Още един от нас се отдалечи от детството :)

ktomov

Premium
Честит рожден ден на Borisov. Аз каквото имах да му казвам го направих, да се надяваме, че ще бъде така добър и ще изпълни пожеланията ми за още и още по-добри продукти :)
Вие сте наред.
 
От: Още един от нас се отдалечи от детството :)

Честит Рожден Ден и от мен. Да е жив и здрав и да продължава все така да ни радва с невероятни продукти ;)
 
От: Още един от нас се отдалечи от детството :)

Много здраве,любов, щастие и късмет пожелавам! Останалото се купува![video=youtube;wFh-rX_Sfhs]http://www.youtube.com/watch?v=wFh-rX_Sfhs[/video]
 
От: Още един от нас се отдалечи от детството :)

Честит Рожден Ден, Борисов :) Живей свободно и нека силата бъде с теб!
 
От: Още един от нас се отдалечи от детството :)

Честит Рожден Ден! Много здраве, късмет щастие и всичко, което ти пожелаеш да ти се сбъдва. :)
 
От: Още един от нас се отдалечи от детството :)

Честит рожден ден на Borisov. Аз каквото имах да му казвам го направих, да се надяваме, че ще бъде така добър и ще изпълни пожеланията ми за още и още по-добри продукти :)
Вие сте наред.

Благодаря!

Честит Рожден Ден и от мен. Да е жив и здрав и да продължава все така да ни радва с невероятни продукти ;)

Благодаря!

ЧРД и от мен Здраве и късмет :) другото се купува и изкарва :)

Благодаря!

ЧРД, г-н Борисов! Пожелавам най-хубатато от всичко най-хубаво в живота!

Благодаря!

Много здраве,любов, щастие и късмет пожелавам! Останалото се купува![video=youtube;wFh-rX_Sfhs]http://www.youtube.com/watch?v=wFh-rX_Sfhs[/video]

Благодаря!

Честит Рожден Ден, Борисов :) Живей свободно и нека силата бъде с теб!

Благодаря!

Честит рожден ден, бате. Да си ни много жив, здрав и щастлив. Успехи във всяко едно твое начинание. :)

Благодаря!

Честит Рожден Ден! Много здраве, късмет щастие и всичко, което ти пожелаеш да ти се сбъдва. :)

Благодаря!

Честит рожден ден да си жив и здрав и всичко което искаш е мое пожелание за теб :):):)

Благодаря!

Да ви се връщат пожеланията с двойна сила многократно!

За мен е чест и привилегия да познавам хора като вас!

Борисов
 

Горе