Относно задаващата се Световна Криза и Пандемията от COVID-19

Статус
Not open for further replies.
Коя част не разбираш?
си прекарат закона, с който ще прехвърлят целия финансов кур към популацията и фирмите

А иначе новите данни от "вируса, който не е кой знае какво и грипа и катастрофите са по-лоши" излязоха:
Италия от 3.5к вече са 4.2к. Смъртните случаи от 350 на 475 - утре минават Китай по смъртни случаи. На 13.3 са 17к, днес са 35к - 5 дни за удвояване - към края на седмицата сигурно ще са колкото Китай, ако вървят с тези темпове.
Испания също вече са на 2к.
Германия 2.6к - но те тестват повече.

Обявиха тия дни, че някакво Японско лекарство действа добре срещу вируса, дано да го въведат скоро.
 
Последно редактирано:
Тестват се САМО хора за които се предполага че може да са болни - т.е. такива които са били в рискови държави и такива които са контактували с първите.
А ако си контактувал с първите, но не знаеш - например в хипермаркета? Моите наблюдения са, че не се реагира адекватно на хипотетичната сложност на ситуацията. Уж е толкова страшна болест, пък нямаш достъп до лечебно заведение. Уж новата ебола, пък лекувайте се вкъщи - няма страшно.

Обаче, вие може да не гледате Пасков, ама ген.щаба го гледа. Курдисали Тодор Кантарджиев до Годжи, та да покажат, че имат в екипа и вирусолог, а не само коремен хирург и специалист по гъбични заболявания.
 
Не разбра ли, че според нандибанди, такова лекарство /препарат не може да има, защото след време никой няма да го купува?
 
А ако си контактувал с първите, но не знаеш - например в хипермаркета? Моите наблюдения са, че не се реагира адекватно на хипотетичната сложност на ситуацията. Уж е толкова страшна болест, пък нямаш достъп до лечебно заведение. Уж новата ебола, пък лекувайте се вкъщи - няма страшно.

Обаче, вие може да не гледате Пасков, ама ген.щаба го гледа. Курдисали Тодор Кантарджиев до Годжи, та да покажат, че имат в екипа и вирусолог, а не само коремен хирург и специалист по гъбични заболявания.

Ако си контактувал с първите, но не знаеш попадаш в третата група заразени която към този момент е малката. След няколко седмици тя ще стане на първо място и като причина за новите заразени.

Тази дъвка за ген Мутафчийски е проста. Много добре си върши работата. А тя е да координира останалите специалисти. Не е в ролята на хирург, въпреки че и това е операция която изисква планиране, знания и т.н.
Междуд другото сега осъзнах защо всички идиоти му казват Годжи.... явно фокусът на някой е изместен към чалгарщината :( дори в момент като този.
 
Аз говоря за нещо съвсем друго....

А иначе новите данни от "вируса, който не е кой знае какво и грипа и катастрофите са по-лоши" излязоха:
Италия от 3.5к вече са 4.2к. Смъртните случаи от 350 на 475 - утре минават Китай по смъртни случаи. На 13.3 са 17к, днес са 35к - 5 дни за удвояване - към края на седмицата сигурно ще са колкото Китай, ако вървят с тези темпове.
Испания също вече са на 2к.
Германия 2.6к - но те тестват повече.

Обявиха тия дни, че някакво Японско лекарство действа добре срещу вируса, дано да го въведат скоро.
 
От ваксина няма да има голям смисъл - до някой и друг месец всичко ще е минало и след година-две ще е забравено. Дори да плъзне пак, ще попада в задънени улици (хора с изграден имунитет).

Заплахата за повечето хора е минимална, клоняща към никаква. Но повечето имаме близки, попадащи в уязвими категории (по възраст, хронични заболявания и т.н.). На мене това ми е достатъчно за да се шашна поне леко.
 
Не разбра ли, че според нандибанди, такова лекарство /препарат не може да има, защото след време никой няма да го купува?
Хехехе, не казах такова нещо, ама явно толкова си можеш с тая глава. ;)
 
Аз говоря за нещо съвсем друго....
Това с цифрите си беше свободен коментар, не исках да поствам два поста един след друг. Въпроса от цитата си остава.
 
Междуд другото сега осъзнах защо всички идиоти му казват Годжи.... явно фокусът на някой е изместен към чалгарщината :( дори в момент като този.

На мен ми е направило впечатление, че това е начина на изразяване на хора, дето с всички сили се опитват да умаловажат нечия личност надявайки се, че с това мнението им ще придобие оная сила, която му липсва. Като кажат на него Годжи, на премиера тиква и на Пеевски прасе, това някак си носи наслада и пълноценност, а и показва, че авторът е нещо смислено, а не онзи никой, за който го смятат четящите.
 
Отново до Нанди: хей, огледай се около теб! Няма евро 2020, няма да има олимпиада, няма училище, няма детска...Аз лично съм стресиран. Не само за мен, а и за моите приятели, родителите им, хората по света. Те Ислямска държава напълниха гащите!!! Не се ебавай, нещата са повече от сериозни!
 
Ей майтап няма. Ислямска държава официално излезе с призив към терористите да не ходят в европа. :) Интересно също какво става с мигрантите на турската граница, още ли напират към западна Европа :)


Отново до Нанди: хей, огледай се около теб! Няма евро 2020, няма да има олимпиада, няма училище, няма детска...Аз лично съм стресиран. Не само за мен, а и за моите приятели, родителите им, хората по света. Те Ислямска държава напълниха гащите!!! Не се ебавай, нещата са повече от сериозни!
 
Отново до Нанди: хей, огледай се около теб! Няма евро 2020, няма да има олимпиада, няма училище, няма детска...Аз лично съм стресиран. Не само за мен, а и за моите приятели, родителите им, хората по света. Те Ислямска държава напълниха гащите!!! Не се ебавай, нещата са повече от сериозни!
И това ще мине, Тедка. Вирус, дето умира от сапун, няма да ни затрие. Дето се вика, сапун ще ядем и ще издишаме балончета, ама ще оцелеем. ;) За европейското ме е яд, честно. А питаш ли домакините и организаторите...
 
това някак си носи наслада и пълноценност, а и показва, че авторът е нещо смислено, а не онзи никой, за който го смятат четящите
Добър опит, но има и друга версия - просто не уважаваш човека и отказваш да легитимираш авторитета, който той евентуално би трябвало да има пред обществото.
 
Намерих, а ти? Чудна работа защо си мислите, че сексуалните контакти възпрепятстват мисловните процеси?

И какъв ви е проблема с различното ми мнение, бе мама му стара? Вие нали сте шаш? Нали ще го духате много скоро и много яко? Кво ви бърка, че някой не е тъп като гъз, а мисли логично, търси информация и ви я дава, за да ви помогне. 'Фърлям и аз бисери на прасетата...

Сексуалните контакти при жените и дори при някой мъже имат пряка връзка не само с мисловните процеси ами и със цялостното поведение. А това, че някой тъп като гъз докато рзасъждава на глас създава излишна паника и дезинформация сред останлите тъпи гъзвое си е огромен проблем
 
създава излишна паника и дезинформация
Гешев, ти ли си, бре?

Излишна паника създава тоя по телевизора. Аз се опитвам да създам спокойствие, ама явно излишно...
 
475 починали за ден в Италия. Искам да излезе онзи господин на който не му запомних името и през Януари беше специален гост в предаване по БТВ и се смееше как нямало как този вирус да стигне Европа, камо ли България.
 
475 починали за ден в Италия. Искам да излезе онзи господин на който не му запомних името и през Януари беше специален гост в предаване по БТВ и се смееше как нямало как този вирус да стигне Европа, камо ли България.
475 си е ден на траур, ако е друго бедствие. Но това е всеки ден! Нещата са брутални!
 
Статус
Not open for further replies.

Горе