Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Статус
Not open for further replies.
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Охххххх, братле стига бре, осъзнайте се вече, не знам как може още да го защитавате тоя тиквеник.

аз никого не защитавам , просто казвам, че с една комисионна като Догановата от Цанков камък, мога да карам цял живот :lol:

А за имунитета си има лек - търсим партия, която ще свали имунитета и толкова ;) Не на определен политик, а на всички!! Идеята е, когато се гласува жизнено важен за народа закон, да гледате кой как гласува. А не като БСП, да предложи да се намали тока и после да не отиде на заседанието (сиреч хвърля прах в очите на хората), за да подкрепи предложението си.
 
От: От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Аз не разбрах Цветанов кой е подслушвал? :shock:


Не си сам
и мен ме боли :wink:

Е, вече няма как да коментирам подобно нещо!!! Има хистори на всичко хората да гледат и преценяват!!!
 
От: От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

аз никого не защитавам , просто казвам, че с една комисионна като Догановата от Цанков камък, мога да карам цял живот :lol:

А за имунитета си има лек - търсим партия, която ще свали имунитета и толкова ;) Не на определен политик, а на всички!! Идеята е, когато се гласува жизнено важен за народа закон, да гледате кой как гласува. А не като БСП, да предложи да се намали тока и после да не отиде на заседанието (сиреч хвърля прах в очите на хората), за да подкрепи предложението си.

Че, кой защитава Доган, аз да не казвам силни дум, не обичам така наречените "Българи", ама и в никакъв случай няма да позволя на простака да се върне пак начело на държавата.
 
От: От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

аз никого не защитавам , просто казвам, че с една комисионна като Догановата от Цанков камък, мога да карам цял живот :lol:

А за имунитета си има лек - търсим партия, която ще свали имунитета и толкова ;) Не на определен политик, а на всички!! Идеята е, когато се гласува жизнено важен за народа закон, да гледате кой как гласува. А не като БСП, да предложи да се намали тока и после да не отиде на заседанието (сиреч хвърля прах в очите на хората), за да подкрепи предложението си.


Нали знаеш? Важното е кой са хванали, а не кой какво е направил....

Какво и да се казва и аз и Вие и целия народ е имал по-лек живот преди 4 години. Преди да ми развиеш теорията някаква криза имай предив, че такава в БГ нямаше и да има ако ГЕРБ не натовариха общественто медийно пространство с дезинформация веднага след изборите.

Хората изпданаха в паника за някакви 2 месеца и това продължи 4 години. А какво по-лесно за управление от наплашеното стадо...
 
От: От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Аз не разбрах Цветанов кой е подслушвал? :shock:
Не си сам
и мен ме боли :wink:

Не сте сами и Цветанов го боли. :lol: И всички политици ги боли докато се возят в джиповете и броят краднатите пари баш ги боли за тйебе, тейбе и тйебе. :mrgreen:

Ама така е цял народ балъци като има да им го позволяват. :mrgreen:
 
От: От: От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Не сте сами и Цветанов го боли. :lol: И всички политици ги боли докато се возят в джиповете и броят краднатите пари баш ги боли за тйебе, тейбе и тйебе. :mrgreen:

Ама така е цял народ балъци като има да им го позволяват. :mrgreen:

Че и го пазят 20 души охрана от НСО тоя Цвиноки. В студиата нахълтваше, че и се кълнеше в децата си, че и от политиката щял да се отказва. Егати наглеца.


Говорите за БСП, ама ГЕРБ откраднаха милиарди. 4 години - 4 милиарда общо дефицит в бюджета - къде отидаха? В реформи ли в какво? Да добавим и 4-5 милиарда от фискалния резерв и като добавим колко хора им спряха бизнеса и колко фирми фалираха и как замразиха доходите. Не ми се смята, че ще се уплаша и аз от това, което ще получа.
 
От: От: От: От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Е, вече няма как да коментирам подобно нещо!!! Има хистори на всичко хората да гледат и преценяват!!!

кажи де
без излишни простотии - само няколко имена напиши :) (на бас, че не можеш? 8))

Че и го пазят 20 души охрана от НСО тоя Цвиноки. В студиата нахълтваше, че и се кълнеше в децата си, че и от политиката щял да се отказва. Егати наглеца.

Кога цветанов се е заклел в децата си?
това го каза Борисов..а доколко е вярно нз
всички знаем как говори той
 
От: От: От: От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

кажи де
без излишни простотии - само няколко имена напиши :) (на бас, че не можеш? 8))

Да, прав си братле не мога точно тези да ги назова, и не искам, защото някак се чувствам предаден от тях. ;)
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

А не ви ли се струва че Тиквоча се опитва да се отърве от Цуци Тъпото - Няма такава сила която да застане зад главният прокурор та той да смее да им скочи по този начин.

Факта че са свалили обвинението от тримата директори на мен ми говори само че са пропели и са се съгласили да свидетелстват срещу Тъпото.

От ЕС отдавна натискат някой да опере пешкира за назидание - явно Тъпото е най удобният за целта - беше си повервал че ръководи партията и му е време да гризне дръвцето като всички бивши другарчета на Тиквоча, когато вече не са му удобни
 
От: От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Нали знаеш? Важното е кой са хванали, а не кой какво е направил....

Какво и да се казва и аз и Вие и целия народ е имал по-лек живот преди 4 години. Преди да ми развиеш теорията някаква криза имай предив, че такава в БГ нямаше и да има ако ГЕРБ не натовариха общественто медийно пространство с дезинформация веднага след изборите.

Хората изпданаха в паника за някакви 2 месеца и това продължи 4 години. А какво по-лесно за управление от наплашеното стадо...

Прав си, преди 4 години ми беше по-добре. Защото все още бях на даскало, бачках, пари от нета падаха, имаше още един жив член на семейството ми и не съм плащал нито квартира, нито ток, нито вода, нито каквото и да било... И мога да ти гарантирам, че в разгара на най-голямата криза, аз имах най-много пари. Демек всичко е относително и всеки различен живот живее. А за това кой са хванали мога да ти кажа, че партията-майка има най-голям опит в набеждаването на някой за престъпник и бързата му ликвидация :) Ако не е вярно, заплюй ме! ;)
Каквото и да правят мижитурките от БСП, пак няма да им се получат нещата. Станишко си мисли, че като "разкрие" някакви големи истини и хората от ГЕРБ, ще се насочат към БСП. Само дето му е крива сметката... Защото хора няма да се насочат към БСП, а към една-две други партии - едната крайно лява, а другата - дясна (и не, нямам предвид партията на Пръдлева). ГЕРБ е изпята песен, която отново не ще се запее. С двойно по-голяма сила важи същото за БСП. Ако народът пак избере БСП, то тогава той съвсем заслужено си заслужава палачите и съдбата.
Между другото, не виждам как БСП ще се справи с ниските заплати и безработицата. С "Белене" ли? :lol: :lol: :lol: Като "бълбукнем" държавата с 12 млрд. лева (нали 50% ще дойде от братушките), как по-точно ще се справим с дефицита?? :lol:
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Високопоставени брилянтни източници на АФЕРА довериха, че срещу Цветан Цветанов е в процес на образуване ново дело за подкуп в особено големи размери. Прокуратурата още мълчи за предстоящото ново обвинение, което със сигурност Цветанов ще получи. Според източниците ни тече усилена проверка и наказателното производство е пред стартиране. Случаят е особено тежък и касае подкуп в особено големи размери.

Междувременно, АФЕРА разкри, че със сигурност през бившия шеф на ГДБОП Станимир Флоров от определени лица са искани 20 000 000 евро, но са им били отказани. Източниците на АФЕРА още са истински изненадани, предвид знаковостта на изнудваните лица, как Флоров и Цветанов даже още са живи.

Работата по новото дело срещу Цветанов за подкуп още се държи в тайна от прокуратурата.

Както се казва – на час по лъжичка.
http://afera.bg/mishena/42441.html
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

601899_376284592475794_327320898_n.jpg
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Сега е времето Цецко и Боко да стягат да багажа и да ходят на гости при братя Галеви :)
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Вижте, лесно е да кажеш, че някой е крал, но трудно се доказва. Преди 4 години крадяха, но имаше и за народа заплати пенсии, поръчки някаси държавата вървеше. Сега в страната е трагично бизнеса загина и не е виновна кризата а икономията разберете икономията води до мизерия. Когато няма инвестиции, няма икономика каквото и да Говори Боко 100 човека са добре в тая държава останалите мизерстват. Не ме интересува БКП или БСП или ДПС важното е някой да върне държавата в релсите. Бойко не може няма капацитет. Ако го изберат ще го пребият с камъни този мандат, няма да издържи народа на изпитанията.
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Бившият служител на НСО Николай Марков: Президентът е следен и подслушван в момента
- Очаквам прокуратурата да повдигне обвинение и на Бойко Борисов. Този който познава Цветанов знае, че той не е човек, който взима самостоятелни решения. При всички случаи на него му е било разпоредено да прави, това което е правил от Бойко Борисов....
- Президентът отдавна е под контрол. За него също има информация, която е събрана както и за други хора, които са попадали на ключови длъжности. Но за президента няма две мнения. Тепърва предстои развитието на тази тема, защото сега не е удобна...
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Подслушване винаги има и ще си има, тук в България и навсякъде по света. Примирете се най-накрая. Гнусно е, противозаконно, против правата на човека, но това е факт нявсякъде. Въпроса е, че преди е нямало модерната днес техника, но е имало агенти на ДС. Те са били чистокръвни доносници, а сега просто има техника, която действа, вместо тях. Вземете "видните" журналисти Кеворк Кеворкян, Коритаров, които са били едни от най-големите "подводници" в соца. Не защитавам Цветанов, но ми е много смешно комунистите като започнат да скачат против подслушването, при положение, че по соц. времето хора са карани в затвора заради вицове, несъгласие с "великите" идеи на комунизма и т.н., което е същото, само че провеждано с човешки ресурси.

П.П : Фразата "Не е за по телефона" датира преди повечето тук писачи да са родени :)
 
Re: От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Подслушване винаги има и ще си има, тук в България и навсякъде по света. Примирете се най-накрая. Гнусно е, противозаконно, против правата на човека, но това е факт нявсякъде. Въпроса е, че преди е нямало техника, но е имало агенти на ДС. Те са били чистокръвни доносници, а сега просто има техника, която действа, вместо тях. Вземете "видните" журналисти Кеворк Кеворкян, Коритаров, които са били едни от най-големите "подводници" в соца. Не защитавам Цветанов, но ми е много смешно комунистите като започнат да скачат против подслушването, при положение, че по соц. времето хора са карани в затвора заради вицове, несъгласие с "великите" идеи на комунизма и т.н., което е същото, само че провеждано с човешки ресурси.

робство е имало навясякъде примирете се робите и крепостните селяни са служели на военната и религиозната класа за да могат да управляват примирете се, голяма работа че се захвърляме ценностите на демокацията и че децата ви ако не са от робовалделците ще бъдат от робите...


ако искаш добро бъдеще за децата си ще се бориш срещу всяко посегателство срещу демокрацията а ако не можеш да победиш ще се оттеглиш на място което е добро за тях и подсушването не е в такива размери нищо че го има например в Швейцария трябват само 100 000 подписа да се съберът и ще има референдум за подслушването....


освен това електронното подслушването е станало толкова масово че вече не върши работа като човек който гледа всички почти шпионски сериали и филми ти го казвам... заглушителите вече струва едва ли не жълти стотинки ... освен това се връщат старите методи на работа от 70те в малките а и не само разузнавателни агенции... подслушай съобщение в публикувано в некролозите на предварително уговорен вестник ефикасно е и работи и струва центове и е невъзможно за подслушване... еди кой си е умрял означава едно някой друг е умрял означава друго може и малки обяви да се ползват продавам жълта кола /синя кола скоростна кутия всичко има някакво предварително уговорено значение

страдат само обикновенните граждани който не взимат мерки... комерсиаланта криптография която се води сигурна за банкови каротви транзакции е 256 бита ама разни пгп итнт надвърлят 4096 бита което още дълго ще остане неразбиваемо

събота срещу неделя ме нямаше и оспамиха форума ама за 20 и малко часа изгледах целия втори сезон на IRIS та даже и там го казаха (а втория сезон е на много високо ниво не започва комедиино като първият) и после проспах спамъра.... :oops: а сериала ви го препоръчвам както и the americans това са двата топ шпионски сериали за тази година
 
Последно редактирано от модератор:
  • Like
Реакции: Test
Статус
Not open for further replies.

Горе