Очаквам включване от нашите приятели от БТВ и 24 часа :)

Tattler

Member
За тези, които не са разбрали в последните 2 дни във Facebook върви много интересно събитие, а именно Рождения ден на Добромира Като се има предвид чуждия опит с Рождения ден на Кейт работата е ясна(въпреки че определено се получи забавно) Та интересно ми е нашите приятели от БТВ и 24 часа, дали за пореден път ще покажат знания в уеб сферата :)
 
От: Очаквам включване от нашите приятели от БТВ и 24 часа :)

Бахти дегенерата е тая, дето го е създала това. Тя само във фейсхуйник ли живее?
 
От: Очаквам включване от нашите приятели от БТВ и 24 часа :)

Това според мен е поредния начин за събиране на голям брой facebook фенове с цел спамене, но е доста по забавен и различен от предните малоумни групи :)
 
От: Очаквам включване от нашите приятели от БТВ и 24 часа :)

Голяма тъпня. Но гледам и мой приятели с трезва мисъл щели да посетят събитието? Нещо не ми се връзва що за клоущина. Ама така е - не може да си сайт № 2 в света и да се бъде прекалено с някои от правилата му за ползване. Вижте Гугъл, първите му страници са пълни със спам сайтове, верно е изчезват, но идват други. :)
 
От: Очаквам включване от нашите приятели от БТВ и 24 часа :)

Не знам вие как мислите,но за мен редовните потребители на фейсбук са хора с ограничени социални контакти,да не кажа по силни думи по техен адрес..
Разбира се това не се отнася за тези,които го ползват като инструмент за печалба.
 
От: Очаквам включване от нашите приятели от БТВ и 24 часа :)

Аз не разбрах нищо? кой какво ?
 
От: Очаквам включване от нашите приятели от БТВ и 24 часа :)

Аз не разбрах нищо? кой какво ?
Някакъв бъзик с измислен рожден ден и хората се записват за събитието щото е много забавно.
 
От: Очаквам включване от нашите приятели от БТВ и 24 часа :)

на рожден ден ни канят ве. кифтета и пърджоли на корем.
По официални данни момичето, на което е РД е позволило на неен приятел да си вземе познат, но той го поканил в ФБ, от там той и така до 17К. И сега на 9ти Април, ако не ме лъже памета, в друба пред вратата и може да се изсипат някой друг неразбрал за какво иде реч, което на фона на приелите, не е никак малко даже и тази маса от хора.

некой хлебмастър си прави експерименти
По неофициални и аз слагам пари, че някой хакерски трик за набиране на хора за масивен смап. Не ми се вярва да са толкова нелогични хората, за да го правят ей така. ;)

И в двата случая е велика маркетигнова клизма, няма що. :)
 
От: Очаквам включване от нашите приятели от БТВ и 24 часа :)

vbox7.com/play:fd324f40 - носете си снежанка. :)
 
От: Очаквам включване от нашите приятели от БТВ и 24 часа :)

Тази сутрин БТВ отразиха това събитие доста обширно, бяха поканили за коментар на Сашо Диков дъщерята и още една световно неизвестна звезда. Заглавието беше нещо от рода на "Какви опасности ни дебнат във Фейсбук"....смях:lol:
 
От: Очаквам включване от нашите приятели от БТВ и 24 часа :)

И аз го засякох, сигурен бях че ще му отделят нужното внимание. Дори канили Доби да дойде, ама учудващо тя отказала :)
За тези, които им е интересно тук
 
Последно редактирано:
От: Очаквам включване от нашите приятели от БТВ и 24 часа :)

Еее от бТВ нямат пропуск обаче, веднага са направили новина, че даже и за Гинес ще се борят :twisted:
 
От: Очаквам включване от нашите приятели от БТВ и 24 часа :)

Опасностите в социалната мрежа "Фейсбук" коментираха Петя Дикова и режисьора Милена Фучеджиева.
Това са лица, на който може да се вярва, когато става дума за социални мрежи и интернет. :) Аз лично от нея и баща и черпя сведения за света. Ако не са те и "Асене, върни", няма да е пълен моя живот в мрежата. :)

Петя Дикова припомни и колко скандали са тръгнали от "Фейсбук". "Някоя решила да си промени статуса на сгодена и започва любопитството".
Представете си какво любопитство е годежа на тази така изявена звезда на родния ефир. :) Аз много държа да знам дали някой и е паднал на колене, да моли за нейното тяло до края на живота си. Ей голям смех. Уж утрото било по-мъдро от вечерта, ама на - това предаване доказаха теорията на обратно. :)

Живи и здрави да са всички и им пожелавам вечна плодовитост.
 
От: Очаквам включване от нашите приятели от БТВ и 24 часа :)

Току-що я отразиха във вечерната емисия.
 
От: Очаквам включване от нашите приятели от БТВ и 24 часа :)

имаше в телеграф :D
 
От: Очаквам включване от нашите приятели от БТВ и 24 часа :)

Във вечерната емисия вързаха рождения ден с инициативата им да изчистим София за един ден, която също е на 9 април. Някой хора вече се усъмниха, че може и бтв да са пуснали случката с Доби, но мен би ме учудила такава креативност от тяхна страна :)
 
От: Очаквам включване от нашите приятели от БТВ и 24 часа :)

Във вечерната емисия вързаха рождения ден с инициативата им да изчистим София за един ден, която също е на 9 април. Някой хора вече се усъмниха, че може и бтв да са пуснали случката с Доби, но мен би ме учудила такава креативност от тяхна страна :)

Най-големият майтап ще е че ще се съберат повече хора на "рожденият ден" на Доби от колкото на тяхната инициатива която се рекламира по 20 пъти на ден.
 

Горе