Относно задаващата се Световна Криза и Пандемията от COVID-19

Статус
Not open for further replies.
Аз продължавам да си мисля, че това са герберски тролове. Нормален човек не може да остане на една и съща позиция от началото на темата до сега. Чак толкова корави кратуни не може да има...

Къде е Бърни?
 
Ми има си начин да опровергаеш инфото, бе мен - чекваш посочените в статията източници. Аз така направих оня ден за Noke, който не кликал на определени домейни.

Вие просто не искате истината. Незнайно защо тая идиотщина ви харесва. Харесва ви тръпката от риска за живота ви, или ви харесва всичко да ви е забранено? Разни идиоти да ви говорят за дефицит на чували за трупове и да минаваш караулки, за да идеш от хола до банята.
От щаба казаха да носите и забрадки, защото коронавируса се разпространява чрез въшки - забраждайте се! Плешивите също!
Аз не знам защо продължавате да си мислите, че хората от нашия лагер сме решили да вярваме на Бойко и ко. Аз новини не гледам, не съм си пускал новини вкъщи от 10 години, български новинарски сайтове нито следя, нито ми и липсват.

За сметка на това имам клиенти с бизнеси в САЩ, Канада, Австралия, Италия, Швеция, да Швеция, Германия, да Германия и т.н. в повече страни, отколкото си била, всеки ден говоря с потенциални клиенти от страни като Тайван, Мексико, Виетнам и т.н. - мога само на базата на информацията какво се случва там която обменяме покрай работните ни отношения, да ти направя много по-подробен анализ и отчет на вируса отколкото твоя приятел Мангиза може да си мечтае да направи някога.

Плюс това чета доста новини от различни източници в различни държави, които не са България - смея да твърдя, че съм много по-запознат с кризисната ситуация от теб, или човека на който му свършиха газта и петрола преди 1 месец. :)

Така че стига вече 20 страници ми хвърляй подмятания за Бойковци и генерали, аз на тези няма да ги позная ако се разминем на улицата, но още по-малко ще позная твоите експерти. :)

Сигурно съм и много по-информиран от любовника ти Мангъров за всички добре вървящи лечения с различни препарати и разработвани ваксини по различните държави, защото получавам синтезирана информация от хора, на които имам доверие, които говорят втори език английски много по-добре отколкото ти българскис линкове, които не завършват на инфо, не са писани от Гошо от почивка, и имат препратки към реални научни сорсове.

Въобще дай да не си мерим щабовете, че твоя бая хляб има да яде пред моя. :)
 
Последно редактирано:
Аз не знам защо продължавате да си мислите, че хората от нашия лагер сме решили да вярваме на Бойко и ко. Аз новини не гледам, не съм си пускал новини вкъщи от 10 години, български новинарски сайтове нито следя, нито ми и липсват.

За сметка на това имам клиенти с бизнеси в САЩ, Канада, Австралия, Италия, Швеция, да Швеция, Германия, да Германия и т.н. в повече страни, отколкото си била, всеки ден говоря с потенциални клиенти от страни като Тайван, Мексико, Виетнам и т.н. - мога само на базата на информацията какво се случва там която обменяме покрай работните ни отношения, да ти направя много по-подробен анализ и отчет на вируса.

Плюс това чета доста новини от различни източници в различни държави, които не са България - смея да твърдя, че съм много по-запознат с кризисната ситуация от теб, или човека на който му свършиха газта и петрола преди 1 месец. :)

Така че стига вече 20 страници ми хвърляй подмятания за Бойковци и генерали, аз на тези няма да ги позная ако се разминем на улицата, но още по-малко ще позная твоите експерти. :)

Сигурно съм и много по-информиран от любовника ти Мангъров за всички добре вървящи лечения с различни препарати и разработвани ваксини по различните държави, защото получавам синтезирана информация от хора, на които имам доверие, които говорят втори език английски много по-добре отколкото ти българскис линкове, които не завършват на инфо, не са писани от Гошо от почивка, и имат препратки към реални научни сорсове.

Въобще дай да не си мерим щабовете, че твоя бая хляб има да яде пред моя. :)

Дай анализ, че си платим
 
Ти кога търси бърз кредит, кога пусна фирмата(няма и година), кога стана международна компания. Айде малко по-спокойно, тук всеки знае кой колко струва.

По информиран на тема вирусология от Мангъров :D Ама ... верно ли? Ебахта в грандомана. То и аз страдам от високо самочувствие и грандоманщина, ама ти си великан.

Ако това, дето си го написал, наистина го мислиш и вярваш, то с чиста съвест ти казвам, че си за психиатър!


Аз не знам защо продължавате да си мислите, че хората от нашия лагер сме решили да вярваме на Бойко и ко. Аз новини не гледам, не съм си пускал новини вкъщи от 10 години, български новинарски сайтове нито следя, нито ми и липсват.

За сметка на това имам клиенти с бизнеси в САЩ, Канада, Австралия, Италия, Швеция, да Швеция, Германия, да Германия и т.н. в повече страни, отколкото си била, всеки ден говоря с потенциални клиенти от страни като Тайван, Мексико, Виетнам и т.н. - мога само на базата на информацията какво се случва там която обменяме покрай работните ни отношения, да ти направя много по-подробен анализ и отчет на вируса отколкото твоя приятел Мангиза може да си мечтае да направи някога.

Плюс това чета доста новини от различни източници в различни държави, които не са България - смея да твърдя, че съм много по-запознат с кризисната ситуация от теб, или човека на който му свършиха газта и петрола преди 1 месец. :)

Така че стига вече 20 страници ми хвърляй подмятания за Бойковци и генерали, аз на тези няма да ги позная ако се разминем на улицата, но още по-малко ще позная твоите експерти. :)

Сигурно съм и много по-информиран от любовника ти Мангъров за всички добре вървящи лечения с различни препарати и разработвани ваксини по различните държави, защото получавам синтезирана информация от хора, на които имам доверие, които говорят втори език английски много по-добре отколкото ти българскис линкове, които не завършват на инфо, не са писани от Гошо от почивка, и имат препратки към реални научни сорсове.

Въобще дай да не си мерим щабовете, че твоя бая хляб има да яде пред моя. :)
 
Имате 40мин. да напущате София
 
Хайде, София е затворена - влизане и излизане няма. Не е лошо същото да се случи и с другите големи градове. Сега ми е много интересно тези които вече си заминаха, как ще се върнат... особено тези които работят на черно, свободни професии, ученици, студенти и т.н. - нямат бележка от работодател.
 
Любимият ми професор по вирусология (следван от Мангъров) - д-р Ким обяснява много увлекателно:

 
Цирковете тепърва започват, като виладжиите и хората, които се прибраха при роднини почнат да се връщат. Stay tuned.
 
Иначе във Факултета имало напрежение, щели да се вдигат и там на протести. Може форумните social justice warrior-и да се включат, ама имат 20-тина минути да се предвижат НА софията.. :hankey:
 
Баче Бойче че може ли да брои тракторите в това положение, че той ми беше първото притеснение.
 
Мене леко почва да ме засяга негативно блокадата и май ще роптая...

Пък и темата омръзна, бахти.

Айде, човечеството се адаптира към идеята за присъствието на още един бацил в ежедневието и зе да не му пука чак толкоз... Давайте следващото.
 
Ти кога търси бърз кредит, кога пусна фирмата(няма и година), кога стана международна компания. Айде малко по-спокойно, тук всеки знае кой колко струва.

По информиран на тема вирусология от Мангъров :D Ама ... верно ли? Ебахта в грандомана. То и аз страдам от високо самочувствие и грандоманщина, ама ти си великан.

Ако това, дето си го написал, наистина го мислиш и вярваш, то с чиста съвест ти казвам, че си за психиатър!
baalhare ти на моята паница не я гледай, кажи в твоята петрол остана ли, газта свърши, икономиките се сринаха, Дубай се разтрогна като държава, демокрацията я забраниха в 184 държави, какво друго ще измислиш до края на карантината?

Чакрата може да е зле, завалията, но поне си го знае. Ти нямаш достатъчна самоосъзнатост да те объркат с проста форма на живот, а какво остава за сложна. :)
 
Въобще дай да не си мерим щабовете, че твоя бая хляб има да яде пред моя.
Blah-blah-blah.
Я отчет от агенцията по вписванията и мерене на патките.
 
15.04.2020
Напускането на областните градове по време на великденските празници - от Разпети петък до понеделник, ще бъде забранено. Това обяви премиерът Бойко Борисов. И допълни, че за това вече има заповед, издадена от министъра на здравеопазването Кирил Ананиев.
"На Разпети петък не се работи. Затова и няма да е позволено да се напускат областните градове", аргументира се Борисов за решението да се затегне пропускателният режим тогава.
Пазарите ще работят и в четвъртък, след това ще останат затворени за три дни и в понеделник отново ще може да обслужват клиенти.
 
Приготвяйте си каишките и намордниците, че както е тръгнало ще ви вържат като булонки господарите от ЕС. Лека полека и това ще стане:)
 
Ей така ви иска щабът:

93158963_2865653833511880_5089827736600444928_n.jpg


Плюс така - не забравяйте!

1563218636-zab.jpg
 
Те не се смей, че да не идеш на море с найлони.
О, да. Смехът и спокойствието в момента са най-недопустимото нарушение на "мерките". Искаме ви стресирани, паникьосани и безропотно подчиняващи се. Аз пък не искам да се подчинявам на абсурдното и преди всичко безпричинно военно положение - и няма. Отивам на пазар и няма да сложа маска. Чакам някой да дойде да ме глоби. ;)
 
Последно редактирано:
Най-накрая случаите на умрели от коронагрип задминаха тези от сезонния в worldometers.info. Около 145 хиляди. Макар че вероятно брояча на сезонния грип си начислява предварително зададени стойности на ден и числото е само за упътване. Важното е, че след повече от 3 месеца и половина, след толкова паника, затваряне, ужас и трупове, коронагрипа най-накрая влезе в надпреварата със сезонния.

Моята теория обаче остава такава, че Доналд предварително е убедил (или заплашил) лидерите на държавите с най-много случаи да докарат възможно по-големи числа. Призовавам вярващите на числата да пускат повече доказателства за истинността им, но не от източници като новинарските агенции.

Интересна ми е Русия сега. Все още имат относително малко случаи, но се увеличават с ускорение. Голяма държава са и по принцип не са дупедавци на САЩ, та разчитам на повече достоверност в данните.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе