От мен сайта ,от вас другото

Sky

Well-Known Member
Рейтинг - 95.7%
22   1   0
Здравейте, с времето много мои идеи които ми се виждаха добри така и си заминаха в небитието по простата причина ,че след като изградя сайта и се стигне до развитието и блокирам.
И сега си търся партньор с който да работим заедно - от мен изграждането на сайта и поддръжката а от бъдещия партньор (ако се намери) развитието,естествено и аз ще помагам с каквото мога .
Малко за мен:
От Казанлък,обичам бира+цаца,сериозен,на 25,неженен(пази боже),Левскар,1.78 м. висок.
Досега Уеб програмирането ми беше като хоби но мисля ,че е време да почна да печеля от него.
Ако имате въпроси или просото ви сърбят пръстите всякакъв коментар е добре дошъл.
 
От: От мен сайта ,от вас другото

Въртят ми се няколко идеи в главата , ако не се лъжа трябва да си ми в абонатите в скайп ако си заинтересован можеш да пише направо там
 
От: От мен сайта ,от вас другото

Лятото може да имам свободно време, ако има някви схеми :D Щом си левскар е добре работата :D
 
От: От мен сайта ,от вас другото

И на мен ми се е въртяла подобна идея, ама за ЕНГ или за ЕСП сайт. И то не за друго а за адсенс. Имам наблюдения върху един ЕНГ сайт за диети, отслабване и т.н. И направо се шашкам кви пари дава на клик там :-o /за съжаление, не е мой/
27 клика = 18,54 евра
БГ сайт, същата тематика 48 клика = 1,03 евра... а ся де, нас за нищо ни нямат :evil:

Иначе колега идеята ти е добра, ако си намериш някой да пълни сайта а ти да го оптимизираш след 3-4 месеца може да започне да изкарва добри пари.
 
От: От мен сайта ,от вас другото

Мога да ти предложа да се включиш в готов сайт който продължава да се разработва.
 
От: От мен сайта ,от вас другото

Мога да ти предложа да се включиш в готов сайт който продължава да се разработва.
Здравей, отворен съм към всякакви предложения
 
От: От мен сайта ,от вас другото

Да разбирам ли ,че няма навити?
 
От: От мен сайта ,от вас другото

Айде бре!
Едната идея вече е сайт и е на 80% готов ,почнах да го пълня малко по малко остана само да намеря някое SEO гуру
 
От: От мен сайта ,от вас другото

И аз имам интерес. От теб сайта от мен развитието. Мога да публикувам реклами в ИНТЕРНАЦИОНАЛНИ ФБ страници. Имам 1 стр. с 230 000 харесвания, 1 страница с 280 000 харесвания и още една с 39 000 харесвания.
Имам още 2 с по 11 000 ама тях вече не ги броя :)
накратко: предлагам развитие в областта на рекламата.. оттам идвам и посещенията и продажбите и кликанията в адсенс.
Ако някои друг проявява интерес съм тук всеки ден :) Пишете на лично, защото няма време.

За всичко останало има Mastercard :)
 

Горе