Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Статус
Not open for further replies.
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Боли ме куро, масларова окраде милиони от моите пари, цецо е подслушвал малко опозицията, кое викаш е по-малкото зло?
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Боли ме куро, масларова окраде милиони от моите пари, цецо е подслушвал малко опозицията, кое викаш е по-малкото зло?

Окрала е на баба ти гъза. По времето на Масларова се вдигаха доходи, няма да бръщолевиш глупости, че БСП им оставиха на тея идиоти 8 милиарда резерв, който опоскаха.

www.novini.bg/news/134872-спират-на...о-срещу-тримата-от-сдото-заради-цветанов.html
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Боли ме куро, масларова окраде милиони от моите пари, цецо е подслушвал малко опозицията, кое викаш е по-малкото зло?

Те и ГЕРБ окрадоха милиони от твоите пари за сайтове по 6 млн., лога 1.5 млн., клипове по 4 млн.(то само един сайт, едно лого и един клип правят 11.5млн.). :)

Масларова е по-малкото зло от Цецо ама да видим някой ще се сетили защо?:mrgreen:
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Няколко човека се обадиха, че никога не сме били независима държава - от историческа гледна точка не е така. В новата история се сещам за две дати, на които със сигурност сме били повече от независими - 1885 г. и 1908 г :) Третата дата ще е 2013 г., ако се избере ново правителство :)
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Няколко човека се обадиха, че никога не сме били независима държава - от историческа гледна точка не е така. В новата история се сещам за две дати, на които със сигурност сме били повече от независими - 1885 г. и 1908 г :) Третата дата ще е 2013 г., ако се избере ново правителство :)

Плевнелиев явно не се поддава на натиск, ще става интересно ще има верижна реакция със присъди, но най боли да си сложиш ГЛ. Прокурор и той да ти го сложи. Май никой не позна развоя на ситуацията.
 
От: От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Те и ГЕРБ окрадоха милиони от твоите пари за сайтове по 6 млн., лога 1.5 млн., клипове по 4 млн.(то само един сайт, едно лого и един клип правят 11.5млн.). :)

Масларова е по-малкото зло от Цецо ама да видим някой ще се сетили защо?:mrgreen:

Така е ама за това няма доказателсва и заведено дело от прокуратура, колкото до масларова - http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=618555
 
От: От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Така е ама за това няма доказателсва и заведено дело от прокуратура, колкото до масларова - http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=618555

Като няма доказателства не е кражба ли? "Един дол дренки" са. :)

ПП: За файсбук страниците по 50к си признаха в записите. Не им е чиста работата и за сайтовете.
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Може пък главният прокурор да се окаже почтен човек - предстои да разберем. Аз съм умерен оптимист по този въпрос.
 
От: От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Те и ГЕРБ окрадоха милиони от твоите пари за сайтове по 6 млн., лога 1.5 млн., клипове по 4 млн.(то само един сайт, едно лого и един клип правят 11.5млн.). :)

Масларова е по-малкото зло от Цецо ама да видим някой ще се сетили защо?:mrgreen:

Да те допълня само, че имаше и туитър страница и фейсбук страница за по 50 000 лв.:)

Това е което се чу, вярвам че за по-голямата част от свинщините на свинете не се е чуло....
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Може пък главният прокурор да се окаже почтен човек - предстои да разберем. Аз съм умерен оптимист по този въпрос.

За сега излиза почтен в моите очи, но не се знае след като ГЕРБ спечелят да ли няма да му "свият сърмите". :)
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Това е само "върха на айсберга",не ми се мисли какви истини ще излязат за тази групировка след предаването на власта от това "служебно правителство"(ГЕРБ 2 )
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Впрочем винаги съм си мислил, че подобни неща ще почнат да се разкриват след години, едва когато наистина нови хора поемат държавното кормило (хора, които не са управлявали фирми, бизнеси по времето на комунизма и нямат манталитета на текущите управляващи), а то вижте какво стана - крадецът вика дръжте крадеца, измамникът крещи "този е измамник, не му вярвайте". Малко се отвлечени тези ми разсъждения, но мисля, че имат общо с темата.
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

В Цецо е топката и нали се закле в БТВ ако се окаже вярно за подлучванията се отеля от политиката.
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Бирата, от мен:

http://www.blitz.bg/news/article/196957

Като Тиквата отиде и той, ще извадя и ракия. :lol:
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

абе влезте в отговори.еу и вижте Ванко циганина какво говори за БСП :lol: Иначе моята нова мечта е да управлява БСП, пък аз да съм хидро-инженер :lol: :lol: :lol:
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

абе влезте в отговори.еу и вижте Ванко циганина какво говори за БСП :lol: Иначе моята нова мечта е да управлява БСП, пък аз да съм хидро-инженер :lol: :lol: :lol:

Охххххх, братле стига бре, осъзнайте се вече, не знам как може още да го защитавате тоя тиквеник.
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Бирата, от мен:

http://www.blitz.bg/news/article/196957

Като Тиквата отиде и той, ще извадя и ракия. :lol:

Начи, кво излиза ся... имаме си престъпник, дето в момента има имунитет и не може да бъде съден?!? Което автоматично означава че Цвъцко и дупето си ше даде, само и само да влезе в парламента за да може да има отново имунитет. Там за 4 години все ще намери начин да си избърше замирисалия гъз, и в крайна сметка, ще излезе чист от там.
И къв е извода - народа да го духа, има хора над закона, в парламента ще си имаме престъпник.... Е НЕМА ТАКАВА ДЪРЖАВА.
 
Re: От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Боли ме куро, масларова окраде милиони от моите пари, цецо е подслушвал малко опозицията, кое викаш е по-малкото зло?

трябва да те боли когато някоя партия е заплаха за демокарацията не може да се допускат такива неща като идат при някоя медия и да кажат или ще продавате за нас или влизате в затвора (или продавате за нас или ви режем ушите - от мутренските времена) и после една одина подсъдими ... дано сега осъдят България в Страсбург

http://www.mediapool.bg/прокуратура...-огнян-донев-и-любомир-павлов-news203818.html

как може даже да си помислиш да си отгледаш децата в такава държава и да гласуваш за някой който процедира по този начин ами ти ги обричаш на робство както и целяи български народ след време....просто не ми го побира акъла има 43 партии ако не ви кефи бсп гласувайте за някоя друга (както ще направя аз) но не допускайте това
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Начи, кво излиза ся... имаме си престъпник, дето в момента има имунитет и не може да бъде съден?!? Което автоматично означава че Цвъцко и дупето си ше даде, само и само да влезе в парламента за да може да има отново имунитет. Там за 4 години все ще намери начин да си избърше замирисалия гъз, и в крайна сметка, ще излезе чист от там.
И къв е извода - народа да го духа, има хора над закона, в парламента ще си имаме престъпник.... Е НЕМА ТАКАВА ДЪРЖАВА.

Това, вече зависи от нас! Не съм много наясно, но мисля, че , ако народа го поиска може да му се свали имунитета.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе