Отстъпки за предприемачи

xainov

Well-Known Member
Здравейте колеги.
Понеже съм голям пич и не търся постоянно печалба, а и не виждам смисъл да имам отстъпки и да не ги ползвам, предоставям възможност на всеки тук да получи отстъпка.
Регулярно ще добавям отстъпки с условията, за да се възползвате.

Първата отстъпка, която предоставям е да си закупите телефон на някаква по-приятна цена. Телефоните са чисто нови с гаранция към Теленор. Ако нямате договор и/или не искате да ви обвързват с такъв, а искате телефон на готина цена, аз съм човека.
Офертата важи за телефони, купени в брой и са различни за различните телефони. Гаранцията няма да е на ваше име по разбираеми причини.
Телефоните, за които важи, може да намерите в сайта на оператора. Някои телефони са кодирани, но повечето не са. Освен Iphone, който може да си купиш и некодиран, но при по-висока цена, разбира се.
Пример 1: Nokia 6 в момента може да ви струва 380 лв.
Не е остъпка уааааууууууу, обаче може да си спестиш едни 50-60 лв.
Пример 2: Iphone X 64 GB в момента може да ви струва 1999 лв.
Отстъпката е над 300 лв в този случай. Поръчва се с предварителна заявка.

Втората отстъпка е за закупуване на гуми от център за гуми Диана. Отстъпката достига до 35% от регулярните цени. Нужно е моето присъствие.

Връзка с мен: ЛС.
 
Последно редактирано:
Малко офтопик , но 2000 лева за тая пръчка на iphone с 3гб рам , дето стария ми тел беше с толкова - баси....
Да, но е най-интересния телефон напоследък. :)
 
Очакваме още и ваучери за хранителни хипермаркети, които получават служителите на Теленор. Карти за намаления по спротни обекти като Sodexo и Multisport. Брандирани usb флашки и химикалнки с логото на Теленор..... хайде де, разпъни сергията
 
Очакваме още и ваучери за хранителни хипермаркети, които получават служителите на Теленор. Карти за намаления по спротни обекти като Sodexo и Multisport. Брандирани usb флашки и химикалнки с логото на Теленор..... хайде де, разпъни сергията
Очакваш, но ще получиш само гол в ръката меч ... но от сърце.
Отстъпките, които предлагам, са такива, които мога и искам да споделя. А може би ще ти е полезно да си споделя и заплатата с теб, а? А може би направо банковата си карта и сметка с всичките детайли?
Смешко.
Познато ли ти е чувството да правиш нещо безкористно и да се чувстваш добре от това? 'Щото много се съмнявам социопати като теб и тоя, дето ти е харесал публикувания отговор (който още чакам да ме уволни между другото) да са въобще способни да изпитват чувства на колегиалност, съпричастност, съжаление, съчувствие и прочие. Да искаш да помогнеш и да го правиш по начина, по който можеш.
Ако исках да разпъна сергия, целта нямаше ли да ми бъде печалба?! Интересно по какъв признак ме сравняваш с амбулантните търговци? Или понеже с теб се държат като циганин от битака в Столипиново, и ти се държиш така с хората?!
Ваучерите за хипермаркетите ги давам почти всеки месец на хора, които имат нужда от тях. И то не откакто работя в тази компания, а откакто съм заполучавал такъв бенефит още на първата ми IT работа. И това не е хвалене, а е факт. Ти правиш ли нещо такова?!
Картите са спорт, отстъпките при договори към нас, допълнителното здравно осигуряване, отстъпките в заведения, ресторанти, бензиностанции и т.н. пък са запазени само за най-приближените ми. Има и още доста бенефити, знаеш... Само се чудя как си толкова информиран? Подозирам, че или ти, или някой твой близък са пострадали от чистката на "черепи", които от компанията направиха от началото на годината, и това е допринесло за озлоблението ти. :D
 
Последно редактирано:
Бъркаш сарказма ми с озлобение :D напъни я тая мозъчна клетка малко. Дай и някакъв импулс. Докажи че Дарвин е бил прав!
 
Бъркаш сарказма ми с озлобение :D напъни я тая мозъчна клетка малко. Дай и някакъв импулс. Докажи че Дарвин е бил прав!
Дарвин не е бил прав. В противен случай ти просто нямаше да съществуваш.
 
Колега понеже искам да се възползвам от залупуването на Айфона, само един въпрос - кодират ли ги, или мога да го ползвам с друга карта?
 
Да, това забравих да спомена. Редактирам си първия пост. Кодирани са за Теленор. Съжалявам.
Специално IPhone X е с предварителна заявка в момента. Т.е. даваш парите, отивам, плащам го, заръчвам го и като дойде, идваш да си го вземеш. Не съм сигурен как ще е за в бъдеще.
 
Последно редактирано:
Да, това забравих да спомена. Редактирам си първия пост. Кодирани са за Теленор. Съжалявам.
Специално IPhone X е с предварителна заявка в момента. Т.е. даваш парите, отивам, плащам го, заръчвам го и като дойде, идваш да си го вземеш. Не съм сигурен как ще е за в бъдеще.
Ясно, мерси за отговора, ще търся друг вариант.
 
Да, това забравих да спомена. Редактирам си първия пост. Кодирани са за Теленор. Съжалявам.
Специално IPhone X е с предварителна заявка в момента. Т.е. даваш парите, отивам, плащам го, заръчвам го и като дойде, идваш да си го вземеш. Не съм сигурен как ще е за в бъдеще.
Реално погледнато има ли далавера или няма, защото разбрах от темата, че има доста голяма отстъпка.
 
Над 300 лв надолу от цената. Ако не те бърка да е кодиран към Теленор.
Има ли нещо некодирано, че не съм много запознат с врътките, демек като за мен
 
Малка редакция от мен. Днес говорих надълго и нашироко. Оказа се, че има и кодирани телефони, но повечето са некодирани. Ако решите да се възползвате за някой телефон, просто попитайте.
 

Горе