От какво печелите пари онлайн

От какво печелите пари онлайн

  • Тръстед програмите във форума

    Votes: 41 6.9%
  • Адсенс

    Votes: 256 43.4%
  • copeac

    Votes: 10 1.7%
  • NBA

    Votes: 3 0.5%
  • market leverage

    Votes: 8 1.4%
  • clickbooth

    Votes: 13 2.2%
  • CJ.com

    Votes: 25 4.2%
  • Neogen

    Votes: 10 1.7%
  • Easy Trader

    Votes: 43 7.3%
  • chitika

    Votes: 6 1.0%
  • Други ППЦ програми

    Votes: 54 9.2%
  • Други Афилиейт Програми

    Votes: 85 14.4%
  • Собствен продукт / Услуга

    Votes: 164 27.8%
  • Дропшипинг

    Votes: 33 5.6%
  • Продвам реклама по сайтовете си директно

    Votes: 90 15.3%
  • Купуване и продаване, препродаване на Домейни

    Votes: 29 4.9%

  • Общо гласове
    590
От: От: От какво печелите пари онлайн

Не, купуване и продаване, препродаване, то паркирането си е ppc

Искам да питам за паркираните домейни понеже имам един такъв?
Как ги рекламирате?
 
От: От какво печелите пари онлайн

Най-вече Link Building, зависи и къде си го паркирал, някои паркинг компании дават възможността да си добавяш и съдържание, ако имаш тази възможност, може и малко вътрешна seo оптимизация да направиш и linkbait.
 
От: От: От какво печелите пари онлайн

Най-вече Link Building, зависи и къде си го паркирал, някои паркинг компании дават възможността да си добавяш и съдържание, ако имаш тази възможност, може и малко вътрешна seo оптимизация да направиш и linkbait.

Паркиран е в гугъл. Нямам нищо на сайта. Регистрирах го в няколко търсачки. Нещо п овече за Link Building да ми кажеш.

И друго искам да питам. Като заредя линка и един пат ми отваря това, което искам по ключови думи друг пат съвсем различно. Защо така става?

Благодаря за отговорите.
 
От: От: От: От какво печелите пари онлайн

Active files: 1703 малко ли са в началото беше голям зор.Постепенно фойловете се увеличаваха и така един ден достигнах минималния праг от 30$.Аз качвам по музикални сайтове главно. Щото не намирам форуми с картинки да си качват на тоя принцип.Общо взето провилото е следното да качваш файлове независимо какви са по сайтове и форуми ако щеш и в 18+ форуми въпреки,че незнам за такива.
Тука ще помоля някой който знае сайтове или форуми на този принцип на качване да сподели.8)
 
От: От какво печелите пари онлайн

Адсенс и Афилиейт Програми
 
От: От: От какво печелите пари онлайн

Аз се занимавам с продажба на лекарства онлайн,но не работя със нито една от описаните афилитет програми във форума :twisted:
Кой купува лекарства онлайн при толкова много аптеки?
 
От: От какво печелите пари онлайн

и аз съм от адсенсе наскоро попаднах на вашия форум и сега разглеждам но мисля да се възползвам от някои от предложените варианти ... чух за някакъв вариант като продажва на линкове някой може ли да каже нещо по въпроса и по възможност да ми прати ЛС
 
От: От какво печелите пари онлайн

Лично аз се заминавам с бъксове и ако намеря някоя работа из форума тука.
 
От: От какво печелите пари онлайн

Аз и още едно момче сме партийка и поддържамаме един сайт и няколко блога... и афф хербал и адс. Обаче въпреки усилията хавата не е голяма..интересно е ама трябва търпение ,а на мен взе да ми се изчерпва обаче ще потърпя. Бай дъ уей гугъл адс мн цакат в цените на кликовете ..супер задници..направиш някой ден малко повечеко трафик и не стига ,че супер малко хора кликат ами и като ти намалят цената на клика и ти се иска да намериш някой Blackhat пиниз, за да ги прецакаш (практически почти неизпълнима задача).
 
От: От какво печелите пари онлайн

Цакат, я. Щото могат. А що могат? Щото имат безброй много рекламодатели и в повечето случаи навсякъде другаде ще имаш по-нисък приход заради ниско разнообразие на рекламите.
 
От: От: От какво печелите пари онлайн

Аз и още едно момче сме партийка и поддържамаме един сайт и няколко блога... и афф хербал и адс. Обаче въпреки усилията хавата не е голяма..интересно е ама трябва търпение ,а на мен взе да ми се изчерпва обаче ще потърпя. Бай дъ уей гугъл адс мн цакат в цените на кликовете ..супер задници..направиш някой ден малко повечеко трафик и не стига ,че супер малко хора кликат ами и като ти намалят цената на клика и ти се иска да намериш някой Blackhat пиниз, за да ги прецакаш (практически почти неизпълнима задача).
Blackhat методи отдавна се ползват в тази система. Дори бях събрал листа с над 100 сайта (не говоря за малки сайтове), които ползват автоклик системи. По принцип имам наблюдение, че автоклик системи се ползват предимно от големите сайтове, докато тези с малките си играят честно и са винаги на загуба.
 
От: От какво печелите пари онлайн

Не искам админите да ме разбират на криво, че им се меся ама винаги съм се чудил какви пари се изкарват от един добре развит форум като този да речем :?
Аз лично до сега от интернет съм изкарвал някои лев само като freelancer, но не ми и остава много време за да си докарвам добри пари. Уча и работя на offline място така да се каже :D
 
От: От какво печелите пари онлайн

Lichno az ne sam uspijal da izkaram pochti nikakvi pari:)

no ako se registrirate chrez linka mozhe i da izkaram nijakoi lev estestveno sam za hora nad 18:)
 
Последно редактирано от модератор:

Горе