Относно задаващата се Световна Криза и Пандемията от COVID-19

Статус
Not open for further replies.
Когато е истина, не е обида. :)
Много сте досадни. Темата е сериозна!!!
Позволена е само статистика (може и скали, таблици и снимки на хора със скафандри) на заболеваемостта и смъртните случаи. Иначе се понижава паниката, а това не е продуктивно. Губи се ефекта на масовата истерия.
read.gif
 
Инфото ти е старо. На 13ти, според някои източници, са изписали последния излекуван. Защото има дисциплина и хората там за разлика от лигавите червей тук знаят как да живеят в трудни времена. И имат адекватни реакции. Не ходят на сватби, рождени дни и после се върнат и се леснат измежду другите. Или както спомена една позната, джендърите от Белгия идвали в Люксембург за нищен живот, защото при тях има наложените мерки като при нас. ;)
Има дисциплина, защото няма демокрация! Недисциплинираните просто изчезват безследно...
 
Днеска не работя и си играх с две графики, за чиято вярност не претендирам.
Първата е до днес:

ch82Ayz.png


Втората е, ако тоя тренд се запази и хората не вземат насериозно нещата:

nJOklgY.png


Т.е., ако стане така и изобщо е вярна графиката, през Април очаквайте да започнем да се редим на опашка за помощ, а сегашните забрани да се удължат и шанса за икономическа криза ще стане съвсем реален.
Пак казвам, тея сметки не твърдя, че са правилни. Използвал съм 3.6% смъртност, средно време от заразяване до смърт 18 дни, средно време за удвояване на заболелите 6,2 дни и пръв смъртен случай в БГ на 11/03.
А взе ли под внимание факта, че колкото повече болни имаш, толкова по-бързи стават и темповете на заразата? Щото средното време за удвояване ще намалее с увеличаване на броя на заболелите!
 
Само на пълен лузър (джендър?) би му пукало какво мислят за него останалите в някакъв форум.

Всички пръцкаме отвреме-навреме.
Тоя форум е подходящо място да се освободим.
Аз пък освобождавам на курва. Явно нещо не правя нещата като хората. :) Но всеки си намира начин.
 
Има дисциплина, защото няма демокрация! Недисциплинираните просто изчезват безследно...
По скоро тук и в Европа живеят лигльовци с много лошо възпитание към себе си и околните. И между другото точно италианците са най големите мърлячи и неконтролируеми от сред нациите. Тяхната лежерна и безнаказана безотговорно дава резултати. Извинявам се за крайното изказване, но това ми мнението и не е от сега. Следващите са гърците, следвани от нас и англичаните. ;) но нас по скоро ще ни затрие, пепел ми на езика, тарикатщината, не друго. В други неща сме топ. Ето вижте ги тия двамата тъпанари. Оня глупак от Варна, безсмъртния и патката дето ивент след ивент е обиколила от София. Нали, те са Супермен и няма да го прихванат. :) Не е смешно и то никак.
 
Последно редактирано:
А взе ли под внимание факта, че колкото повече болни имаш, толкова по-бързи стават и темповете на заразата? Щото средното време за удвояване ще намалее с увеличаване на броя на заболелите!
Графиките според мен са доста валидни. И аз съм забелязал доста бърз растеж, когато болните се увеличат, което е нормално. В случая е важно хората да започнат да спазват наредбите за безопастност. И не, в Италия нищо не е отминало, епидемията тепърва се развива :) Дано да грежа но на там отиват нещата.
 
Аз пък освобождавам на курва. Явно нещо не правя нещата като хората. :) Но всеки си намира начин.
Аз съм демократичен и не ме бърка какво правят хората извън форума.

Важното е добър лаф моабет да става тука.
 
Последно редактирано:
Ако искаш и на нечий [*]*й се освобождавай - аз съм демократичен и не ме бърка какво правят хората извън форума.

Важното е добър лаф моабет да става тука.
И оня бастун, който е бил на сватба в Италия е демократичен и не му пука от хората, и виж до къде я докарахме. ;) И се опитай да са ти по на ниво обидите, това е каруцарско изказване, брато. ;)
 
И оня бастун, който е бил на сватба в Италия е демократичен и не му пука от хората, и виж до къде я докарахме. ;) И се опитай да са ти по на ниво обидите, това е каруцарско изказване, брато. ;)
Според теб, ако не беше този, нямаше да има корона вирус? Само на това ми отговори.
 
Според теб, ако не беше този, нямаше да има корона вирус? Само на това ми отговори.
Според мен ако не бяха хора на неговото мислене, щеше да минава в пъти по леко. За жалост Дарин го е открил преди хиляди години и ще се потвърди отново неговата теория. ;)
 
Мдамм, в моменти на криза хората озверяват. Кой друг да посочим с пръст за това, че в момента сме масовка в една кофти театрална постановка?
 
И оня бастун, който е бил на сватба в Италия е демократичен и не му пука от хората, и виж до къде я докарахме. ;) И се опитай да са ти по на ниво обидите, това е каруцарско изказване, брато. ;)
Рекох да ти вляза в жаргона.
Едитвам и се засрамвам.
 
Според мен ако не бяха хора на неговото мислене, щеше да минава в пъти по леко. За жалост Дарин го е открил преди хиляди години и ще се потвърди отново неговата теория. ;)

Точно това имах в предвид. Но за жалост ако не беше той, щеше да е някои друг.
 
Много на философИя го обърнахте и ще стане скучно.

Дайте да се придържаме към битовизмите.
 
Точно това имах в предвид. Но за жалост ако не беше той, щеше да е някои друг.
Ако не е тоя тъпанар, ще е друг. Но ако няма тъпанари, няма да се получи така. :) За жалост са много глупави хората и това ни затрива. Тоалетни рола, опашки, ходене по купони, до тук още се чудя как още не сме пламнали. :)
 
Нанди, ти нали си на село сега? Чувстваш се сигурна, нали? Е, аз съм в София. Хиляди хора минават покрай мен. Никак не ми е весело и сигурно.
 
Нанди, ти нали си на село сега? Чувстваш се сигурна, нали? Е, аз съм в София. Хиляди хора минават покрай мен. Никак не ми е весело и сигурно.
Aко беше изгледал клипчето на veni8, щеше да знаеш, че хората в големите градове имат по-силна имунна система, защото ежедневно се срещат с всякакви бацили. Чувствам се сигурна, защото виждам каква бутафория са брифингите на ген. Годжи.

В Швеция се придържат към план "колективен имунитет" - всичко си работи, няма паника. Болниците спират да правят тестове дали даден болен е с covid или грип. На бас, че ще се справят по-добре от нас, паникьосаните.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе