Относно задаващата се Световна Криза и Пандемията от COVID-19

Статус
Not open for further replies.
Да, ильоминатите, рептилите и свободните зидари ще превземат света, като ви запушат третото око и ви сложат седма чакра в сатурнова дупка. След това ще ни поробят всичките.

Айде малко по-реално мислете...
 

Прикачени файлове

  • D96557E0-68B3-4435-B91A-10558082453A.jpeg
    D96557E0-68B3-4435-B91A-10558082453A.jpeg
    582.5 KB · Преглеждания: 8
Ще го доживеем ли тоя ред въобще?

Живеем го. Доскоро може да си имал някакво привидно усещане за свобода, ама имаш ли го в последните две седмици? О, да забравих - то е за наше добро, а още повече за доброто на 20% от световната популация, която е повече в тежест, отколкото в помощ на световната икономика.

Добре, няма да ви развалям рахата с конспиративни теории, че вече се отегчих. Зяпайте телевизора, търсете актуална информация за жертвите в Италия - това очевидно ви доставя върховно удоволствие. Все някога (надявам се скоро) пандемията ще бъде отменена и тогава ще теглим чертата. Математиците, статистиците и икономистите ще кажат каква е била ползата от тази психоза.
 
Много скоро ще ти станат ясни отговорите на тези въпроси. Новият световен ред ще ви хареса, съдейки по робския ви манталитет. Не само правата си, а и дупетата ще си дадете, стига да излезе някой с униформа и да ви погледне строго. :)

Част от смешките от вчера:
M 153.jpg
M 139.jpg
 
Живеем го. Доскоро може да си имал някакво привидно усещане за свобода, ама имаш ли го в последните две седмици? О, да забравих - то е за наше добро, а още повече за доброто на 20% от световната популация, която е повече в тежест, отколкото в помощ на световната икономика.

Добре, няма да ви развалям рахата с конспиративни теории, че вече се отегчих. Зяпайте телевизора, търсете актуална информация за жертвите в Италия - това очевидно ви доставя върховно удоволствие. Все някога (надявам се скоро) пандемията ще бъде отменена и тогава ще теглим чертата. Математиците, статистиците и икономистите ще кажат каква е била ползата от тази психоза.
На това поведение, психолозите му викат параноидна шизофрения...
 
Живеем го. Доскоро може да си имал някакво привидно усещане за свобода, ама имаш ли го в последните две седмици? О, да забравих - то е за наше добро, а още повече за доброто на 20% от световната популация, която е повече в тежест, отколкото в помощ на световната икономика.

Добре, няма да ви развалям рахата с конспиративни теории, че вече се отегчих. Зяпайте телевизора, търсете актуална информация за жертвите в Италия - това очевидно ви доставя върховно удоволствие. Все някога (надявам се скоро) пандемията ще бъде отменена и тогава ще теглим чертата. Математиците, статистиците и икономистите ще кажат каква е била ползата от тази психоза.

Питах за крайното проявление на Новия световен ред - световно тоталитарно правителство/идването на Антихриста/извънземните и т.н. Има различни теории за крайното проявление като всяка друга популистка конспирация. Всеки, който не може по друг начин да си обясни ставащото в света и има склонност да вярва в конспирации, може да си хареса една от теориите за НСР. Колко удобно.

Спирам, за да не спамя повече темата.
 
Живеем го. Доскоро може да си имал някакво привидно усещане за свобода, ама имаш ли го в последните две седмици? О, да забравих - то е за наше добро, а още повече за доброто на 20% от световната популация, която е повече в тежест, отколкото в помощ на световната икономика.

Добре, няма да ви развалям рахата с конспиративни теории, че вече се отегчих. Зяпайте телевизора, търсете актуална информация за жертвите в Италия - това очевидно ви доставя върховно удоволствие. Все някога (надявам се скоро) пандемията ще бъде отменена и тогава ще теглим чертата. Математиците, статистиците и икономистите ще кажат каква е била ползата от тази психоза.


Че аз не чувствам някой да ми е взел свободата. Че излизай си, ходи си на тумби, заобикаляй патрулките по КПП-тата, плащай си глобите и си прави каквото искаш...

Хората тука правят пари от тая криза. После ще стане страшно, за тези които не знаят как да се възползват.
 
Живеем го. Доскоро може да си имал някакво привидно усещане за свобода, ама имаш ли го в последните две седмици? О, да забравих - то е за наше добро, а още повече за доброто на 20% от световната популация, която е повече в тежест, отколкото в помощ на световната икономика.

Добре, няма да ви развалям рахата с конспиративни теории, че вече се отегчих. Зяпайте телевизора, търсете актуална информация за жертвите в Италия - това очевидно ви доставя върховно удоволствие. Все някога (надявам се скоро) пандемията ще бъде отменена и тогава ще теглим чертата. Математиците, статистиците и икономистите ще кажат каква е била ползата от тази психоза.
Направо хващай ножа и убий баща си и той е в тежест на световната икономика. Ако имаш други възрастни близки - действай на ред.
 
световно тоталитарно правителство/идването на Антихриста/извънземните и т.н.
Добавил си другите две, за да може първото да звучи еднакво абсурдно? Добър опит. Сега другите посерковци/послушковци ще замаат лайковете. Треперете!!! Всички ще умрат, а вие първи, и то по особено мъчителен и болезнен начин. Ауууу, страх, страх...
 
Че аз не чувствам някой да ми е взел свободата.

Браво на теб! Сега си запретни ръкава да ти имплантират и чип. Пък може и ушни марки като на кравите да почнат да ни слагат, знаеш ли... Ти поне и това няма да почувстваш - спокойна съм за теб. :)
 
Добавил си другите две, за да може първото да звучи еднакво абсурдно? Добър опит. Сега другите посерковци/послушковци ще замаат лайковете. Треперете!!! Всички ще умрат, а вие първи, и то по особено мъчителен и болезнен начин. Ауууу, страх, страх...

Не, добавих ги, защото са едни от основните теории за крайно проявление. За теб звучат абсурдно, а други вярват в тях, както ти вярваш в първото. Значи според теб ще бъде тоталитарно световно правителство. Кога да го очакваме? След 50 години да не се говорят пак същите неща за идващия НСР?

Както теб те влече окултизма, други хора ги влече науката и доказуемото. Не виждам причина да наричаш вторите паникьори, посерковци и така нататък. Аз лично не съм паникьосан, ама въобще.
 
Браво на теб! Сега си запретни ръкава да ти имплантират и чип. Пък може и ушни марки като на кравите да почнат да ни слагат, знаеш ли... Ти поне и това няма да почувстваш - спокойна съм за теб. :)

Ти разлика между социална отговорност и подчинение на населението правиш ли? То чак е жалко, че тая болест е толкова безопасна, че иначе щеше да прочисти планената от безотговорни “свободомислещи” хора.

Имам един съсед - младо момче. Много свободамислещ - не можеш да го видиш да не е напушен или надрогиран, расти, татуировки от глава до пети, обеци навсякъде - мязапна караконджул. Някакво хипи, подозирам, че не се и къпе. Самият той ти обяснява колко е свободомислещ и как не се подчинявал на никой, нас ни били ограбвали и контролирали корпорациите. Училищата и универсштетите ни промивали мозъците и той бил спрял да учи в 10-ти клас. Ама същия работи във фуудпанда и кара колело в студ и пек и разнася манджи по цял ден, щото даже и книжка няма, щото колата била зло, пречела на свободата на човека. А събота, и неделя, когато аз съм свободен да правя каквото намеря за добре с цитирам “подаянието давано от корпорациите”, пичагата разнася вестник Кауфланд. И живее у баба си, понеже майка му го изгонила, да се научи да се оправя сам. Егати свободата. Ама без образование и умения не стават нещата, колкото и да си свободомислещ. Толкова за свободомислещите.


Истинските свободомислещи са предприемачите, които работят за себе си или наемат другите да им работят и наистина могат да решават какво и как. Всичко друго е илюзия за свобода.
 
Щабът по създаване на кризи, познат още като "кризисен" удивлява с поредната ретро хрумка:

Надписите към снимката гласят:
"Кой малоумник е облякъл полицаите със средства за защита от химическа атака? "
и
"Това е продължението на Mad Max Fury Road, но реквизитът е от Втората световна война."


90528985_10222694778217360_7791519924228194304_o.jpg
 
Аз също си търся кола. :) Ако нещо, сещай се за мен. :)
бул. „Княз Александър Дондуков“ №1, 1594 София
Търсиш Бойко, кажи му, че аз те пращам. Имал бронирани мерджани на по 10 години
 
Абе нандиту да не защитава някоя секта, а те от своя страна да са я заплашили стабилно, че е толкова яростна..?! Сега минах през търсачката да видя какъв % от постовете са нейни в темата, ми то от 717 поста, 95 са нейни. :confused:
В главата ми изникват и конспирации, че това е изкуствен интелект, който е пратен да тества форумните нерви. :D
 
Статус
Not open for further replies.

Горе