Относно задаващата се Световна Криза и Пандемията от COVID-19

Статус
Not open for further replies.
Да питам само аз, догодина пак ако ни тръшне, а тази възможност не е изключена, и ние не сме го преболедували, и не сме изградили имунитет против него... Ко прайм?!?! Пак ли затваряме държавата и чакаме да не се заразим?!?! В Китай вече всичко е ОК, защото хората изградиха имунитет с/у него, не че са ги излекували. Нали няма лек с какво са излекувани?!?! Понякога се изисква мислене, не само страх и паника! От началото на вируса у нас това са близо две седмици- само 4ма от 200 ли успяха да оздравеят? Домуса за 7 дни вече е на крака! Защо не казаха какво се случи с първите случаи от Плевен и Габрово? Умряха ли, излекуваха ли се... Пълен мрак, само се съобщава колко са заразени. За един прЕател питам, че му е интересно.
Пич, много обичам от сутринта да ме ядосат. Така денят ми тръгва с гъзъ както се казва. Първо, научи как работят вирусите. Организма сам се справя с него ПИЧ, СЕЩАШ ЛИ СЕ. Сега ще ме питаш как? С мерак :) Просто при хората, които имат усложнения, медицината прави всичко възможно, за да го поддържа жив и организма се справя. Допълнително се стимулира целия организъм с други медикаменти. Същевременно има някои медикаменти, които показват много добър резултат срещу това заболяване, ама то за тая работа трябва да знаеш малко английски, да работиш с интернет на основно ниво и да се интересуваш, не да пишеш тъпотии в различни форуми.
Домуса не го мисли, бял дроп ще му пресадят, ще се оправи. Аз за един преател питам, хората в италия има ли вирус или тези 69к болни са просто един мит? Аз си мисля как си оцелял до момента с тая простотия. И не само ти...
 
Да питам само аз, догодина пак ако ни тръшне, а тази възможност не е изключена, и ние не сме го преболедували, и не сме изградили имунитет против него... Ко прайм?!?! Пак ли затваряме държавата и чакаме да не се заразим?!?! В Китай вече всичко е ОК, защото хората изградиха имунитет с/у него, не че са ги излекували. Нали няма лек с какво са излекувани?!?! Понякога се изисква мислене, не само страх и паника! От началото на вируса у нас това са близо две седмици- само 4ма от 200 ли успяха да оздравеят? Домуса за 7 дни вече е на крака! Защо не казаха какво се случи с първите случаи от Плевен и Габрово? Умряха ли, излекуваха ли се... Пълен мрак, само се съобщава колко са заразени. За един прЕател питам, че му е интересно.
Догодина ще има ваксина.
За да се изгради стаден имунитет, поне 60% от хората трябва да са се разболели. В Китай не са се разболели, нито пък имат имунитет. Даже, ако следим тенденцията от последните дни, кривата на броя им заразени пак тръгва нагоре.

Ако се разболеят 60% тук, означава най-малко 130000 жертви, но те ще са доста повече, заради безсилието на здравната система в такъв момент.
 
Да питам само аз, догодина пак ако ни тръшне, а тази възможност не е изключена, и ние не сме го преболедували, и не сме изградили имунитет против него... Ко прайм?!?! Пак ли затваряме държавата и чакаме да не се заразим?!?! В Китай вече всичко е ОК, защото хората изградиха имунитет с/у него, не че са ги излекували. Нали няма лек с какво са излекувани?!?! Понякога се изисква мислене, не само страх и паника! От началото на вируса у нас това са близо две седмици- само 4ма от 200 ли успяха да оздравеят? Домуса за 7 дни вече е на крака! Защо не казаха какво се случи с първите случаи от Плевен и Габрово? Умряха ли, излекуваха ли се... Пълен мрак, само се съобщава колко са заразени. За един прЕател питам, че му е интересно.
Ще се окажеш по-голям трол от нандито. Минат се не минат 2 страници и пак задаваш същия тъп въпрос, отговаря ти се и пак.
 
Ще се окажеш по-голям трол от нандито. Минат се не минат 2 страници и пак задаваш същия тъп въпрос, отговаря ти се и пак.
Не следя темата активно, и не зная кой какви отговори е отправял! А що се отнася до колежката, не спряхте да и ядете котенцето!
 
Последно редактирано:
Ако не се създава имунитет, то и ваксина няма как да се създаде. По-скоро има данни за "повтаряне", които са се изразявали в това, че човекът е спрял да приема лекарства, но все още не е бил напълно излекуван, та са се появили отново симптомите. Непъллно излекуване по-скоро.

Явно и ти си навит да се погребат едни 200-300 хиляди човека, сред които родители, роднини, близки хора и познати.
И ако можеш да обясниш как 70% от китайците са се заразили, като има регистрирани само ~82000 случая, ще е супер. Дори и 10 пъти повече да са, пак не излиза числото.

Има един идеален цитат:
"Здравето е шапката на главата на здравия, която само болният вижда"


PS: Видеото ти въобще не е актуално. Дават новините от Англия и как всички мерки били безсмислени и след два дни, хоп:
U.K. government imposes 3-week national lockdown, enforced by police, to contain coronavirus
 
Последно редактирано:
По-скоро има данни за "повтаряне", които са се изразявали в това, че човекът е спрял да приема лекарства
Не спирате да забавлявате. Няма лек - всички ще умрем, пък някои ги е повторило, щото са си спрели медикаментозното лечение, дето по принцип го няма.
Ако се разболеят 60% тук, означава най-малко 130000 жертви, но те ще са доста повече
Бабо Ванге, ти ли си ма?

Тука едни броячни системи се тестват на поразия и всеки е статистик, вирусолог и топ-икономист... Няма лошо, упражнявайте се. :)
 
Ако се разболеят 60% тук, означава най-малко 130000 жертви, но те ще са доста повече, заради безсилието на здравната система в такъв момент.
Че то в Ухан дето е милионен град, и 70% са го прекарали няма такъв брой жертви. :oops::eek:o_O
 
Че то в Ухан дето е милионен град, и 70% са го прекарали няма такъв брой жертви.
Ти знаеш, че милиони са го прекарали, а тия дето се занимават да изследват и водят статистиката са преброили само до 80000? :(
Несъстоятелен си. Дори е по-голям % на жертвите. 82000 регистрирани случая, 3281 жертви, което си е малко под 5%. Айде за домашно изчисли 5% от 4.2 мил.

Не спирате да забавлявате. Няма лек - всички ще умрем, пък някои ги е повторило, щото са си спрели медикаментозното лечение, дето по принцип го няма.
Тролче, има медикаменти, които подпомагат и подсилват организма да се справи с вируса. Видиш ли ти простите лекари, които работят по ваксина за вирус, който повтарял... тц тц. Ама така е, като се ловиш за сламка.

Жертвите са на база цифри и проценти. 60% (дори 70% според Мангъров) са 4.2 милиона заразени българи. Долната граница на смъртност - 3% и си излиза точно 126К. Процентът, обаче е към моментната ситуация, сиреч - здравната система си работи. ОК, в момента има 30 души хоспитализирани. Ама я, тролчета по професия, споделете какво би се случило, ако хоспитализираните скочат само с една нула, а има още стотици хиляди, които са в критично състояние, с нужда от обдишване. Щото тогава ще трябва да откачат на едни хора апаратите и да ги слагат на други. А първите може да са някои наши роднини. :)

Тук сте от топ експерт и Дънкан Маклауд нагоре. Клипчета на Мангъров от преди седмица. Снощи като ги пуснаха по телевизията, вместо да се обединят под един общ флаг, решиха да захапват кризисния щаб и да се правят на интересни. Може би има причина, защо само телевизии като тази по-горе (даже не знам коя е), могат да им предложат 3 минути слава и то под лозунги "ТОП ВИРУСОЛОГ" и "ТРИТЕ ВЪПРОСА ЗА КОРОНАВИРУСА, КОИТО НИКОЙ НЕ ЗАДАДЕ". Чудя се как не включиха слави клашъра да сподели за "ТОП 10 ТАЙНИ НА КОРОНАВИРУСА"? :hankey:

Кажете и за Англията, която ми давате за пример горе... Що обърна палачинката, @erosbg?
Много сте интересни, докато ви е удобно. Дойде ли яйцето на задника, тогава друга песен пеете...

Гледам erosbg има интерес и брани нандито, да ви вземем една стая и да ви върже, че да си успокоите хормоните и двамцата. Ще сте идеални антиваксъро-конспиратори и цял ден ще нищите световния заговор. :D Ma4kat ni golemite, 6toto sme malkii1!!
 
Последно редактирано:
Щабът като цяло е безсмислен! Той има роля само, като глашатай, колко заразени и колко починали. Още повече, като се води от некомпетентен кандидат президент.
 
Не спирате да забавлявате. Няма лек - всички ще умрем, пък някои ги е повторило, щото са си спрели медикаментозното лечение, дето по принцип го няма.

Бабо Ванге, ти ли си ма?

Тука едни броячни системи се тестват на поразия и всеки е статистик, вирусолог и топ-икономист... Няма лошо, упражнявайте се. :)

Нанди, ключов въпрос, ти веган ли си?
 
Щабът като цяло е безсмислен! Той има роля само, като глашатай, колко заразени и колко починали. Още повече, като се води от некомпетентен кандидат президент.
Ще ме извиняваш и ти, и всички съфорумци, ама не се сдържах...
Човече, не знам нарочно ли се правиш на тъп или си си тъп по рождение, или пък си ходил на специални курсове ... ама вече чупиш тъпомера. Защо не си гледаш дъмбелите и щангите и не оставиш по-умните от теб да дават акъл и да работят? Защо се пробваш да даваш мнение и акъл за неща, които са на 1 влак книги разстояние от теб? ...
 
Нанди, ключов въпрос, ти веган ли си?

Не. Само вегетарианец повече от половината ми живот. И не съм от тия, дето твърдят, че са, пък консумират риба, пиле и всякакви меки-тели. Истински съм. :)
 
Ще ме извиняваш и ти, и всички съфорумци, ама не се сдържах...
Човече, не знам нарочно ли се правиш на тъп или си си тъп по рождение, или пък си ходил на специални курсове ... ама вече чупиш тъпомера. Защо не си гледаш дъмбелите и щангите и не оставиш по-умните от теб да дават акъл и да работят? Защо се пробваш да даваш мнение и акъл за неща, които са на 1 влак книги разстояние от теб? ...
Ти сега много умен ли се почувства, щото ние не те почувствахме така. Отстрани изглеждаш като най-обикновен истерик, който няма аргументи, а просто се дразни, че не всички мислят като него.
 
да ви вземем една стая и да ви върже, че да си успокоите хормоните и двамцата.
Че то ние сме единствените спокойни в темата. Фен-щабът на ген-щаба сте развълнувани само. Помолете да разрешат отново груповия секс, че да кротнете малко. Така и така смятате, че това успокоява. ;)
 
Ти сега много умен ли се почувства, щото ние не те почувствахме така. Отстрани изглеждаш като най-обикновен истерик, който няма аргументи, а просто се дразни, че не всички мислят като него.
Ами ако съдиш по себе си за мен, значи е така ;)
 
Разбирам да има референдум "За или Против Коронавируса" насрочен, ама при липса на такъв настоящата тема е уникално безсмислена и само допринасяща за отделянето на допълнителен CO2 в атмосферата.

... Особено нанди с нейното неумение да мулти-куотва и едитва, което води до екстра заявки към сървъра...
 
Ти сега много умен ли се почувства, щото ние не те почувствахме така. Отстрани изглеждаш като най-обикновен истерик, който няма аргументи, а просто се дразни, че не всички мислят като него.
Кои сте вие дето така сте го почувствали ? А последното изречение си е баш за теб....
 
Статус
Not open for further replies.

Горе