От всичките хостинг компании които съм ползвал най-добър support имат ?

най-добър support имат ?

  • Host.bg

    Votes: 5 6.0%
  • ICN.bg

    Votes: 11 13.3%
  • SuperHosting.bg

    Votes: 41 49.4%
  • FColor.bg

    Votes: 3 3.6%
  • Ns1.bg

    Votes: 0 0.0%
  • Delta.bg

    Votes: 8 9.6%
  • Space.bg

    Votes: 0 0.0%
  • Hostbulgaria.com

    Votes: 17 20.5%
  • Hostgator.com

    Votes: 5 6.0%
  • GoDaddy

    Votes: 1 1.2%
  • Друга хостинг компания

    Votes: 16 19.3%

  • Общо гласове
    83
Статус
Not open for further replies.

nortrant

Well-Known Member
моля изкажете вашето мнение

аз гласувам за:
ICN.bg - много доволен съм от тях, отслужлив екип.

Hostbulgaria.com - много човечни хора! :)
 
От: най-добър support имат ?

В подобна анкета човек би могъл да гласува ако е ползвал всичките. В противен случай не може да се определи кои са най.

От Hostgator и Superhosting.bg съм доволен.
GoDaddy - от умрял писмо.
Ns1.bg - не съм доволен.

Други не съм ползвал. Само icn-a, ама при тях не съм стигал до съпорта защото не ми е трябвал.
 
От: От всичките хостинг компании които съм ползвал най-добър support имат ?

От Супер хостинг и Хост България изключително доволен.
От icn.bg изключително недоволен.
 
Изключително доволен от Host Bulgaria. Ползвам ги от... около 6 години. Много рядко ми се налага да искам съдействие, но винаги, когато е било необходимо са отговаряли бързо и адекватно.
Мои клиенти имат сайтове, хоствани при Host.bg, ICN и Superhosting и ми се е налагало да звънкам на поддръжката им, т.е. имам някаква база за сравнение...
 
От: От всичките хостинг компании които съм ползвал най-добър support имат ?

още 1 глас за Superhosting .
 
От: От всичките хостинг компании които съм ползвал най-добър support имат ?

Гласувах за hostbulgaria. Винаги бързи и точни в описанието и съдействието. Помагали са дори, когато въпроса не е конкретно свързан с предлаганата от тях услуга.
Superhosting също са добри и бързи в съпорта, но тези тикети, които искат рег. не ми допадат.
 
От: От всичките хостинг компании които съм ползвал най-добър support имат ?

Ползвал съм суперхостинг.бг , хостсиан и 24up ... хостсиан бяха най-добрите преди за мен . суперхостинга обаче минават всички ако си оправят съпорта ...
 
От: От всичките хостинг компании които съм ползвал най-добър support имат ?

Наскоро имаше една тема за това че ИСН не си вдигат телефоните когато има повреда и тогава ги защитих - след две седмици аз имах проблем със сайта и звънях цял следобяд никой не вдигна нито ми върна обаждане по късно. Или с други думи съпорта им е добър кога не ти трябва
 
  • Like
Реакции: Sky
От: От всичките хостинг компании които съм ползвал най-добър support имат ?

от горе посочените съм ползвал icn/superhosting и superhosting са ми направили по-добро впечатление-глас за тях!
 
От: От всичките хостинг компании които съм ползвал най-добър support имат ?

От Superhosting.bg никога не съм бил разочарован честно казано. Delta.bg също ми направиха изключително добро впечатление последния път, когато си закупих VPS хостинг от тях. Изобщо отговорника и предполагам собственика на сайта е много вежлив и учтив към клиентите. :)
 
От: От всичките хостинг компании които съм ползвал най-добър support имат ?

моля изкажете вашето мнение

аз гласувам за:
ICN.bg - много доволен съм от тях, отслужлив екип.

и аз така като теб мисля
 
От: От всичките хостинг компании които съм ползвал най-добър support имат ?

Namecheap имат невероятен support. Много предимства пред другите, панела им е супер лесен, видео клипове за всяка една опция, като цяло мога да гласувам така:
Извън България: Namecheap only!
България: host.bg
П.С.: Работил съм с почти всички хостинг компании в България, нито една не е на нивото на Хост.бг няма и скоро да бъдат, по простата причина че от host.bg знаят какво правят и какви услуги да предлагат! Мое лично мнение, да не се взима на сериозно и моля други недоволни от него да НЕ го коментират!
 
От: От всичките хостинг компании които съм ползвал най-добър support имат ?

Абе да ви кажа... от всички има недоволни и доволни...
Всичко това зависи от две неща:
1 Какъв чеп очакваш от тях!
2 Дали ги фащаш на кеф и кого точно хващаш.
 
От: От всичките хостинг компании които съм ползвал най-добър support имат ?

Оня ден си лафих с тея от хостгатор и очаквах за такава голяма фирма доста бавно да стават работите. Обаче съпорта беше много бърз и ми решиха проблема веднага. За тях гласувах в тая анкета... Аз не знам всъщност какво толкова си лафите с хостинг съпорта, аз за 4 години за пръв път им пиша на тея, а от 2006-та насам съм говорил 2 пъти със суперхостинг.
Само с топхостиг съм говорил доста, ама там е друга работа...
 
От: От всичките хостинг компании които съм ползвал най-добър support имат ?

Съжалявам за офф-а, ама най-добрия съппорт е този, който не ти се налага да ползваш!
 
От: От всичките хостинг компании които съм ползвал най-добър support имат ?

live support няма ли, не признавам...
ползвам си namecheap от около 12 месеца и съм доволен.
 
От: От всичките хостинг компании които съм ползвал най-добър support имат ?

live support няма ли, не признавам...
ползвам си namecheap от около 12 месеца и съм доволен.

;) не си много прав за съпорта. Те и тъпхост и just host имат лайв ама и 20 стотинки не струва услугата.
 
От: От всичките хостинг компании които съм ползвал най-добър support имат ?

От българските съм ЗА Суперхостинг, hostgator не са лоши.. ама от 3 години ползвам също и zestservers.com които нямат грешка за нищо.
 
От: От всичките хостинг компании които съм ползвал най-добър support имат ?

Темата е на година, ама няма как да не похваля съпорта на Хост България. Преди 2-3 седмици, прецаках нещо при преместването на един сайт, писах им, до 10 минути ми писаха, та даже го бяха и оправили. Днеска ми се появи съобщение в webmaster tools че на 3 сайта имам "malware detected" и така си губят позициите в серпа, мъчих се да ги оправя сам, ама не можах, писах им и ми "изчистиха" 3те сайта веднага, казаха ми и от къде е станало, та махнах този плъгин. Да не говорим, че до сега никога не съм имал проблем с даунтайм.
 
От: От всичките хостинг компании които съм ползвал най-добър support имат ?

Евала правя на Суперхостинг , изключителни професионалисти, не е имало момент в денонощието, когато да пиша и да не реагират до 10-15 мин. по-важното с компетентен отговор .
Понякога си мисля, че ако им пиша : Как се прави мусака , ще ми отговорят :lol:
 
Статус
Not open for further replies.

Горе