Отностно Онлайн Магазин от Summer cart

[removed]
 
Последно редактирано от модератор:
От: Отностно Онлайн Магазин от Summer cart

Какво значение има?
Аз лично не виждам с какво една платена система би била по добра от хилядите безплатни.
Аз също съм хипердоволен от OpenCart.
 
[removed]
 
Последно редактирано от модератор:
От: Отностно Онлайн Магазин от Summer cart

culinor,

Summer Cart е изцяло авторска разработка на Мирчев Идеас, 4 години програмиране и дизайн е отнело до момента. Не е преправен OpenCart, от сорс кода може сам да видиш. Ако искаш мога да ти дам localhost инсталация да разгледаш кода.

Просто питам. Защото така ми се струва. В момента разработвам магазин на базата на OpenCart и погледнах демотата на SummerCart. Ами почти идентични са. Предполагам че си е OpenCart, но преработен леко.

Приемам като чист комплимент казаното от теб, че демотата си приличат. Summer Cart е темплейтно-базиран, може да изглежда всякак като визия.
 
От: Отностно Онлайн Магазин от Summer cart

Ни в клин ни в ръкав се появяват новорегистрирани мембъри и разпалено започват да постват walls of text, някои от които твърде приличат на sales copies. Дори предлагат нотариално заверени декларации в ентусиазма си да утрепят коня с мотиката, пардон - с един-единствен пост.

Тъпо е. Банално е. Като оная сапунка с българския хостинг доставчик дето генерира 10-15 нови регистрации за отрицателно време и всичките с мнение по въпроса. Тоя подход е подходящ за други форуми - примерно бг-мама.

Напишете си рекламното послание и си го постнете официално. Заинтересованите и хейтърите ще могат да се заяждат и да задават въпроси, на които да отговаряте (евентуално) със стил.
 
От: Отностно Онлайн Магазин от Summer cart

пък 440лв са нищо според мен!
 
[removed]
 
Последно редактирано от модератор:
От: От: Отностно Онлайн Магазин от Summer cart

Здравей, благодаря за отговора. Като програмист съм любопитен да видя кода. Иначе нямах за цел да обидя нещо Вашата система. Възможно е само функционалността да съвпада с тази на OpenCart. Даже бих Ви препоръчал да изчистите малко дизайна на админ панела, защото е някакво "разностилие" и микс от неподходящи цветове, което дразни, поне мен.

С уважение и успехи

Благодаря за препоръката, много си прав за админ панела. Точно затова и направихме пълен редизайн на админ панела във версия 4.0. За да ти изпратя инсталационните файлове с лиценз за localhost ще ми е нужен твой имейл адрес, май ще е най-добре да ми пишеш ЛС. Аз съм отскоро във форума и все още нямам право да пращам лични съобщения.
 
От: Отностно Онлайн Магазин от Summer cart

Важно за всеки, който мисли да прави е-магазин.
Дали ще е съмъркарт или друг платен или ще е напълно безплатен софта няма значение. Всеки си решава за себе си.
Важни са няколко неща:

-колко струва и е дълга поддръжката на платен магазин (напр. съмркарт)?
За безплатните е ясна - безплатна и безкрайна, но е възможно чакане при проблем.

-възможност за модули и интеграцията им и цена.

-големина на потребителската база - за да има с кой да обсъждате проблеми.

Правилото е: от гледна точка на бързина на стартиране на проекта - платен магазин

За по нататъшна поддръжка - безплатен

Всеки си решава.
 
От: От: Отностно Онлайн Магазин от Summer cart

Здравейте на всички,
Отскоро съм във форума, използвам SC....за лаик като мене доста е добре. Стартирах точно един час след инсталацията. С помощта на техен сътрудник настроих доставките, плащанията и други незнайни за мене настройки. Не знам дали е за хвалба, ама имам вече редовни клиенти, което не зависи само от позиционирането в Гугъл-а, а и от обслужването. Използвам версия 3.5, като скоро смятам да ъпгрейдна с 4.0 версия. Гледам има доста подобрения в новата, изчислява колко ще излиза доставката, показва адреса на доставката(което е важно за мене, понеже трябва да реагирам до един час). Не знам дали ще ми позволи да Ви кажа сайта....ввв.крисиели.ком.....има още какво да се желае откъм дизайн. Според мене (лично мое мнение), не дизайна продава стоката а обслужването.
Всичко добро Ви желая:)
 
От: От: Отностно Онлайн Магазин от Summer cart

Здравейте на всички,
Отскоро съм във форума, използвам SC....за лаик като мене доста е добре. Стартирах точно един час след инсталацията. С помощта на техен сътрудник настроих доставките, плащанията и други незнайни за мене настройки. Не знам дали е за хвалба, ама имам вече редовни клиенти, което не зависи само от позиционирането в Гугъл-а, а и от обслужването. Използвам версия 3.5, като скоро смятам да ъпгрейдна с 4.0 версия. Гледам има доста подобрения в новата, изчислява колко ще излиза доставката, показва адреса на доставката(което е важно за мене, понеже трябва да реагирам до един час). Не знам дали ще ми позволи да Ви кажа сайта....ввв.крисиели.ком.....има още какво да се желае откъм дизайн. Според мене (лично мое мнение), не дизайна продава стоката а обслужването.
Всичко добро Ви желая:)

1. като нямаш позициониране в гугъл от къде ти идват клиентите?
2. дизайна ти като не струва няма кой да си поръча, че да стигне до момент в който важна роля ще играе обслужването?
 
От: От: Отностно Онлайн Магазин от Summer cart

Ами идват си:))Поръчват си...и идва важната роля - обслужването:)
 
От: Отностно Онлайн Магазин от Summer cart

Виждам, че е доста стара темичката.. Аз съм клиент да summercart, но ми се иска да дискутирам нещата свързани с магазин в някой друг форум, само не и в техния.Там мненията се одобряват след няколко дни, и е под всякаква критика техния форум.

Та едно от нещата от които искам да се допитам е, дали някои използва и дали е интегрирал продуктовите търсачки на изгодно, пазарувай, цените, колко и т.н. И най-вече дали има някаква файда от тях.
 
От: Отностно Онлайн Магазин от Summer cart

Здравейте,
На път съм да закупя summer cart магазина, но ми се струва, че няма да имам това време да вникна напълно в нещата.
Бихте ли ме посъветвали как мога да си намеря консултант поне за първите 2-3 месеца, който да ми помогне с проектирането и управлението на възможностите
на магазина.
Благодаря!
 
От: От: Отностно Онлайн Магазин от Summer cart

Здравейте,
На път съм да закупя summer cart магазина, но ми се струва, че няма да имам това време да вникна напълно в нещата.
Бихте ли ме посъветвали как мога да си намеря консултант поне за първите 2-3 месеца, който да ми помогне с проектирането и управлението на възможностите
на магазина.
Благодаря!

Насочи се към друга платформа...

Поздрави!
 
От: От: Отностно Онлайн Магазин от Summer cart

Здравейте,
На път съм да закупя summer cart магазина, но ми се струва, че няма да имам това време да вникна напълно в нещата.
Бихте ли ме посъветвали как мога да си намеря консултант поне за първите 2-3 месеца, който да ми помогне с проектирането и управлението на възможностите
на магазина.
Благодаря!

На мен преди известно време ми се наложи да ми направят добавка.Отговора беше ще ти свършим работа взимаме 60 евро на час :shock:
За вашата работа ще са ни необходими 3часа .Направи си сметката и за евентуална поддръжка.
 
На мен преди известно време ми се наложи да ми направят добавка.Отговора беше ще ти свършим работа взимаме 60 евро на час :shock:
За вашата работа ще са ни необходими 3часа .Направи си сметката и за евентуална поддръжка.
Странно, същото ми отговориха и на мен. 180 евро ей така, за нещо, което другите системи го имат дифолнот. Но това са платените системи. Който иска - ползва, който не - има алтернативи. Нищо против не мога да кажа тук, защото хората така плащат заплати и разходи. Все пак живеем с определени време на развити пазари. Ако на всеки всичко му е фри, няма смисъл да има хора зад него, нали?

За това, като започнете да купувате системи и не разбирате от програмиране, гледайте поне да сте добър в друг, че да ги изкарате парите за тази доработка. Но добре взимат, спор няма.
 
От: Отностно Онлайн Магазин от Summer cart

Има един виц.Питали брокера на недвижими имоти.Как е,продават ли се имотите?Брокера отговорил:Продават се ,продават се.Ама не се купуват!
Та добре взимат,ако има кой да им ги даде.
 
От: Отностно Онлайн Магазин от Summer cart

Здравейте,

реших да добавя кода на Google Analytics в магазин направен на SummerCart 4.0. Не мога да се справя. В следващите версии вече това става лесно, но засега аз не успявам. Получих упътване, че трябва да се добави в header.tmpl файла, направих го, но не се получи, Google Analytics, не го вижда.

Има ли възможност някой да помогне, да каже в кой файл трябва да запиша кода?

Поздрави
 
От: Отностно Онлайн Магазин от Summer cart

По повод темата първо.
Аз имам магазин от 2г. и доста реализирани продажби.
50% съм доволен, 50% съм недоволен.
Няма да се впускам в подробности само ще отбележа най-дразнещото нещо..
Не може да купиш подобен продукт без никакви хелп файлове!
Това е пълен кошмар и си скъсах нервите!
Иначе за сега нищо не се чупи и гледам да не пипам много.
Магазина се ранква добре в търсачките,но това няма нищо общо със сеото интегрирано в сайта.
Иначе дискусията която видте е безмислена... това е като да спорите коя жена е по-красива русата или черната.
Трябва да знаете ,че всичко е въпрос на вкус и нагласа.

А сега извън темата имам проблем...

Здравейте,

реших да добавя кода на Google Analytics в магазин направен на SummerCart 4.0. Не мога да се справя. В следващите версии вече това става лесно, но засега аз не успявам. Получих упътване, че трябва да се добави в header.tmpl файла, направих го, но не се получи, Google Analytics, не го вижда.

Има ли възможност някой да помогне, да каже в кой файл трябва да запиша кода?

Поздрави

Същия този проблем.. имам посещаемост и искам да добавя adsens обаче голямо дървоо... няма добавяне тоя код!
Няма да платя и стотинка за подобен хелп.
Все някой трябва да се е справил?
Хайдеее колеги ще почерпя по бира :)
 

Горе