Относно безлихвени кредити за самоосигуряащи се лица

bgtifo

Well-Known Member
Здравейте колеги,

някой има ли представа коя банка в България предлага нашумелите напоследък безлихвени кредити за самоосигуряващи се лица до 1500 лева?

Аз звънях на пет от най-големите български банки и те ми отговориха, че още нищо не знаят, нищо не са планирали и нищо не предлагат :)))

Търсих информация в Гугъл, но и там нищо няма. Има ли представа някой съществува ли въобще банка, която предлага такива кредити?
 
По "тАливизора", казаха, че тия дн исе решава и пращат запитвания, кои банки ще предложат по посочените условия и кои няма. като се очаква д окрая на месеца да се излезе с официално становище за кредитие и кога ще могат да се теглят.... Тоест за момента не търси да теглиш кредити.. П.П. Кредита не е конкретизиран само за САМООСИГУРЯВАЩИ, това не знам къде си го чул. Ако имаш доход и доказан, като самоосигуряващо се лице под формата на фирма, няма да имаш проблем и по-висок кредит да вземеш.
 
Една банка вече ги предлага. Първоначалната сума, която може да се изтегли е 1 500 лв без никакви формалности. Вчера имаше опашка пред нашия офис. Ако някой желае да му съдействам нека да се свърже на имейл адрес: [email protected]
 
Явно работиш в банка. Нямам интерес от кредити, но можеш ли да внесеш ясното по въпроса с 10%-те лихва и таксите при тези кредити, че излязаха всякакви глупости по въпроса.

Една банка вече ги предлага. Първоначалната сума, която може да се изтегли е 1 500 лв без никакви формалности. Вчера имаше опашка пред нашия офис. Ако някой желае да му съдействам нека да се свърже на имейл адрес: [email protected]
 
На вниманието на колегите и на @Blinky

Свързах се по имейл с автора на отговора по темата ми:

Една банка вече ги предлага. Първоначалната сума, която може да се изтегли е 1 500 лв без никакви формалности. Вчера имаше опашка пред нашия офис. Ако някой желае да му съдействам нека да се свърже на имейл адрес: [email protected]

Ето как протече кореспонденцията:


На сб, 18.04.2020 г., 15:45 ч. < [email protected]> написа:

Здравейте,

казвам се Димитър и прочетох съобщението Ви във форума predpriemach.com.

Интересувам се за коя банка става дума, какви са условията, кредитите безлихвени ли са, процедурата дълга ли е?

Аз съм самоосигуряващо се лице и имам фирма (ЕООД).

Бихте ли ми дали повече информация по въпроса?

Благодаря предварително.

Поздрави,
Димитър

>От: Dan Balanov [email protected]
>Относно: Re: Относно кредити за самоосигуряващи се лица
>До: < [email protected]>
>Изпратено на: 18.04.2020 16:14

Здравейте, кредитите са изцяло безлихвени. Процедурата е максимално съкратена и улеснена. Необходими са следните документи:
-Искане за финансиране по одобрен образец (аз ще ви го изпратя)
-Валиден документ за самоличност
-Документ за регистрация на лицето ако е самоосигуряващо се.

Услугата ще ви струва 200лв, ако желаете да ви съдействам. След заплащане ще ви изпратя адрес на клона на банката и точен ден и час, в който да се явите. Самата процедура отнема не повече от час.

На сб, 18.04.2020 г., 17:40 ч. Dimitur Belovejdov < [email protected]> написа:

Ама моля Ви се какви са тия рекетьорски истории... аз просто исках да разбера името на банката...



Как не Ви е срам не мога да разбера!

от: Dan Balanov ([email protected])
дата:18.04.2020 18:12
до: ([email protected])

Не карам никого насила. Вие можете да си чакате и да се редите на опашки, когато всички банки започнат да ги предлагат.
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Моя коментар относно развитието:

НЯМАМ ДУМИ, НЕ МОЖЕ ДА ИМА ТАКИВА ХОРА, ПРОСТО НЕ МОЖЕ!

 
НЯМАМ ДУМИ, НЕ МОЖЕ ДА ИМА ТАКИВА ХОРА, ПРОСТО НЕ МОЖЕ!
То репи няма. Едно време такива светеха яко червено

@Blinky ?
 
Здравейте колеги,

някой има ли представа коя банка в България предлага нашумелите напоследък безлихвени кредити за самоосигуряващи се лица до 1500 лева?

Аз звънях на пет от най-големите български банки и те ми отговориха, че още нищо не знаят, нищо не са планирали и нищо не предлагат :)))

Търсих информация в Гугъл, но и там нищо няма. Има ли представа някой съществува ли въобще банка, която предлага такива кредити?

Виж последното обновяване.

Като гледам колко декларации и справки се искат... пак ме влече към другата тема с призив Стойте си вкъщи! :D
 
Ами като им се вързвате на такива . То официално още не се знае кои банки ще са .
 
Колкото откараха вод да Перник, толкова безлихвени заеми ще раздадат, за микропредприятия е 10% лихвата
 
Абе хора, вие верно ли? :) Коя банка точно ще даде ей така пари на хората, който за тях реално са едни дойни крави. :) Не искам да съм скептичен, но това е леко смешно. Дано има, но като ги знам има някаква срита идея зад всичко. И темата не е кой знае каква драма, защото всеки в момента драпа да има пари, по ред причини. ;)
 
@Blinky Христос Воскресе!

Ти си ми помагал и си ми давал много ценни съвети, от както съм в този форум. Много умен човек си и се възхищавам на качествата ти. Въпреки всичко такива елементи, които рекетират хората да им дават по 200 лева, за да им издадат някаква тайна и да им правят документи според мен не трябва да са сред потребителите във форума, а да не кажа изобщо сред обществото, но ще прозвуча грубо. Аз ако можех да си позволя да дам на непознат човек 200 лева за някаква услуга, за която не е сигурно, че ще успея да получа нещо в замяна, то тогава тази тема нямаше да я има тук.

От много години съм в тоя форум, познавам се с половината от "старите кучета" вършил съм им работа, те са ми плащали и всичко е окей. Не мога обаче да приема, че някакъв тип с нова регистрация изнудва хората. Единствено здравият ми разум ме съветва да не отправя сигнал към съответните институции. Не мога да приема повече гамени в интернет, които се гаврят с мене. Един ме завлече с 400 лева и отгоре на всичко ми каза, че ще ме съди. Сега този персонаж 365akaunti ли е к'ъв в този момент ми иска 200 ЛЕВА, за да ми каже една тайна и да ми изпрати някакви документи. Моля те вземи мерки, защото форума все повече прилича на детска градина с едни хора дето искат да вземат едни пари ей така!

Не съм доносник и мразя доносниците. Не съм агент, не съм ченге. Но всичко си има някакви граници. За около 2 години от тоя форум натрупах толкова материал за доноси, че ще ти падне шапката, ако ти кажа какви хора се подвизават тук и какви услуги предлагат, но няма да го направя, тъй като пак казвам не обичам да докладвам, не обичам да се оплаквам и да се жалвам. Сега го правя, защото тази история ми се вижда прекалено нагла. Ако ти е да не загубиш един потребител, аз лично ще ти осигуря 10 нови регистрации на хора, които имат интерес към темите тук, но такива нездравословни елементи като това "банкерче" не трябва да присъстват тук в никакъв случай!
 
Последно редактирано:
Банко, верно ли този още не е баннат перманентно
За това, че е попитал това за безлихвен кредит? То тогава много баннове трябва да има в тази държава, защото доста хора питат за някакви помощи от държавата или друго институции, с които имат някакви връзки. В тази точно ситуация. Странни колко толеранс пък проявяват останалите, тези не чак толкова в нужда. :)
 
@Blinky иде реч да се банне говното дето иска 200лв. за.. "съдействие" при кандидастването за кредит :)
 
 
За това, че е попитал това за безлихвен кредит? То тогава много баннове трябва да има в тази държава, защото доста хора питат за някакви помощи от държавата или друго институции, с които имат някакви връзки. В тази точно ситуация. Странни колко толеранс пък проявяват останалите, тези не чак толкова в нужда. :)

Банко @Torbalan Trolski няма предвид мен, а този, който ми иска 200 лева за информация, а именно @bet365akaunti
 

 
Е какво толкова, човекът се е опитал да капитализира някакво смешно ноу-хау като му е сложил някаква абсолютно нелепа цена. Ако има кой да му я плати, жив и здрав. 90% от офертите във форума са надценен шит, ако трябва да им се прави морална оценка, биха отекли в канала отдавна. Повечето би трябвало отдавна да сте свикнали, че това е положението тук, защо са острите реакции баш сега?
 

Горе