Относно задаващата се Световна Криза и Пандемията от COVID-19

Статус
Not open for further replies.
Жена в Търново - повторно заразена, след като вече е дала два отрицателни резултата.

Доц. Мангъров: Повторно заразяване с COVID-19 е невъзможно

Или с две думи - като говори Мангъров, се оглеждайте от къде изгрява слънцето.

Бонус:
Положителните проби за COVID-19 на медицински лица вече са 129, 11% от всички заразени в страната. Новите случаи са 34, особено тежка е ситуацията във Видин, където има 12 новозаразени медици.

Имаме и най-високата средна възраст на медици в Европа. Но какво от това - ще проучим повече хора, как да се лекуваме с енергията на дърветата и сутрешната урина. ;)
 
Последно редактирано:
как да се лекуваме с енергията на дърветата

94882769_10158278314249146_3510596862048468992_n.jpg



Доц. Мангъров: Повторно заразяване с COVID-19 е невъзможно

Може ли източника на този цитат - още по-добре аудио. Щото аз изгледах толкова интервюта с експерта и не го чух да твърди това с такава категоричност.
 
Само цифри, без емоции. 5-6% изкарали вируса от всички българи, по официални данни, това са около 400 000 човека. Очаквани трупове - към 20 000, хора на вентилатор към 80 000. Реално трупове към 50. повечето с черепно-мозъчни травми. Що тъй?
 

Прикачени файлове

  • 353535600x600.jpg
    353535600x600.jpg
    22.3 KB · Преглеждания: 16
Последно редактирано:
Абе бе знам за статистики, ама хич не му се вижда края. В Испания отново нагоре. В Белгия и Русия яко. И у нас почва. Готвя се за нулев морски сезон.
 
О, да. Вчера Бойко го каза съвсем ясно - излизаме от ковид 2021 г. към края.... Сезон няма да има. Имам един приятел хотелиер, От туроператора му пратили писмо - ако иска 30% заетост на хотела, да намали цените с 50% за олинклузив. Което е смърт....

Абе бе знам за статистики, ама хич не му се вижда края. В Испания отново нагоре. В Белгия и Русия яко. И у нас почва. Готвя се за нулев морски сезон.
 
О, да. Вчера Бойко го каза съвсем ясно - излизаме от ковид 2021 г. към края.... Сезон няма да има. Имам един приятел хотелиер, От туроператора му пратили писмо - ако иска 30% заетост на хотела, да намали цените с 50% за олинклузив. Което е смърт....
Още преди блокадите стана ясно, че туризмът е мъртъв бизнес.
Глобално и категорично.
 
Точно затова се радвам че не взех хотела на слънчака, ама майбаха замина :D

Още преди блокадите стана ясно, че туризмът е мъртъв бизнес.
Глобално и категорично.
 
94132054_2948213171898599_4401367487191449600_o.jpg
 
Ако не друго, поне получихме от Netflix Tiger King
maxresdefault.jpg
Това го виждам за втори път и продължавам да не го разбирам. Сигурно е много смешно, но някой трябва да го обясни. :)
 
За икономистите:

 
Точно затова се радвам че не взех хотела на слънчака, ама майбаха замина :D
Ексклузивна снимка как бъълхара обмисля покупка на хотел на Слънчака и продаване на майбаха на Наско от 3-тия етаж:

1.jpg


Жалко, че зеления майбах е заминал, остави ли си поне синьото строително камионче да рестартираш икономиката на пясъчника пред вас, като отново тръгне петрола?

Квартиранта-хотелиер™
 
Да не схванеш толкова елементарна шега трябва да си изключително тъпо парче, ама от дебил като теб, друго не съм очаквал. Виж там майка ти нещо те вика от кухнята.

Не че ще спреш, ама за протокола да кажа, че на 28 бях преди 13 години, От тогава досега съм имал възможност да си купя няколко апартамента, но съм купил само един.

Викаш по-добре при мама, отколкото на квартира, а?


Ексклузивна снимка как бъълхара обмисля покупка на хотел на Слънчака и продаване на майбаха на Наско от 3-тия етаж:

1.jpg


Жалко, че зеления майбах е заминал, остави ли си поне синьото строително камионче да рестартираш икономиката на пясъчника пред вас, като отново тръгне петрола?

Квартиранта-хотелиер™
 
И нещо оптимистично, което е такова, защото е правено през 2018г., тоест обективно, а не с идеята да всява паника у хората.

 
Чакра: Вашите доводи не са обективни, нищо че се споделят от 99% от специалистите.

Чакра: Ето един обективен довод от 1% от "специалистите". Защо е обективен? Защото не цели да всява страх хи-хи-хи

Бълхар: Петрола свърши, но някога бях на 28.

Чакра: Стига с тия необективни доводи от 99-те процента - те са промивачи на мозъци! На ви нещо доказано и двойно обективно от ФБ групата на сестра ми. Хи хи хи

Бълхар: Скаутвам хотели на Слънчака за гига инвестиция от моята уютна квартира на приземния етаж.

*rinse and repeat for 126 pages*
 
Разширения Анус: Най добре се живее при мама, въпреки че съм на близо 30 години. Ипотеките и квартирите са за балъците, аз съм бизнесмен и докарвам четирицифрени суми. Но при мама е най-добре. Деца, жена не ми трябват, мама ми е достатъчна.


Чакра: Вашите доводи не са обективни, нищо че се споделят от 99% от специалистите.

Чакра: Ето един обективен довод от 1% от "специалистите". Защо е обективен? Защото не цели да всява страх хи-хи-хи

Бълхар: Петрола свърши, но някога бях на 28.

Чакра: Стига с тия необективни доводи от 99-те процента - те са промивачи на мозъци! На ви нещо доказано и двойно обективно от ФБ групата на сестра ми. Хи хи хи

Бълхар: Скаутвам хотели на Слънчака за гига инвестиция от моята уютна квартира на приземния етаж.

*rinse and repeat for 126 pages*
 
Статус
Not open for further replies.

Горе