От какво печелите пари онлайн

От какво печелите пари онлайн

  • Тръстед програмите във форума

    Votes: 41 6.9%
  • Адсенс

    Votes: 256 43.4%
  • copeac

    Votes: 10 1.7%
  • NBA

    Votes: 3 0.5%
  • market leverage

    Votes: 8 1.4%
  • clickbooth

    Votes: 13 2.2%
  • CJ.com

    Votes: 25 4.2%
  • Neogen

    Votes: 10 1.7%
  • Easy Trader

    Votes: 43 7.3%
  • chitika

    Votes: 6 1.0%
  • Други ППЦ програми

    Votes: 54 9.2%
  • Други Афилиейт Програми

    Votes: 85 14.4%
  • Собствен продукт / Услуга

    Votes: 164 27.8%
  • Дропшипинг

    Votes: 33 5.6%
  • Продвам реклама по сайтовете си директно

    Votes: 90 15.3%
  • Купуване и продаване, препродаване на Домейни

    Votes: 29 4.9%

  • Общо гласове
    590
От: От какво печелите пари онлайн

Дропшипинг
Продвам реклама по сайтовете си директно
Купуване и продаване, препродаване на Домейни

Горе долу с тея трите най-хубави парички вадя.
 
От: От: От какво печелите пари онлайн

pravq sinski shish4eta s imeto na bark obama

Тоя ще да е някакъв нов. Да не е кмет на вашето село? Вървят ли шишчетата? Предполагам се продават добре... ако съселяните ти могат да четат, колкото ти можеш да пишеш. :clap:
 
От: От какво печелите пари онлайн

Адсенсе е супер зле, но все пак зависи и с каква тематика е сайтът ти. Ако е с финансова тематика паричките са по добри там, имам едно сайтче с 200 посещения и изкарва по 1-2 $ на ден. Имам и едно друго с 2 000 посещения и то изкарва по 1-2 $ на ден ???
 
От: От какво печелите пари онлайн

Много добра анкета и както се очаква Адсенс има най-много гласа .
Но аз повече печеля от ППЦ. :)

Блога ми :)
 
Последно редактирано от модератор:
От: От: От какво печелите пари онлайн

Lichno az ne sam uspijal da izkaram pochti nikakvi pari:)


no ako se registrirate chrez linka mozhe i da izkaram nijakoi lev estestveno sam za hora nad 18:)

не се надявай много... по този начин няма да спечелиш нищо
 
Последно редактирано от модератор:
От: От какво печелите пари онлайн

вадя добри пари от адсенс, също както и от плащане за клик програми и продавам реклама в 2-3 сайта...
 
От: От какво печелите пари онлайн

Ето малко инфо за сигурен и лесен доход само за няколко минути на ден: refneobux.free.bg
 
Последно редактирано от модератор:
От: От какво печелите пари онлайн

Диляна ти тук като четеш форума (ако го четеш) мислиш ли,че потребителите му не са запознати с уникалните възможности за печалба от PTC и конкретно Neobux ?
Не искам да те засегна аз съм проучвал този вид програми в продължение на време и да взел съм и пари,но в крайна сметка проумях,че знанията и амбициите на един човек имащ потенциал могат да се разгърнат и стигнат до ниво разбиващо безмозъчното кликане върху реклами и влагането на лично време с цел да се привлекат 2-3 реферала на ден ...
Гледам и сайт имаш,дай ако искаш пиши ми на ЛС можем да направим нещо заедно тези кликания и тем подобни са меко казано смешни,изкарай пари от това което можеш да правиш,помагай на хората а те ще те възнаградят без да чакаш седмици,месеци та дори години за 200 лева ...
 
От: От какво печелите пари онлайн

Добре де,из4етох сигурно цял роман на тема това прословуто СЕО.И...понеже съм пълен новобранец в тая област,ми хрумна следното:Написах 2 клю4ови думи от моя сайт в гугъла.Изкара ми няколко резултата на първа страница и си харесах един от сайтовете.ПРЕПИСАХ първите думи-нали те били ключови за търсачките.Сложих ги на първата си страница.И.....НИЩО:( Няма трафик,няма нищо....:( Какво друго мога да направя? Ето сайта ми,приемам всякакви критики и мнения.Благодаря предварително!
easymoneybg.blogspot.com
 
От: От: От какво печелите пари онлайн

Добре де,из4етох сигурно цял роман на тема това прословуто СЕО.И...понеже съм пълен новобранец в тая област,ми хрумна следното:Написах 2 клю4ови думи от моя сайт в гугъла.Изкара ми няколко резултата на първа страница и си харесах един от сайтовете.ПРЕПИСАХ първите думи-нали те били ключови за търсачките.Сложих ги на първата си страница.И.....НИЩО:( Няма трафик,няма нищо....:( Какво друго мога да направя? Ето сайта ми,приемам всякакви критики и мнения.Благодаря предварително!
easymoneybg.blogspot.com

Да не би да виждам нова бъкс маркетинг тактика?
 
От: От: От какво печелите пари онлайн

Добре де,из4етох сигурно цял роман на тема това прословуто СЕО.И...понеже съм пълен новобранец в тая област,ми хрумна следното:Написах 2 клю4ови думи от моя сайт в гугъла.Изкара ми няколко резултата на първа страница и си харесах един от сайтовете.ПРЕПИСАХ първите думи-нали те били ключови за търсачките.Сложих ги на първата си страница.И.....НИЩО:( Няма трафик,няма нищо....:( Какво друго мога да направя? Ето сайта ми,приемам всякакви критики и мнения.Благодаря предварително!
easymoneybg.blogspot.com

Колега ти колко хилядарки взе от тази програма marketingtips.com/assoc ,питам от чисто любопитство понеже гледам,че си писал за нея ?

p.s.

Мразя да критикувам защото не се смятам за достатъчно компетентен но е добре да прочетеш въпросът който си постнал по-горе и да помислиш над него след като изчетеш цялата секция за SEO в този форум,ще ти бъде интересно гарантирам.
 
Последно редактирано:
От: От: От: От какво печелите пари онлайн

И аз не съм по критиките , но според мен има хиляди неща който да направиш! най малкото помисли как не само да вкараш хора , но и да ги накараш да се върнат,твоят сайт по никакъв ама никакъв начин не ме грабна :( има 3 статии и 333 рекламни банера :( най малкото вкарвай всеки ден поне по една две статии! тематични разибра се!
Не става от вратата за краката повярвай ми и ако някъде си чел че днес правиш сайт утре ти капят парите , а ти джиткаш нещо объркал си се не е само до направата този сайт трябжа да се обновява постоянно да се случва нещо с него да е интересен за хората!

Ох и аз ква лекция дръпнах сори пич ама наистина с тези 3 статии доста меразтрои най-малкото повечето инфо означава повече тагната информаия от търсещите машини!

Успех
 
От: От: От какво печелите пари онлайн

Добре де,из4етох сигурно цял роман на тема това прословуто СЕО.И...понеже съм пълен новобранец в тая област,ми хрумна следното:Написах 2 клю4ови думи от моя сайт в гугъла.Изкара ми няколко резултата на първа страница и си харесах един от сайтовете.ПРЕПИСАХ първите думи-нали те били ключови за търсачките.Сложих ги на първата си страница.И.....НИЩО:( Няма трафик,няма нищо....:( Какво друго мога да направя? Ето сайта ми,приемам всякакви критики и мнения.Благодаря предварително!
easymoneybg.blogspot.com

бря! и ква стана тя? от твоя собствен(полупреписан) сайт "ПЕЧЕЛИ ПАРИ ОТ ИНТЕРНЕТ-БЪРЗО И ЛЕСНО" в крайна сметка ти не успя нито да хванеш бързото и лесното, нито да спечелиш пари :D
 
От: От какво печелите пари онлайн

Само да си направя 10те поста и ще ти разкажа за един нов и много добър начин за печалба на пари онлайн :)) До тогава Успех. :)
 

Горе