Относно задаващата се Световна Криза и Пандемията от COVID-19

Статус
Not open for further replies.
Статия от най-авторитетния домейн на света, ако си на 15 и половина. :)
 
Нека да послушаме и истински компетентни вирусолози и епидиемолози какво казват. Стига сме слушали генерал, мойор, полковник, бъдещ президент, доктор, лекар, хонориз кауза, Годжи и т.н. Ние да не сме бананова република, че да ни управляват генерали? Да хората умират в Италия, но някой запита ли се дали лечението, което се прилага е правилно? Защото италианците са като гърците, на тях никой не може да им каже. Специалистите в тази област казват, за този вирус няма лек и всеки ще го преболедува, ако ще да сложи и 20 маски на муцуната. За три починали случая от както е установен в Бг всичката тази паника е смешна. Погледнете новините на домуса само как започват с какъв траур. Това е безумие! Хора, които са учили с години казват, че трябва да се преболедува от всеки, за да се изгради имунитет. Вие затворени дома ще станете още по уязвими и на най-лекият вирус. Но няма кой да мисли. Всичко е промиване на мозъци. И по между другото снимката с ковчезите дето се върти из нета се оказа, че не е от Италия, а от Германия мисля още през 2013 по спомен.
 
Този закон е така калпаво написан, че и да се приеме, няма да може да се приложи.

Липсват легални дефиниции на много от използваните понятие в него като "необосновано високи цени". Кой е контролният орган, който ще решава кои са цени са "необсновано високи" и на базата на какво?
Дори и да се измисли това, всичко подлежи на съдебен контрол, а всичкото това, което циркаджиите правят в момента, яко противоречи на правото на ЕС и ако се стигне до оспорване по съдебен ред по такъв казус, според мен има голям % вероятност наложените глоби да паднат.

А това със средноаритметичните цени даже няма да го коментирам. Личи се, че тия клоуни не разбират от пазарна икономика. Това, че спиртът е поскъпнал с над 200%, а глицеринът и гликоли с над 175% явно никой не го отчита. Как като основните ти съставки в продукт са поскъпнали двойно, да го продаваш на средоартиметичната цена от преди 3 месеца? :)

Общо взето - много шум за нищо. Мерси, че сподели все пак, отворих да се запознаят с поредната нелепа простотия, която циркаджиите създават и се посмях искрено. +1 в картмата имаш от мен. :D
Да :D ясно :D :D :D
Иначе и аз си мислих преди месец за твоята идея с продажбите, но ме притесняваха доставките от Китай и се отказах :D явно е било в правилна посока... :DDDDDDD
 
Нека да послушаме и истински компетентни вирусолози и епидиемолози какво казват. Стига сме слушали генерал, мойор, полковник, бъдещ президент, доктор, лекар, хонориз кауза, Годжи и т.н. Ние да не сме бананова република, че да ни управляват генерали? Да хората умират в Италия, но някой запита ли се дали лечението, което се прилага е правилно? Защото италианците са като гърците, на тях никой не може да им каже. Специалистите в тази област казват, за този вирус няма лек и всеки ще го преболедува, ако ще да сложи и 20 маски на муцуната. За три починали случая от както е установен в Бг всичката тази паника е смешна. Погледнете новините на домуса само как започват с какъв траур. Това е безумие! Хора, които са учили с години казват, че трябва да се преболедува от всеки, за да се изгради имунитет. Вие затворени дома ще станете още по уязвими и на най-лекият вирус. Но няма кой да мисли. Всичко е промиване на мозъци. И по между другото снимката с ковчезите дето се върти из нета се оказа, че не е от Италия, а от Германия мисля още през 2013 по спомен.

Генералът помежду другуто, случайно е и професор по медицина ;)
 
Нека да послушаме и истински компетентни вирусолози и епидиемолози какво казват. Стига сме слушали генерал, мойор, полковник, бъдещ президент, доктор, лекар, хонориз кауза, Годжи и т.н. Ние да не сме бананова република, че да ни управляват генерали? Да хората умират в Италия, но някой запита ли се дали лечението, което се прилага е правилно? Защото италианците са като гърците, на тях никой не може да им каже. Специалистите в тази област казват, за този вирус няма лек и всеки ще го преболедува, ако ще да сложи и 20 маски на муцуната. За три починали случая от както е установен в Бг всичката тази паника е смешна. Погледнете новините на домуса само как започват с какъв траур. Това е безумие! Хора, които са учили с години казват, че трябва да се преболедува от всеки, за да се изгради имунитет. Вие затворени дома ще станете още по уязвими и на най-лекият вирус. Но няма кой да мисли. Всичко е промиване на мозъци. И по между другото снимката с ковчезите дето се върти из нета се оказа, че не е от Италия, а от Германия мисля още през 2013 по спомен.
 
Генералът помежду другуто, случайно е и професор по медицина ;)
Ама е коремен хирург, не вирусолог. То и Петър Берон беше професор д-р, ама специалист по буболечките. Вие му имате сляпо доверие на Годжи, щото ви захранва с паника и го играе "строга господарка"(кеф за робския манталитет). Имам лоша новина обаче за вас - човешкият мозък не е устроен да поддържа равни нива на стрес и тревожност дълго време. В един момент ще изпаднете в апатия, пък може и единствената ви мозъчна гънка да се активира, и да видите абсурда в чистата му форма. ;)
 
Абе, Нандито....нямаше ли и някакъв цигански купон някъде из прованса....нещо такова ми се мерна по някой от каналите като минавах. Некви орки бяха се събрали и правеха джъмборе . :)
Не знам. Не са ме канили. Чувствам се леко пренебрегната. :)
 
Ама е коремен хирург, не вирусолог. То и Петър Берон беше професор д-р, ама специалист по буболечките. Вие му имате сляпо доверие на Годжи, щото ви захранва с паника и го играе "строга господарка"(кеф за робския манталитет). Имам лоша новина обаче за вас - човешкият мозък не е устроен да поддържа равни нива на стрес и тревожност дълго време. В един момент ще изпаднете в апатия, пък може и единствената ви мозъчна гънка да се активира, и да видите абсурда в чистата му форма. ;)
Вече почваш да звучиш нАучно :D
 
Вече почваш да звучиш нАучно :D

Е, все пак не мога да достигна висините на група паникьори, които са достатъчно компетентни, за да дават оценка на експерт, който е само Доцент към Катедрата по инфекциозни болести, паразитология и тропическа медицина и не разбира нищо от вируси.

Айде да не си даваме оценки, щото тук всички сме боси по темата. Един лекар имаме във форума и той се весна за малко, без да остави ярка следа с включването си в темата. ;)
 
Вие не осъзнавате, как ви манипулират. Така по-лесно могат да управляват. Няма стачки и протести, няма скандали за барселонагейт. Всичко е мирно и кротко. Приемат си едни закончета в тяхна полза, и след всичко това като се събудите, ще бъде вече късно за каквито и да е действия. Истинската криза ще настъпи след този фарс. Защото вече е ясно, че хиляди хора ще останат без работа и след вируса.
 
Можеш да заведеш ерос до водата, но не можеш да го накараш да приеме, че водата съществува.

Стара Китайска Мъдрост
 
Добре, България е за да се потули някакъв скандал - ОК, възможно е. Ама в Италия каква е причината, в Китай, в САЩ, Испания, Германия, Франция, Ю. Кореа, Иран и т.н, или там са го направили Бойко Борисов, Цвъ Цвъ, Шиши, Доган и Станишев и т.н, за да облажат от народната пара... Глупости...
 
Ей филмар4ета, докато вие тук нищите клюките, ние с @admin -a на форума действаме.

Днес пуснахме една чисто нова страница с реклама във фб за 10 евро и гледайте кво става.
Аз пък продадох майбаха на кросса и си свиркам
 
Добре, България е за да се потули някакъв скандал - ОК, възможно е. Ама в Италия каква е причината, в Китай, в САЩ, Испания, Германия, Франция, Ю. Кореа, Иран и т.н, или там са го направили Бойко Борисов, Цвъ Цвъ, Шиши, Доган и Станишев и т.н, за да облажат от народната пара... Глупости...

Много скоро ще ти станат ясни отговорите на тези въпроси. Новият световен ред ще ви хареса, съдейки по робския ви манталитет. Не само правата си, а и дупетата ще си дадете, стига да излезе някой с униформа и да ви погледне строго. :)

Част от смешките от вчера:

Баси, върнаха софийското жителство!

Купихте ли си винетки? А ползвайте си ги сега!
 
Много скоро ще ти станат ясни отговорите на тези въпроси. Новият световен ред ще ви хареса, съдейки по робския ви манталитет. Не само правата си, а и дупетата ще си дадете, стига да излезе някой с униформа и да ви погледне строго. :)

Част от смешките от вчера:
Като ти чета коментарите, а пък и не само твоите, започвам да си мисля, че или сте извънземни, или поне идвате от бъдещето и знаете точно и ясно за какво става въпрос :)
 
Много скоро ще ти станат ясни отговорите на тези въпроси. Новият световен ред ще ви хареса, съдейки по робския ви манталитет. Не само правата си, а и дупетата ще си дадете, стига да излезе някой с униформа и да ви погледне строго. :)

Част от смешките от вчера:

Конспирацията за Новия световен ред се разпространява от 50-тина години вече. Ще го доживеем ли тоя ред въобще? Не съм просветен в окултизма, затова ми се прииска да попитам.

А как успя да заключиш, че глобален тоталитарен режим би ни харесал?
 
Конспирацията за Новия световен ред се разпространява от 50-тина години вече. Ще го доживеем ли тоя ред въобще? Не съм просветен в окултизма, затова ми се прииска да попитам.

А как успя да заключиш, че глобален тоталитарен режим би ни харесал?
На някои хора отгоре им го говорят :)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе