Оценете сайта ми?

Domsdey

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте, още от начало искам да подчертая, че ще отложа продажбата на сайта, ако не съм доволен от офертите.
Искам да попитам, колко пари сте готови да дадете за http://wallpapershd.wordpress.com/
Излиза на 6то място в гугъл по търсене за "hd wallpapers".
Между 30 и 70 уникални визитации на ден.
20 поста в които над 75 wallpaper-а.
PR3 и 27 индексирани от гугъл страници.
 
От: Оценете сайта ми?

4.5 $ ....
 
От: Оценете сайта ми?

оценявам го на 10 минути работа и нищо повече...
 
От: Оценете сайта ми?

Максимум 10лв, но заради PR може и 15лв да речем.
По принцип при готова система на безплатен хостинг (без собствен домейн) и уникални до 100 на ден трудно бих дал повече от 20лв.
 
От: Оценете сайта ми?

Е, чак пък толкова.Все пак е вложил труд човека.
Обаче аз като търся уолпепъри в google не пиша hd wallpapers, а само wallpapers.Тъй че 6-то място в google по това словосъчетание в случая кого топли.
 
От: От: Оценете сайта ми?

Обаче аз като търся уолпепъри в google не пиша hd wallpapers, а само wallpapers.Тъй че 6-то място в google по това словосъчетание в случая кого топли.

Напълно подкрепям и аз така търся!
Няма проблем за готовата система! Добави тематични категории - animals, landscape...., само размерът не е достатъчен, така по-лесно ще се откриват.
Купи самостоятелен домейн и може вече да говорим за повече от 20 лв.
 
От: Оценете сайта ми?

@bradi1985, а каква ти е резолюцията? ;) Много рядко човек с HD резолюция търси само на 'wallpapers'.
@Izida, ако напишеш в търсенето това, което търсиш и резолцията си - ще получиш резултат. Добавям резолюцията и в таговете.
 
От: Оценете сайта ми?

Ами то в сериозните сайтове за уолпепъри си има по няколко резолюции за избор.Само казвам, че като потребител никога не би ми хрумнало да търся по това словосъчетание.Виж, ако го изкараш на 6-то място по думата wallpapers ще е съвсем друго нещо.
Може пък другите потребители по друг начин да търсят, знам ли...
 
От: Оценете сайта ми?

Е то се вижда колко хора търсят по hd wallpapers какво толкова се чудите кой как търси. Сигурно десетки хиляди търсят wallpapers и само 100-тина търсят hd wallpapers.....
 

Горе