винаги се намира някои да ви го .......

затова почнах да ползвам и някои греи техники за нови проекти ко да се прави батета търсачките не са ви приятел и колкото и да се съобразявате с тях някои хеитър които работи за тях намира начин да ви изработи.......
 
махнах им линкчето на еуро екстендъра че са конкуренция :) не е наше и не са заслужили линкче

иначе трафика беше по малък все пак викито са 1-2 но това е много ценен ус трафик (палтежоспособен) няма нищо общо с бг трафика като цяло бях изумен в началто колко много трафик правят бг сайтовете и колко малко пари изкарват от това (като почнахме форума имаше хора споделили 40 000 униклани изкарах 8 лева от кликове - забито е някаде по темите)


ПП викито се ранкава и на другите езици топ иначе сме го засичали с ебизнеса и при него статистиката е същата...... вкараи 6000 такива потребители американчета и ще монетизираш прилично :) а и ако си забелязал другте нямат пилс (поне нямаха преди което ни правеше уникален сайт в топ 10)

как и да е това отиде в миналото след деиндексирането по име на продукт (което още го няма в гаидлаинса)

Извода е и да спазвате всичко накрая винаги се намира някои да ви го .......

затова почнах да ползвам и някои греи техники за нови проекти ко да се прави батета търсачките не са ви приятел и колкото и да се съобразявате с тях някои хеитър които работи за тях намира начин да ви изработи.......
що не пробвате с един 301 към друг сайт да видите дали ще се предаде линк жус и серп от стария сайт??
 
защото докарва по някои друг ордер (няколко стотака $:mrgreen:) макар че предният месец пробвахме да го върнем в индекса като го сменихме с блог ама не стана оставили сме го за яхо и мсн и пуснхме няколко нови нетурка :) ерата с изцяло уаит сеото свърши като ни прецкаха... вече и ние цъкаме греи хет тук там
 
ми да напраиме баце една секция за грей хет в форума а? или неискате ?
 
Тотално ми хайджакнахте темата, но следя с интерес :mrgreen:
Ще се оплача на Блинки за offtopic...
Ей, що спамите на хората темата.:)
Иначе уикито е сила навсякъде, както и about.com - това са много силни конкуренти в повечето ниши. А сайта си го държиме, защот прави по някой друг ордер, независимо от факта че Г са леко педалска търсачка. МСН както и Яхо го толерират добре.


SSH_ON, само да знаеш че има много фрауд ордъри, поради факта че са хюмън апрувал процес, т.е. свички ордъри не минават през напълно автоматична система, за сметка на това обаче обработват и такива които една система би отхвърлила заради сгрешен и-мейл, различно IP от самата локация на шипинг адреса. :)
 
хората имат приятели в Гана и им купуват подаръци :D
btw дай да си направиме направо black hat / grey hat забравих как се пише сиво :D
 

Горе