Относно задаващата се Световна Криза и Пандемията от COVID-19

Статус
Not open for further replies.
Иначе ЕЖК, че Мангъров е "кандидатствал" за място в щаба, още в началото, но е бил отхвърлен.
Това обяснява доста защо постоянно гледа да е опозиция и да си мели неговите неща (освен това, че ще е пряко облагодетелстван от тестовете, посредством лабораторията).
 
93021611_2855146367895960_8125643181283868672_n.jpg
 
Коя истина бе, откачалник? Гледам някакви букви, точки, запетайки, уж на български, ама нищо не се разбира. Думи без значение и смисъл.... Пълен олигофрен.

Нямаш нито едно обосновано мнение, нито едно. Хиляди думи ей така хвърлени на вятъра....

Акъл може да налива този, който го има. Ти можеш да наливаш ракия на мъжа си, като се прибира от работа, друго няма какво да наливаш....

Пишман икономист-социолога дотолкова го заболя от истината, че влезе в селския си режим като първата му братовчедка чакрата. Вече е късно и да те обучаваме, и да те възпитаваме, имах някаква надежда, че ще спасим поне от инстаграм инфлуенсърите и скритите ФБ групи да не ти пълнят кухата глава с глупости, но явно е загубена битка.

Аз не мога да налея насила акъл на хора, които си вадят информацията от вестник ШОК - всеки поне средноинтелигентен човек може да си използва телефона по предназначение, да си запише час в която и да е болница, за каквото и да било, и да отиде да си реши проблема.

Тези конспирации против свободата и здравето на народа, и против петрола ще ги разправяш на баба ти, защото тя единствена може да се затрудни с това да те изложи с доказателства и доводи.

Жалко е, че ти имаш интернет за прахосване в теории за илюминати, докато има твои връстници в Африка, които нямат нито интернет, нито ток. В такива моменти човек наистина осъзнава колко нечестен е светът.
 
Да си спомним:

23.03 Бойче: Поръчали сме 1 милион теста за коронавируса
27.03 Бойче: Поръчваме още половин милион тестове от ЕС и 2 милиона от Китай
09.04 Бойче: Молим се като циганета за тестове
11.04 Бойче: Поръчали сме 30 000 PCR теста от Южна Корея и 600 000 PCR-а от ЕК

Направени тестове до момента ~19000

Някой да направи крива.
 
Бълхаро, сега ако искам да дойда да те набия какво трябва да направя - да питам в кой град и коя бензиностанция им са свършили петролните продукти от твоето презапасяване, че нали петрола ще свърши всеки момент казваш, и като ти триангулирам местоположението да дойда и да ти предам 1-2 частни урока на живо по икономика?

Обаче хубаво е че сте ти и чакрата, да има кой да им цъка във Фейсбук на "новинарските" линкове, чиито заглавия свършват по средата. Да направите оборот поне за хората, които са минали покрай предприемачите.

Личен съвет - недей да се палиш толкова, че ще вземеш да изгориш, и покрай целия този петрол дето си го складирал у вас, ще идат и съседите, а аз нямам нищо против тях, достатъчно им е, че живеят в близост до теб, клетниците.
 
Да си спомним:

23.03 Бойче: Поръчали сме 1 милион теста за коронавируса
27.03 Бойче: Поръчваме още половин милион тестове от ЕС и 2 милиона от Китай
09.04 Бойче: Молим се като циганета за тестове
11.04 Бойче: Поръчали сме 30 000 PCR теста от Южна Корея и 600 000 PCR-а от ЕК

Направени тестове до момента ~19000

Някой да направи крива.


Тц, пропуснах най-важното...

11.04 Бойче: Ще започнем да произвеждаме тестове за COVID-19

хахахахахха :D

При тва съотношение поръчки:използване, май ше преопаковаме и айде на пазара през новите фирм,... :D
 
Иначе ЕЖК, че Мангъров е "кандидатствал" за място в щаба, още в началото, но е бил отхвърлен.
Това обяснява доста защо постоянно гледа да е опозиция и да си мели неговите неща (освен това, че ще е пряко облагодетелстван от тестовете, посредством лабораторията).
"ЕЖК" какво се явява?
"Една Жена Каза?"
:rolleyes:
 
А ха ха ха, абе ниджа виртуална, до тук ли изпадна чак!? Целия форум знае, че живея във Варна. Ако толкова държиш да ходиш с разпран задник, ще ти пратя адреса след малко на лично. В единия магазин имам страхотна шумоизолирана маза, много е удобна, заповядай.

Изобщо не се паля, в момента ми оправи настроението с тея заплахи.

С това си поведение сам се издаде колко си елементарен. Не можеш малко по-тежък спор да изкараш без да си изпуснеш нервите. Елементарна провокация те извади от равновесие. Много лесна плячка си, ама аз друго не съм и очаквал....

Да се беше въздържал с безпочвените си нападки и извъртане на думите ми, нямаше да си докараш нервен срив. Дръж се културно, без да обиждаш хората и такива неща няма да ти се случват.

Да ти върна съвета - Спри докато е време! От тази битка победител не можеш да излезеш. Аз повече няма да ти пиша, ако и ти не ме споменаваш в постовете си. Разбира се, ако много държиш, продължаваме, гледам хората с пуканките чакат...




Бълхаро, сега ако искам да дойда да те набия какво трябва да направя - да питам в кой град и коя бензиностанция им са свършили петролните продукти от твоето презапасяване, че нали петрола ще свърши всеки момент казваш, и като ти триангулирам местоположението да дойда и да ти предам 1-2 частни урока на живо по икономика?

Обаче хубаво е че сте ти и чакрата, да има кой да им цъка във Фейсбук на "новинарските" линкове, чиито заглавия свършват по средата. Да направите оборот поне за хората, които са минали покрай предприемачите.

Личен съвет - недей да се палиш толкова, че ще вземеш да изгориш, и покрай целия този петрол дето си го складирал у вас, ще идат и съседите, а аз нямам нищо против тях, достатъчно им е, че живеят в близост до теб, клетниците.
 
Е това вече си го изсмука от пръстите! Лекар, който не е готов да среща смърта ежедневно, особенно тези от интензивните отделение, по-добре да си потърси друга професия. Това все едно войник да не иска да носи пушка, щото не обичал войната.

Едно е да умрат един или двама, друго е да си заобиколен 24/7(да 24/7, защото тези хора от мерки за сигурност живеят в болниците, правят го и лекарите в БГ) от хора с тръба в гърлото които мрат като мухи, а ако дойде някой който също има нужда от тръба в гърлото, да го оставиш да умре, защото апаратите са свършили. Сигурен съм, че всеки лекар е подготвен да решава кой ще живее и кой ще умре, както и да е практически безпомощен пред заразата. Това още в първи курс по анатомия им го преподават.... Всяко нещо си има предел.
 
А ха ха ха, абе ниджа виртуална, до тук ли изпадна чак!? Целия форум знае, че живея във Варна. Ако толкова държиш да ходиш с разпран задник, ще ти пратя адреса след малко на лично. В единия магазин имам страхотна шумоизолирана маза, много е удобна, заповядай.

Изобщо не се паля, в момента ми оправи настроението с тея заплахи.

С това си поведение сам се издаде колко си елементарен. Не можеш малко по-тежък спор да изкараш без да си изпуснеш нервите. Елементарна провокация те извади от равновесие. Много лесна плячка си, ама аз друго не съм и очаквал....

Да се беше въздържал с безпочвените си нападки и извъртане на думите ми, нямаше да си докараш нервен срив. Дръж се културно, без да обиждаш хората и такива неща няма да ти се случват.

Да ти върна съвета - Спри докато е време! От тази битка победител не можеш да излезеш. Аз повече няма да ти пиша, ако и ти не ме споменаваш в постовете си. Разбира се, ако много държиш, продължаваме, гледам хората с пуканките чакат...
Кой те заплашва пък теб, малък лиглъо... Освен common-sense детектора май ти е счупен и детектора за сарказъм.

Чакай сега да броим от 1 до 10, ти можеш да ползваш пръстите ти, за по-лесно:
1. Петрола ще свърши, защото му е паднало търсенето.
2. Болниците не работят, защото така пише във вестник ШОК
3. От девет планини в десета преброихте в Италия кой от какво и от какво не е починал, тъй като те не могат сами да броят
4. Икономиката ще се срине безвъзвратно, нищо че за 200 години история световната икономика не е влизала в криза по-дълга от 2-5 години, след които неминуемо се възстановява
5. Ваксините са лоши, защото водят до излишно чи, което се натрупва в костите
6. Земята е плоска, но няма как да паднеш от ръба, защото икономика.
7. Очаква ни нов социален ред, който е бил подготвян тайно от всички правителства в света едновременно, без нито един техен член да се изпусне пред опозицията.
8. Въздушното пространство ще последва примера на петрола, и ще се свие, заради ниското потребление на въздушните пътища.
9. Във Варна всички сте биячи и имате звукоизолирани мазета, в които се справяте със всеки, който не ви вярва, че еднорозите са истински и всички имате по един вързан в гаража.
10. Е... не мога да измисля повече работи, все пак е 1 през нощта, но си представи че съм казал нещо опониращо за твоето мнение или това на чакрата, и приеми факта, че не можеш да ме обориш като поредната лична обида.

Покрихме ти 90% от мненията.

И преди да ми напишеш отговор как сега територията на Дубай ще се свие, заради заниженото търсене на петрол, ще побързам превантивно да ти кажа, че географията не работи по този начин, нито икономиката работи по начина, по който си мислиш, нито историята се пренаписва всеки път като напишеш някоя глупост подплатена с фалшиви статистики от "едно време". :)

И кажи на баща ти и майка ти да си намерят работа, да те поотпуснат малко тези нерви и финансов стрес от липсата на джобни.
 
2 часа стана, мъжът ти те чака, лягай вече.

Кой те заплашва пък теб, малък лиглъо... Освен common-sense детектора май ти е счупен и детектора за сарказъм.

Чакай сега да броим от 1 до 10, ти можеш да ползваш пръстите ти, за по-лесно:
1. Петрола ще свърши, защото му е паднало търсенето.
2. Болниците не работят, защото така пише във вестник ШОК
3. От девет планини в десета преброихте в Италия кой от какво и от какво не е починал, тъй като те не могат сами да броят
4. Икономиката ще се срине безвъзвратно, нищо че за 200 години история световната икономика не е влизала в криза по-дълга от 2-5 години, след които неминуемо се възстановява
5. Ваксините са лоши, защото водят до излишно чи, което се натрупва в костите
6. Земята е плоска, но няма как да паднеш от ръба, защото икономика.
7. Очаква ни нов социален ред, който е бил подготвян тайно от всички правителства в света едновременно, без нито един техен член да се изпусне пред опозицията.
8. Въздушното пространство ще последва примера на петрола, и ще се свие, заради ниското потребление на въздушните пътища.
9. Във Варна всички сте биячи и имате звукоизолирани мазета, в които се справяте със всеки, който не ви вярва, че еднорозите са истински и всички имате по един вързан в гаража.
10. Е... не мога да измисля повече работи, все пак е 1 през нощта, но си представи че съм казал нещо опониращо за твоето мнение или това на чакрата, и приеми факта, че не можеш да ме обориш като поредната лична обида.

Покрихме ти 90% от мненията.

И преди да ми напишеш отговор как сега територията на Дубай ще се свие, заради заниженото търсене на петрол, ще побързам превантивно да ти кажа, че географията не работи по този начин, нито икономиката работи по начина, по който си мислиш, нито историята се пренаписва всеки път като напишеш някоя глупост подплатена с фалшиви статистики от "едно време". :)

И кажи на баща ти и майка ти да си намерят работа, да те поотпуснат малко тези нерви и финансов стрес от липсата на джобни.
 
Само да кажа, че сега нали маските направиха задължителни поради причина, и причината беше че хората видяха слънце и пролет, та свалиха маските. Аз излизах навън и така си беше, само една шепа хора бяха с маски. Което значи само едно - вируса е имал значително по-големи шансове в последните слънчеви дни да се размножава и умножава. Ако не видим умножаване на новите случаи на коронагрип съвсем скоро, тия дето защитавате карантината трябва да си затворите устата.

В тоя ред на мисли, мен всъщност ме кефят резултатите от карантината и даже бих препоръчал да се прави всяка година. Без маски, просто няколко седмици на затворено по време на студовете. Това природата се изчиства супер яко. И е неприятно да се ходи зимъска на работа, опасно е движението, въобще зимъска само ски и чай препоръчвам аз. И дори няма да е шок за бизнеса, щото ще бъде предвидено. Когато е предвидено, тогава няма загуби.
 
Аз спазвам стриктно мерките. Купих си маска и я ползвам ежедневно.

IMG_20200321_094528.jpg


Само да кажа, че сега нали маските направиха задължителни поради причина, и причината беше че хората видяха слънце и пролет, та свалиха маските. Аз излизах навън и така си беше, само една шепа хора бяха с маски. Което значи само едно - вируса е имал значително по-големи шансове в последните слънчеви дни да се размножава и умножава. Ако не видим умножаване на новите случаи на коронагрип съвсем скоро, тия дето защитавате карантината трябва да си затворите устата.

В тоя ред на мисли, мен всъщност ме кефят резултатите от карантината и даже бих препоръчал да се прави всяка година. Без маски, просто няколко седмици на затворено по време на студовете. Това природата се изчиства супер яко. И е неприятно да се ходи зимъска на работа, опасно е движението, въобще зимъска само ски и чай препоръчвам аз. И дори няма да е шок за бизнеса, щото ще бъде предвидено. Когато е предвидено, тогава няма загуби.
 
Ако сте гледали пресконференцията тази сутрин, ще разберете, че нещата не са "шега". Аз досега не съм виждал уплашени лекари, шефове на болници. Днес ги видях и осъзнах, че понякога човек трябва да спре да мисли за себе си (както често и аз правя!), а да осъзнае, че има и други хора, които трябва да пази. И пак проблемът не е във вируса, а в самосъзнанието ни. Дали Мангъров или Мутавчийски са прави няма значение. Този месец е важно да се вслушаме в хората, които са видели какво става по света. Те ни го казаха без цензура. Може би звучеше стряскащо, но явно това е реалността. Дори и да не вярвате, представете си, че е истина и спазвайте мерките колкото се може повече. Пак казвам - това важи и за мен самият, щото и мен не ме свърта вече...
 
Само да кажа, че сега нали маските направиха задължителни поради причина, и причината беше че хората видяха слънце и пролет, та свалиха маските. Аз излизах навън и така си беше, само една шепа хора бяха с маски. Което значи само едно - вируса е имал значително по-големи шансове в последните слънчеви дни да се размножава и умножава. Ако не видим умножаване на новите случаи на коронагрип съвсем скоро, тия дето защитавате карантината трябва да си затворите устата.
Наивно е да мислиш, че маските са върнати щото хората излизали навън, било им топло и махнали маските.

Причината са ц-ъ-р-к-в-и-т-е!


Ако сте гледали пресконференцията тази сутрин, ще разберете, че нещата не са "шега". Аз досега не съм виждал уплашени лекари, шефове на болници. Днес ги видях и осъзнах, че понякога човек трябва да спре да мисли за себе си (както често и аз правя!), а да осъзнае, че има и други хора, които трябва да пази.
Тик-так, мнението, че тия хора от брифинга сутринта са част от новия световен ред, се пише в момента. :hankey:

Иначе днес, високият % хоспиталицирани след диагностициране с корона (около 50%), отново се запазва.
 
Последно редактирано:
Ако сте гледали пресконференцията тази сутрин, ще разберете, че нещата не са "шега". Аз досега не съм виждал уплашени лекари, шефове на болници. Днес ги видях и осъзнах, че понякога човек трябва да спре да мисли за себе си (както често и аз правя!), а да осъзнае, че има и други хора, които трябва да пази. И пак проблемът не е във вируса, а в самосъзнанието ни. Дали Мангъров или Мутавчийски са прави няма значение. Този месец е важно да се вслушаме в хората, които са видели какво става по света. Те ни го казаха без цензура. Може би звучеше стряскащо, но явно това е реалността. Дори и да не вярвате, представете си, че е истина и спазвайте мерките колкото се може повече. Пак казвам - това важи и за мен самият, щото и мен не ме свърта вече...
Следвате стриктно указанията на щабо-медийната клика да се фокусирате върху изключението. Процентът на заразени, а още повече на тежко болни и починали е твърде малък, за да се приема за тенденция. Това е все едно да видиш някой с ампутиран крак на улицата и да се разпищиш: "леле-мале, режат на всички хора по света краката". Ми не е така. А, по-тъжното е, че индивиди с претенции за принадлежност към по-силния пол сте толкова истерични. Стегнете се! Децата се владеят по-добре от вас. :)
 
Следвате стриктно указанията на щабо-медийната клика да се фокусирате върху изключението. Процентът на заразени, а още повече на тежко болни и починали е твърде малък, за да се приема за тенденция. Това е все едно да видиш някой с ампутиран крак на улицата и да се разпищиш: "леле-мале, режат на всички хора по света краката". Ми не е така. А, по-тъжното е, че индивиди с претенции за принадлежност към по-силния пол сте толкова истерични. Стегнете се! Децата се владеят по-добре от вас. :)
Хората се събират и се молят да си стоим по къщите, защото знаят, че няма да могат да се оправят с наплива на болни... сигурно и на предните грипове не са могли да се оправят, но тогава не е имало такава звучност.
Не разбира защо трябва да си напреки на всеки във форума. Според мен спри да опонираш постоянно, всеки тук ти разбра тезата, приемаме я.
Весел празник :)
 
Шарлатандито е кауза пердута и не знам какво ѝ обръщате все още внимание и въобще я четете. Загуба на време, а и води до затъпяване. Това е като да говориш на хамстера си, че вънка имало вирус - нЕма шанс да асимилира.
Дори и биаро, който е тук предимно да си чеше езика, има на моменти адекватни включвания, което е все пак сигнал за някаква течаща мисъл.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе