Относно някои функционалности на новата версия на форума

Green Bars

Well-Known Member
Другата тема стана много голяма и е предимно за дизайна. Искам тук да наблегна на някои "липси" на функции в новата версия, или ако ги има са ми трудни за намиране:

1. Как да си видя стартираните от мен теми?
2. Как да си видя само входящите съобщения
3. Как да дам негативна репутация на някого?

За сега се сещам само за това, ако сте забелязали нещо липсващо и вие допълвайте темата
 
Относно т.1 намерих къде е, в постингс най-отдолу.
Относно т.2 няма такава възможност
т.3 също няма за сега
 
Няма т.3 за момента, всичко друго налице, но за входяща...няма, логиката е друга - една дискусия (съобщение) тече и там може да се води между няколко души. ;) По соц. е направено, не към логиката на класическата поща.
 
  • Like
Реакции: Sky
А преди нали имаше и едни групи (отворени/затворени) сега затрити ли са или просто аз не ги намирам?
 
А преди нали имаше и едни групи (отворени/затворени) сега затрити ли са или просто аз не ги намирам?
Че тези групи на бюлетина въобще някой ползва ли ги, в световен мащаб говоря.
 
Че тези групи на бюлетина въобще някой ползва ли ги, в световен мащаб говоря.
Не знам, исках да намеря един пост и за това питам. Тук имаше такива групи.
 
Абе новата система защо не пуска гифчета? Преди намигах загадъчно с едното очо, сега все едно някой ме е буторясал мъжката..:confused:o_O. Хич не ми се занимава да си сменям аватара :)
 
То си беше гиф, не съм го пипал от поне 6-7 години. Това зеленото човече намигаше, сега е спряло по този начин, с едно затворено око :) Тя самата система го преформатира като се качва, едва ли ще е лесно да се пуснат гифове Не се занимавай, бъзикам се просто!


Не сме го пробвали дали работи с гифове, ти искаш да сложиш на аватара си? Така ли?
 
И моя е gif, но не работи.

Ся ще дойде някой, и ще каже, че мрънкам.
 
Абе новата система защо не пуска гифчета?
Науката все още не е достигнала необходимото ниво за подобни невероятни функции. Освен това, изобщо не е социално да намигаш от аватара си. :D
 
Сега, като съм с насинен гьоз, по ли съм убав? :) И що да не е социално? Намигаш, намигаш, все някоя може да ти върже и оп, социални контакти :)

Науката все още не е достигнала необходимото ниво за подобни невероятни функции. Освен това, изобщо не е социално да намигаш от аватара си. :D
 
Сега, като съм с насинен гьоз, по ли съм убав? :) И що да не е социално? Намигаш, намигаш, все някоя може да ти върже и оп, социални контакти :)
Мда, разбирам те, но не е зле и така. Малко по-статично е, но така е при новите модерни дизайни....не харесват нещо да е по-привлекателно или грабващо от самия дизайн. :)
 
@Blinky и преди го бях споменал това. Опитайте се разкарате досадния попъп след като маркирам форума като прочетен и просто директно да ми рефрешне.
 
Гледайте поредицата новото познание, момчета и момичета, ще спрете да се лаете един друг, гарантирам:)
 
Аз продължавам да си искам тапаталка! Отвратително е без него. По сошъл от това форума да ти е в телефона - не знам дали има.

@biaaro - при мене излизаш с две отворени очи, не знам кой ти е браузъра, но явно има значение :D
 
Аз продължавам да си искам тапаталка! Отвратително е без него. По сошъл от това форума да ти е в телефона - не знам дали има.

С миналия изглед на форума - tapatalk версията наистина беше неизбежна. Със сегашния респонзив дизайн форума изглежда доста добре и през браузър (на смартфон/таблет/PC). Трябва малко време за 'климатизация', докато се намерят нещата - кой бутон къде е, както и по-горе се споменава (и аз съм го писал още след ъпдейта) - отбелязването на форума като прочетен е времеемко (а и дразнещо), особено когато нямаш налични мегабайти и трябва да чакаш да зареди popup, след което и страницата да се обнови. o_O

Иначе tapatalk-a си е доста удобен за един бърз поглед на всички форуми, които се следят, тъй като всичко ти е на едно място и няма да е излишен, но ...
 
Аз си го оправих аватарчето, беше ето така;) Сега вече е така :)


@biaaro - при мене излизаш с две отворени очи, не знам кой ти е браузъра, но явно има значение :D[/QUOTE]
 

Горе