От какво печелите пари онлайн

От какво печелите пари онлайн

  • Тръстед програмите във форума

    Votes: 41 6.9%
  • Адсенс

    Votes: 256 43.4%
  • copeac

    Votes: 10 1.7%
  • NBA

    Votes: 3 0.5%
  • market leverage

    Votes: 8 1.4%
  • clickbooth

    Votes: 13 2.2%
  • CJ.com

    Votes: 25 4.2%
  • Neogen

    Votes: 10 1.7%
  • Easy Trader

    Votes: 43 7.3%
  • chitika

    Votes: 6 1.0%
  • Други ППЦ програми

    Votes: 54 9.2%
  • Други Афилиейт Програми

    Votes: 85 14.4%
  • Собствен продукт / Услуга

    Votes: 164 27.8%
  • Дропшипинг

    Votes: 33 5.6%
  • Продвам реклама по сайтовете си директно

    Votes: 90 15.3%
  • Купуване и продаване, препродаване на Домейни

    Votes: 29 4.9%

  • Общо гласове
    590
за да не ме обвиняват пак в спам, който иска да разбера моя начин за правене на пари онлайн да ми пише лично
Ама разбрахме те бе брато, вече в n-ти пост.

Спри се малко, защото следва бан.

Огледай се наоколо, виж темите и хората и прецени кой ще ти се върже. Пак го казвам: тук всеки е адски много еволщирал в знанията си в онлайн маркетинга и в това да прави пари през интернет. :wink:

Трябва да си много по-добър за да убедиш тази, които продват онлайн. Ако ме разбираш правилно? Не искам да се държа гадно, но тук не обичаме такива неща. гледаме да държиме нивото на про ниво. ;)
 
От: От какво печелите пари онлайн

Ама разбрахме те бе брато, вече в n-ти пост.

Спри се малко, защото следва бан.

Огледай се наоколо, виж темите и хората и прецени кой ще ти се върже. Пак го казвам: тук всеки е адски много еволщирал в знанията си в онлайн маркетинга и в това да прави пари през интернет. :wink:

Трябва да си много по-добър за да убедиш тази, които продват онлайн. Ако ме разбираш правилно? Не искам да се държа гадно, но тук не обичаме такива неща. гледаме да държиме нивото на про ниво. ;)

Много си търпелив брато 3-ти спам пост и още без бан. :shock:
 
Много си търпелив брато 3-ти спам пост и още без бан. :shock:
хахаха, мерси, бате. гледам да се сдържам. трябва да сме толерантни и се надявам някои да не прекаляват с това. само с едно жълто картонче се размина пича. ;)
 
От: От какво печелите пари онлайн

Добре, а тези афилиейт продукти някой продава ли ги в България?
Аз имам някакво такова намерение, но ми се струват скъпички за стандарта тук. Ако някой има опит, моля, да сподели.
 
От: От какво печелите пари онлайн

Хммм интересна тема. Аз рядко влизам понеже на кой ли му остава време да се рови по форумите като има куп неща на главата ама айде...пък научават се и полезни нещица... та... по темата... ами какво да кажа за Емил Кошлуков? Май не беше това :lol:
Аз лично печеля от следните нещица : ППК (Адбрайт, Бидвертайзър, Читика), Поп-ъп реклама (дразнеща за посетителите, но доходоносна до някъде),ТЕ (трафик ексчейндж програми - няма да ги описвам - доста са) тук таме някоя и друга реферал програма или програма за обмен на линкове.
 
От: От какво печелите пари онлайн

Как раоти това cj.com , нещо като адсенс ли е >?

в сж има много продавачи, коит оса се регистрирали и дават възможност да се печели от техните аф програми. де факто за посредничеството сж си взима комисион.

когато се регнеш в сж ще имаш възможност да търсиш в наистина богатата им база от продукти и доставчици, търсенето е много добре организирано

недостатък плащането е с чекове

още един недостатък: немалка част от търговците са сложили автоматичен отказ от програмите им за булгаристанци като нас, след като ви откажат можете да пробвате да се свържете с тях директно. в много случаи това, бавно, но проработва - одобрявали са ме за много доставчици, които по принцип отказват да работят с бг
 
От: От какво печелите пари онлайн

значи.. регвам се и ставам продавач за някой си, така ли ?

регваш се, търсиш продукти подходящи за твоя сайт, кандидатстваш за одобрение в афф програмата на съответния доставчик и ако те одобрят слагаш банери, линкове и т.н. ако не те одобрят пробвай по мейла ако пак не те одобрят търси друг продукт
 
От: От какво печелите пари онлайн

От уебсайта си преди да го продам , печелих от adsense , easytrader , httpool , mobio.bg , и директна реклама ( 1 рекламодател за съобщения ) :) , adsense се завъртя за около месец същото е и с изи трейдър , смешна работа са тези кликове от по 1-2 цента !
 
От: От какво печелите пари онлайн

провокиран от темата с караницта реших да пусна тази анкета да видим форума с какви програми се занимава предимно
От покер афилейт програми www.pokereu.hit.bg ..Другата седмица го местя на платен хостинг и домейн.
 
От: От какво печелите пари онлайн

Изкарвам пари с писане на статии за DP и Предприемач. Надявам се да печеля скоро и от Affiliate programs, след като coolice ме светне ква е далаверата.:D
 
От: От какво печелите пари онлайн

Писане на статии.Услуги.PTC-Paid To Click.Добавяне в директории.Общо взето с всичко от което хората имат нужда! :)

Особенна нужда имам от "Paid To Click"!:) ако има поне за кафенце от там...
 
Последно редактирано:
От: От какво печелите пари онлайн

adi здравей!От Paid To Click месечно си докарвам около $30.Малко,но от сърце!

Здрасти и тихо по този въпрос ......... прочети правилата на форума :)
 
От: От какво печелите пари онлайн

Благодаря , но ще мина и без 30 -те месечно от тях.
 
От: От какво печелите пари онлайн

успяваш ли да си платиш тока за пс с тия 30$ ..захвани се с нещо по сериозно..не си губи времето с глупости..едно време преди 3-4 год и аз кликах като луд и нищо..
adi здравей!От Paid To Click месечно си докарвам около $30.Малко,но от сърце!
 
От: От какво печелите пари онлайн

От "affilitates" пари не се правят, само това ще ви кажа!
 
От: От какво печелите пари онлайн

Какво е това "Affilitates" макар че те разбрах , защо мислиш че не се печелят пари ти пробвал ли си , ако да покажи сайт с който си пробвал , покажи посещенията му и да видим какво съдържание предлагаш , как така при толкова много хора в форума които обявяват че печелят се появи ти с пет поста и правиш някакви фундаментални заключения. Естествено че има хора които не печелят от афилиейт програми , аз те първа стартирам с тях но гледам нещата да изглеждат максимално сериозно и не изкачам изведнъж.
 

Горе