Относно задаващата се Световна Криза и Пандемията от COVID-19

Статус
Not open for further replies.
Тва за 80+ годишните вярно ли го е писала? (блокнал съм я и не чета) Ебати неблагодарната челяд. С такива олигофрени не ни трябва нито епидемия, нито пандемия.
 
Ти обаче верно си от тъпите курви, дето ти ги риташ по кухите кратуни, те винаги се връщат за още. Не ти ли омръзна?




Чакрата и другите интелектуално разчекнати като напишат "Кво като умират 80 годишни, нали са се наживели" и веднага разбираш, че са все някакви отритнати социопати и дебелокожи маймуняци, наподобяващи човешкия вид само по визия. :)

Те хората хубаво са казало - на чужд гръб и 100 тояги са малко. За жалост сме стигнали до момента, в който истинските хора са на по 80 години, а истинските чудовища на по 20-30-40 години и тежат 150+кг.

Не бих наранил жена лично, но чакрата утре някой ако я претрепе някъде, може и да отворя една бира в чест на патриота, който е извършил това достойно за уважение и възхвала дело. :)
 
Шведите са практични хора.

В момента е актуално разкритието, че болниците имали инструктаж да не дават приоритет на 80+ годишни или на такива дето почват да им отказват органите...

Тва на фона на увеличаващите се смъртни случаи.
 
чакрата утре някой ако я претрепе някъде, може и да отворя една бира в чест на патриота, който е извършил това достойно за уважение и възхвала дело.
Да знаеш, че съм те отблокирала, та виждам какви ги блещиш. Да те питам - колко трябва да си нещастен и самотен, за да ти е това едничката радост в живота?
Знам, че се чувстваш физически, социално и интелектуално безсилен, но пък винаги можеш да компенсираш качеството с количество. Поне празното дрънкане го можеш.

Относно това някой да ме пребие, ще отговоря по метода на biaaro, щото с теб няма смисъл по друг - добре!
tooth.gif
 
Тва за 80+ годишните вярно ли го е писала? (блокнал съм я и не чета) Ебати неблагодарната челяд. С такива олигофрени не ни трябва нито епидемия, нито пандемия.
Ех, па такива като ми се заправят на грижовните мечета, пускам сълза...
Специално за разтегнатия - не съм казала старците да мрат. Казах "от какво трябваше да умрат на 80+, за да не го превръщаме в медийна сензация?" Щото спекулирате, ама вече се броите на пръстите на едната ръка тия, дето смятат грипа за сигурна смърт. Дори шведските старчоци в голямата си част ще оздравеят. Факт!
 
Да знаеш, че съм те отблокирала, та виждам какви ги блещиш.

Choose your poison, beoch...

Да те питам - колко трябва да си нещастен и самотен, за да ти е това едничката радост в живота?

Аз имам много радости в живота, но никога не бих върнал някоя нова радост от пътя. :)


Знам, че се чувстваш физически, социално и интелектуално безсилен, но пък винаги можеш да компенсираш качеството с количество. Поне празното дрънкане го можеш.

Projecting much?

Да си видяла да съм се оплакал от лок-дауна? Не съм. Работя си, забавлявам си се, семейството ми е където му е мястото, да му мислят такива като теб, на които всичко им е криво в този живот, и БИГ БРАДЪР ги гледа от 4 посоки.

Относно това някой да ме пребие, ще отговоря по метода на biaaro, щото с теб няма смисъл по друг - добре!
tooth.gif
Да ти кажа не са ми високи надеждите тук, като знам в какво задънено село живееш, шанса някоя мисирка да ти оскубе главата е много по-голям от това да се намери някой добър човек да те превърне и теб в част от не-корона-вирус-статистиката, която толкова те радва. :)
 
Нанди заформила стабилна фенбаза тука + някой и друг сталкер.
С трепет очакват поредния й пост и нямат търпение да го разчепкат ред по ред.

Нещо не правя как трябва, баси.
Мене почти никой не ми обръща внимание.
 
Нанди заформила стабилна фенбаза тука + някой и друг сталкер.
С трепет очакват поредния й пост и нямат търпение да го разчепкат ред по ред.

Нещо не правя как трябва, баси.
Мене почти никой не ми обръща внимание.

Пробвай с ключови фрази: обикновен грип, мангъров може да е прав, искам разходка в парка/планината.

И гледай как ще за-под-скача плувката :D
 
Гледаш какво твърдят най-големите фанатици и почваш да твърдиш обратното, като подкрепиш твърдението си с мнения на авторитети и различни независими носители на експертиза.... :D

Гледаш да балансираш между крайностите, затова не ти обръщат внимание :) Ето това не правиш както трябва! Принципно е правилна стратегия. Като се изясни кой ще е победителя плавнооо към там :)


Нанди заформила стабилна фенбаза тука + някой и друг сталкер.
С трепет очакват поредния й пост и нямат търпение да го разчепкат ред по ред.

Нещо не правя как трябва, баси.
Мене почти никой не ми обръща внимание.
 
Нанди заформила стабилна фенбаза тука + някой и друг сталкер.
С трепет очакват поредния й пост и нямат търпение да го разчепкат ред по ред.

Нещо не правя как трябва, баси.
Мене почти никой не ми обръща внимание.
Ако искаш да я стигнеш по популярност, трябва да правиш като нея.
1. Дразниш мишените във всяка една тема, колкото по-безмислени, несъстоятелни и неочаквани са ти постовете, толкова по-добре.
2. Не стоиш по средата на спектъра, или си в най-голямата крайност като простотия, или не се брои.

Аз си знам, че ако в тази тема не я откажа да ми пише и цитира завинаги, в бъдеще ще продължи да ми трови живота и в други теми, така че е време за блитцкрийг.

П.С: В другите теми обикновено започва да опонира като ти изброи 100-те й любими характеристики в мечтания мъж. Ако си наистина решен да я изравниш, не пропускай списъка с "рамене като гранит", "усмивка като изгрев" и тем подобни чакри.
 
Нанди заформила стабилна фенбаза тука + някой и друг сталкер.
С трепет очакват поредния й пост и нямат търпение да го разчепкат ред по ред.

Нещо не правя как трябва, баси.
Мене почти никой не ми обръща внимание.
Е, като поддържаш умерената линия... Кажи, че не вярваш в грипа и глей кво става.
tooth.gif
 
Аз си знам, че ако в тази тема не я откажа да ми пише
Защо не искаш да ти пиша? Виж колко приятно си комуникираме. :)
 
Защо не искаш да ти пиша? Виж колко приятно си комуникираме. :)

Моят zen не е направен за един ден. :) А и имам някакво подозрение, че ти четеш само всяка трета дума от това, което пишем, колкото да събереш амуниции за следващия рунд. Ти ще кажеш дали съм прав.
 
А и имам някакво подозрение, че ти четеш само всяка трета дума от това, което пишем,
Ама виж как се научи да синтезираш мнението си в едно-две изречения. Няма нужда да ми благодариш. ;)
 
Време беше.
Само диктатура ще вкара тоя овчи народ у пътя.

Компромисен вариант - комунизъм.

Демокрация, либерализъм, ЕУ, негри, талибани -> у лево.
 
Дразниш мишените във всяка една тема, колкото по-безмислени, несъстоятелни и неочаквани са ти постовете, толкова по-добре.
Браво бакши. Отново отличен самоанализ :D
 
Статус
Not open for further replies.

Горе