От какво печелите пари онлайн

От какво печелите пари онлайн

  • Тръстед програмите във форума

    Votes: 41 6.9%
  • Адсенс

    Votes: 256 43.4%
  • copeac

    Votes: 10 1.7%
  • NBA

    Votes: 3 0.5%
  • market leverage

    Votes: 8 1.4%
  • clickbooth

    Votes: 13 2.2%
  • CJ.com

    Votes: 25 4.2%
  • Neogen

    Votes: 10 1.7%
  • Easy Trader

    Votes: 43 7.3%
  • chitika

    Votes: 6 1.0%
  • Други ППЦ програми

    Votes: 54 9.2%
  • Други Афилиейт Програми

    Votes: 85 14.4%
  • Собствен продукт / Услуга

    Votes: 164 27.8%
  • Дропшипинг

    Votes: 33 5.6%
  • Продвам реклама по сайтовете си директно

    Votes: 90 15.3%
  • Купуване и продаване, препродаване на Домейни

    Votes: 29 4.9%

  • Общо гласове
    590
От: Re: От: От какво печелите пари онлайн

За 100% е така а второто: итс нот а бъг итс а фичър... на вбюлетина може да се настрои като някои гласува в анкетата темата да се качва нах отгоре явно го прави с промяна на таиминга
аа, така става :)
 
От: От какво печелите пари онлайн

Води щото е лесно и носи някакви, макар и мизерни, пари. Истината е в директната реклама.
 
От какво печелите пари онлайн - Earn Money Online

Води щото е лесно и носи някакви, макар и мизерни, пари. Истината е в директната реклама.
Нали? :) Онези с договорите на пакети, било то кликове или импресии, или просто на определен период. Нещо като билбордна реклама.

И аз мисля че от този начин е сладко. Не случайно някои големи сайтове предлагат такова нещо както импресии, така и пакети с кликове. Но и тук идват рекламните агенции, които решават колко ще лапат като посредник в случай че не се преговаря диретно със сайта или мрежата за тази услуга и да се прескочат хиените.:)

Нормално е адсенса да е водещ начин за правене на праи онлайн. Даже щях да се учудя силно ако водещи бяха афилиейт програмите или директните рекламни полета.;)
 
От: От какво печелите пари онлайн

Води щото е лесно и носи някакви, макар и мизерни, пари. Истината е в директната реклама.

Мизерни пари се изкарват от мизерните сайтове.
 
От: От какво печелите пари онлайн

Ми от кво печеля - от хербал продукти .. направо съм Affiliate GOD ! ;)
 
От какво печелите пари онлайн - Make Money Online

Ми от кво печеля - от хербал продукти .. направо съм affiliate god ! ;)
Все така да си, бате. ;) Дано повечко хора влязат в темата да дадат вот за това което ги издържа или им добавя пари в джоба всеки месец. Успехи, и давайте още мнения.;)
 
От: От: От какво печелите пари онлайн

Мизерни пари се изкарват от мизерните сайтове.

Така като ти гледам подписа и броя на мненията, явно си от големите риби, които правят големи пари и си крият сайтовете :mrgreen: .
Парите са мизерни съотнесени към посещения/приходи. Адсенза и подобните му системи носят и винаги ще носят мизерни пари. За един наистина голям сайт и 10 000 лв. също могат да бъдат наречени мизерни пари.
Виждал съм статии и снимки с разни чекове за големи суми, но съм склонен да мисля, че повечето от тях са фалшиви и даже идват от самия Гугъл за да си мислят хората, че като хакнат 2-3 тъпи рекламни обекта ще станат милионери. На картинки и градски легенди, заградени с огромни рекламни карета, не вярвам.
Има цяла наука наречена Маркетинг. Който ще прави пари да я изучи и да забрави за Адсенза.
Адсенза разбира се има и полезни приложения. На мен ми харесва да го прилагам докато преценя, че сайта е достатъчно развит за директна реклама. Също така става и за блоговете, все пак автора заслужава да пие по едно кафе за сметка на четящите. Могат да се запълват и празните рекламни позиции, макар че не е желателно.
Аз вярвам в следното: Директната реклама винаги е по-добро решение за един развит сайт от адсенза. Винаги ще се намери рекламодател за един добър сайт.
За ламерските сайтове, които са съставени от над 70% реклама и са с почти 0% returning visitors не говоря. Тях даже не мога да ги оприлича на сайт. Винаги затварям с отвращение сайт, който разчита някой случайно да нацели реклама за да дойдат парите. Преди малко попаднах на такъв като търсех информация за Адсенз милионери
d035.gif
.
 
Не се караите и не се псуваите и няма да я затворим просто понякога нещата излизат извън контрол... двама от участниците в предната затворена откровно се псуваха

http://www.shoemoney.com/2007/11/04/the-adsense-check-for-13299497/
 
От: От какво печелите пари онлайн

Собствен продукт услуга. След време се надявам и от афилиейт, но това е по-нататък когато имам повече време да се занимавам с уеб.

Поздрави,
Иван Пидов
 
От: От какво печелите пари онлайн

Зравейте всички.
Не искам да прозвучи като реклама това, което ще напиша
Но искам да помогна на някои които се интерисува от следните неща.
Имам начин да се сдобивам с всеки нов продук , които се предлага за
affiliate в Click Bank или в подобен сайт на нещо подобно от което се правят пари.
Ако някои има желание да има някои продук, може да ми пише на лично и ще се разберем.
 
Последно редактирано:
От: От какво печелите пари онлайн

AdSense и Други афф. програми.
Не че реално съм взел нещо от адсенс, но имам някви си 15 долара и се надявам да чукна 100 в близките 20тина години :D :D :D
Хазартната ниша много ми допада и има хляб в нея.
След нова година смятам да пробвам и адулт нишата.
 
От: От какво печелите пари онлайн

Ако до две години не приемеш плащане от AdSense, ще ти закрият акаунта и ще раздадат спечеленото на благотворителна организация по тяхна преценка (доколкото разбрах от прочита на TOS).
 
От: От какво печелите пари онлайн

Ще се превърнеш в анонимен дарител. :) Не ми се вярва да затварят акаунт, който има активност, дори и малка. Ако Г го правят - ще са единствени. Освен бъгавите програми, ама тях не ги броиме.
 
От: От какво печелите пари онлайн

..... Тия от Гугъл ще са големи тъпанари, ако го правят това... Не, че аз ще забогатея с 15-20 или 50$, но пък в крайна сметка аз съм се мъчил, за да си ги изкарам тия пари и те не би трябвало да имат правото да ми ги вземат. Аз работя за тях в крайна сметка, а те накрая... Пфу! Пък и с 15$ могат да купят 2 бургера от МакДоналдс - нека им е гадно ;-Р
 
От: От какво печелите пари онлайн

adsense и Други афф. програми.
Не че реално съм взел нещо от адсенс, но имам някви си 15 долара и се надявам да чукна 100 в близките 20тина години :d :d :d
Хазартната ниша много ми допада и има хляб в нея.
След нова година смятам да пробвам и адулт нишата.
и за колко време ги събра тези $15??
 

Горе