Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Статус
Not open for further replies.
От: От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Подслушване винаги има и ще си има, тук в България и навсякъде по света. Примирете се най-накрая. Гнусно е, противозаконно, против правата на човека, но това е факт нявсякъде. Въпроса е, че преди е нямало модерната днес техника, но е имало агенти на ДС. Те са били чистокръвни доносници, а сега просто има техника, която действа, вместо тях. Вземете "видните" журналисти Кеворк Кеворкян, Коритаров, които са били едни от най-големите "подводници" в соца. Не защитавам Цветанов, но ми е много смешно комунистите като започнат да скачат против подслушването, при положение, че по соц. времето хора са карани в затвора заради вицове, несъгласие с "великите" идеи на комунизма и т.н., което е същото, само че провеждано с човешки ресурси.

П.П : Фразата "Не е за по телефона" датира преди повечето тук писачи да са родени :)

Не знам защо се мъчиш да оправдаваш едно нарушение на закона със постъпките на комунистите и едно време какво било. Живете в 21 век не по комунизма! Ами дай да си вземем по един църен африканец за роб - навремето е било нормално?

ПП: coolice ме изпреварил. You must spread some Reputation around before giving it to coolice again. :(
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Пичове, никой не оправдавам. Исках да кажа, че в различните времена има различни начини за контрол на хората и това точно не може да се промени, поне засега. Не е много уместно да сравнявате робството с подслушване... Да не говорим, че 1/3 от света си живеят почти като роби с оглед на стандарт на живот, права в странтие си (Африка, Китай, Корея), деца във Филипините шият маркови дрехи по 18 часа на ден, но да живее демокрацията :)
Това, което исках да кажа е, че и в най-големите примери за демократични управления винаги има потъпкване на права. Контролът над живота на средно-статистическия човек е винаги бил приоритет на управлението. Едни ги контролират с оръжие, други с хамбургери и кредити, а всички подслушват :)
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Абе вие още ли дъвчите интригите на станишката?
И тъпака пищи, че се подслушвало, а що не писна преди да го изберат, че 45г. неговите(и на алана) духовни водачи подслушваха и кокошките в курника?
 
това че станишката е запонал скандала не го прави по малко скандал както и не онивинява партията за предните 45 години ама и не прави ГЕРБ по малко виновни... според мен дори всичко друго да беше ок това е много голям проблем за всеки демократично мислещ
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

За мен проблем е как само предизборно излизат "компромати"?
Мълчи като пукал 3 години и предизборно почна да прави скандали, срс-та и писма от анонимни ченгета :lol:
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Мълчи като пукал 3 години и предизборно почна да прави скандали, срс-та и писма от анонимни ченгета :lol:

Май не си се интересувал от политика, последните 3 години и половина. ;)
 
Re: От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Пичове, никой не оправдавам. Исках да кажа, че в различните времена има различни начини за контрол на хората и това точно не може да се промени, поне засега. Не е много уместно да сравнявате робството с подслушване... Да не говорим, че 1/3 от света си живеят почти като роби с оглед на стандарт на живот, права в странтие си (Африка, Китай, Корея), деца във Филипините шият маркови дрехи по 18 часа на ден, но да живее демокрацията :)
Това, което исках да кажа е, че и в най-големите примери за демократични управления винаги има потъпкване на права. Контролът над живота на средно-статистическия човек е винаги бил приоритет на управлението. Едни ги контролират с оръжие, други с хамбургери и кредити, а всички подслушват :)

мдам и тоталното подслушване е стъпка натам, а точно това че подслушват масово електронно доведе до връщане на старите методи на работа и точно тези който трябва да бъдат подслушвани като агенти на вражеските разузнавания го избягват... съвсем скоро тези публично известни методи (публично известни защото им е минал срока на сектретност) ще навлязат и по масово при тези който имат какво да крият и скъпото електронно оборудване хептем няма да се избива...*


искам да те питам колко си голям ама аз имам леки спомени от комунизма... та спомнямс че като ще се слуша "пропаднала" западна музика на вечеринка (така мисля че беше думата която замести думата купон) хората си изключваха жичните телефони от розетката... спомням си и чичкото от ДС дето обикаляше на гости по хората от блока да ги преслуша и смятам че е недопустимо и въпреки че беше тотално не успя да спаси комунистическия режим.... (бил съм малък и не съм го осъзнавал ама после ги разбрах тези неща)

*тоест като се знае че масово се подслушва хората почват масово да внимават и да взимат мерки затова и при 100 000 000 изхарчени за подслушване и 15 000 издадени разрешения мисля за 2011 в съда бяха влязли нещо като 200 дела само сам виждаш колко е нефикасно... така че не го защитавай и си говорим само за официалната бройка

Освен това ако някой си мисли че го подслушват а си мисли понеже знае че масово се подслушва той се старае в 7/8 от времето да подава деизнформация което допълнително намалява ефикасността... и харчи ресурсите на на дръжвата и се използва точно масовото подслушване за да си прикрие следите.... както се казва само на най големите глупаци и тези който си мислят че те контролират подслушването им записват истинска информация при такива случаи.... останалите са хвърлили една кофа дезинформация :)
 
Последно редактирано от модератор:
От: Re: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

това че станишката е запонал скандала не го прави по малко скандал както и не онивинява партията за предните 45 години ама и не прави ГЕРБ по малко виновни... според мен дори всичко друго да беше ок това е много голям проблем за всеки демократично мислещ

За съжаление мислещите дали демократично или не са на изчезване в България. :)
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Повтарям - не защитавам никой, не искам да влизам в спорове, особено за политика. Повтарям отново "гнусна работа". Coolice прав си и ти, че всеки демократично мислещ трябва да е най-малкото недоволен от подслушването.
Възрастта ми е почти христовата, така че и аз малко съм хванал от комунизма, но имам наблюдение върху доволните и недоволните страни на режима
А ако трябва да сме демократична република, не само Цветанов, от 89-та насам почти всички водещи фигури в политиката трябва да са зад решетките, но не става. И аз бях на протестите скоро и какво ? Свалиха правителството, а основната идея за намаляването цената на тока - пропадна.
Ние сме си такъв народ, рожба на тоталитарно мислене и 7 века робство.
Повече няма да се включвам в политически дебати, по-добре да драсна някоя статия, която да е полезна за предприемачите, отколкото да обсъждане уродливите лица на политиката в страната.
 
Re: От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Повече няма да се включвам в политически дебати, по-добре да драсна някоя статия, която да е полезна за предприемачите, отколкото да обсъждане уродливите лица на политиката в страната.

а не включвай се въпроса е да не се представя че няма алтернатива на герб и че комунистите ще управляват.... герб ако са принудени да са в коалиция с демократично настроена и защитаваща демократичните ценности партия ще са много по приемливи... затова си избери малка партия която ти пасва и си гласувай за нея... важно е никой да не може да управлява самостоятелно на тези избори това ще защити демокрацията
 
От: Re: От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

и гласа ти ще иде за БСП:)
По-добре да пробваш и да не успееш, отколкото предварително да се съгласиш със загубата/прецакването.
 
От: Re: От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

и гласа ти ще иде за БСП:)

Ти си го дал, като те гледам вече си червен. :lol:
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Опитват се червените да ме боядисат, но аз съм се клел в ГЕРБ, колкото и кинти да извадя ,ще се отчета с 10% данък.Ане като при тройната крий данъци а после оти немаме убави сгради учревдения и т.н
 
  • Like
Реакции: g0g0
От: Re: От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

въпроса е да не се представя че няма алтернатива на герб
ами не ние го представяме
ние сме 1-5-100 човека
но има още хиляди които избират герб въпреки всичко пред бсп
докато им такива хора - ще трябва да се гласува "против" бсп, а не "за" някои

и че комунистите ще управляват....
то си е така..
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

За да бъде силна държавата ПОГОЛОВНО ПОДСЛУШВАНЕ и бой по канчето щото съдиите ги пускат :clap:
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Като си толкова отворен си инсталирай троянец в телефоните и дай линк към стрийма, за да можем всички да слушаме.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе