От $0 до $32,000 за 365 дни

Fishy

New Member
Днес попаднах на едно интересно блогче. Създателят му е решил да си направи следния експеримент- опитва се да събере $32,000 за една година, като броенето започва от 01.1.2008г. Всеки ден той пише какво е направил, за да постигне своята цел. Смятам, че това би било доста полезно за всички начинаещи и за това го поствам тук.

http://www.raceforacamaro.com/

Вече има постове за 3 дни :)

Приятно четене и успех през новата година!
Источник
 
CrAzY-MaST каза:
ще го преглеждам от време на време
иначе ако беше на български щеше да е перфектно, че така малко запецвам от време на време :oops:

Може би ще започна да качвам от време на време преводи в моя блог
 
Fishy каза:
Днес попаднах на едно интересно блогче. Създателят му е решил да си направи следния експеримент- опитва се да събере $32,000 за една година, като броенето започва от 01.1.2008г. Всеки ден той пише какво е направил, за да постигне своята цел. Смятам, че това би било доста полезно за всички начинаещи и за това го поствам тук.

http://www.raceforacamaro.com/

Вече има постове за 3 дни :)

Источник [/url]

Аз имам идея как става това. Ако аз направя такъв сайт мога за 1 ден да попълня какво ще правя през останалите 365 дена. РАБОТА. Парите уж изглеждат много....ама като ги разделим на 365 дена....хехехе $87,7 долара :))))) Сещам е около 1000 начина да се правят по $87 на ден....:). Много ми е странна обаче думата "Събере" ?
опитва се да събере $32,000 за една година ??? някъде има разхвърляни пари и той ще ги събира ли? Пари не се събират а се печелят с доста труд.
 
От мои познати в щатите знам, че $30,000 - $32,000 годишни приходи са долния праг на средната класа. Ако изкарваш такива пари не си богаташ, но не си и бедняк, въпреки че си по-близо до бедността. Такива пари стигат да се покрият месечните разходи по храна, наем и консумативи, и ще останат един път в седмицата да идеш на кино например. Пада се по около $2,500 на месец. Все още не съм изчел целия блог, но това ми изглежда като експеримент дали сам човек може да върже двата края в щатите ако се занимава само онлайн.

Аз му пожелавам успех.
 
E-Business каза:
Fishy каза:
Днес попаднах на едно интересно блогче. Създателят му е решил да си направи следния експеримент- опитва се да събере $32,000 за една година, като броенето започва от 01.1.2008г. Всеки ден той пише какво е направил, за да постигне своята цел. Смятам, че това би било доста полезно за всички начинаещи и за това го поствам тук.

http://www.raceforacamaro.com/

Вече има постове за 3 дни :)

Источник [/url]

Аз имам идея как става това. Ако аз направя такъв сайт мога за 1 ден да попълня какво ще правя през останалите 365 дена. РАБОТА. Парите уж изглеждат много....ама като ги разделим на 365 дена....хехехе $87,7 долара :))))) Сещам е около 1000 начина да се правят по $87 на ден....:). Много ми е странна обаче думата "Събере" ?
опитва се да събере $32,000 за една година ??? някъде има разхвърляни пари и той ще ги събира ли? Пари не се събират а се печелят с доста труд.
абе за нас българите 32 хиляди(50хиляди лв) не са никак малко или поне за мен, но за американците ме съмнява да могат да живеят нормално с толкова, но не се знае :)


Сещам е около 1000 начина да се правят по $87 на ден....:).
Сподели някои ако искаш в нова тема на ЛС или както ти дойде на ум, може да научим нещо ново :oops:
 
CrAzY-MaST каза:
E-Business каза:
Сещам е около 1000 начина да се правят по $87 на ден....:).
Сподели някои ако искаш в нова тема на ЛС или както ти дойде на ум, може да научим нещо ново :oops:

Купи си електрожен и се учи да заваряваш, като изкараш разряд и имаш поръчки - колко са $87 ;)
 
AxCx каза:
CrAzY-MaST каза:
E-Business каза:
Сещам е около 1000 начина да се правят по $87 на ден....:).
Сподели някои ако искаш в нова тема на ЛС или както ти дойде на ум, може да научим нещо ново :oops:

Купи си електрожен и се учи да заваряваш, като изкараш разряд и имаш поръчки - колко са $87 ;)
имам само да искам :) в гаража има сумати боклуци, нашия почти спи там, а в гаража се побират мнооогоо неща :)
иначе и за пренавиване на мотори стартери и т.н. пак има кой да ме научи, ама и колони ми стигат(сам се научих :) )

Все пак тук говорим за online работа :)
Айде стига сме наспамвали темата на човека :lol:
 
Няма лошо бе. Истината е някъде там- между електрожениста и 'race for a camaro' :)
 
CrAzY-MaST каза:
Сещам е около 1000 начина да се правят по $87 на ден....:).
Сподели някои ако искаш в нова тема на ЛС или както ти дойде на ум, може да научим нещо ново :oops:

http://www.predpriemach.com/viewtopic.php?t=2245
всяка стока която ти дойде на ума е начин. А стоките са хиляди
 
CrAzY-MaST каза:
абе за нас българите 32 хиляди(50хиляди лв) не са никак малко или поне за мен, но за американците ме съмнява да могат да живеят нормално с толкова, но не се знае :)

Прав си за нас са си много пари. Ама нали все пак въпросния човек е американец? Така че гледаме нещата от неговата гледна точка.средната USA заплата е $2500. така че той ще се опита с онлайн бизнес да заработи средната заб заплата. В БГ е 200лж. Така че всеки който прави по 200лв от онлайн бизнес е добър колкото него :) Е така излиза сега
 
E-Business каза:
CrAzY-MaST каза:
Сещам е около 1000 начина да се правят по $87 на ден....:).
Сподели някои ако искаш в нова тема на ЛС или както ти дойде на ум, може да научим нещо ново :oops:

http://www.predpriemach.com/viewtopic.php?t=2245
всяка стока която ти дойде на ума е начин. А стоките са хиляди

Има и много affiliate programs, които ти дават достъп до datafeeds с няколко хиляди артикули които можеш да предлагаш/продаваш. Само трябва да знаеш как да си направиш добър шоп и да намериш клиенти.
 
Човекът не иска да живее от тези пари, а да си купи Камаро :)
 
AxCx каза:
E-Business каза:
CrAzY-MaST каза:
Сещам е около 1000 начина да се правят по $87 на ден....:).
Сподели някои ако искаш в нова тема на ЛС или както ти дойде на ум, може да научим нещо ново :oops:

http://www.predpriemach.com/viewtopic.php?t=2245
всяка стока която ти дойде на ума е начин. А стоките са хиляди

Има и много affiliate programs, които ти дават достъп до datafeeds с няколко хиляди артикули които можеш да предлагаш/продаваш. Само трябва да знаеш как да си направиш добър шоп и да намериш клиенти.

е да, проблема са клиентите :)

иначе к'во е туй Камаро? Кола?
 
също така можеш да ги изкараш с афилиеит прграма за билкови продукти това ти е п една голяма или няколко малки продажби на ден

Бро коио е номер 1 в ГБ ги прави за по малко от месец тези пари ....
 

Горе