Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Статус
Not open for further replies.
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Учудвам, се как защитаваш тези против които плюеше (и си го заслужават), а сега изведнъж започна да циклиш за тях.

Грешка...
acute.gif
не защитавам никого - не ви харесва това което пиша (и на мен не ми харесва но-), не означава че не е вярно (кажи за кое не съм прав?)

Няма никакво значение защо и как.

ДА БЕ
biggrin.gif


TOЧНО ТУК е проблема!
не ми казвайте, че искате и занапред да разчитаме на "съвестни" служители..преди да кажете - "ДА" имайте предвид, че изборите са веднъж на 4 години
laugh3.gif
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Мислех да не пиша в тая глупава тема, но така или иначе ми е скучно ще нахвърля няколко реда...

Ако някои си направи труда да отвори старата тема на другаря сергей ще види гръмко заглавие "Цветанов подслушвал:президента, бившия президент, Цв.Бориславова, Волен и мн. други!"
Веднага след това отваря нова тема като пуска резултатите на прокуратурата. Аз във тези резултати не видях никъде НИТО "Цветанов подслушвал" НИТО видях да се споменават следнит имена "президента, бившия президент, Цв.Бориславова, Волен".

Какъв извод си правим тук - другаря станишеф имал вътрешна информация, но за да изглежда по ГРЪМКА си прави един бърз миск лъжи със полуистини и истини за да създаде новина, и да се раздуе колкото може повече...

Не ме разбирайте погрешно, ясно е че има проблем с подслушването.... но в нашата държава с какво ли нямаме проблем..

Ехх много ги е страх от цеко тия комунисти и турци направо им призлява...
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Мислех да не пиша в тая глупава тема

Недей, повче тя темата не е за плиткоумните кадри и платени драскачи на гроб.
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Недей, повче тя темата не е за плиткоумните кадри и платени драскачи на гроб.

Извинявай не знаех, че искаш да се усамотиш с гей дружинката солташаци на сергей. Радвам се, че не си ми прочел поста той е за хора с IQ над двицифрено число....
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Ехх много ги е страх от цеко тия комунисти и турци направо им призлява...

Нито турците ги е страх, нито комунистите, напротив. Борисов е най-протурския премиер, който сме имали някога. За справка виж кои са били на пленума на ГРОБ. Любовта им с турските управляващи е пословична. Каквото нареди турския посланик се изпълнява моментално от гробаджии. Поинтересувай се повече, има какво да научиш явно.

Относно комунистите... не ми се търси сега списъка чии наследници са министрите от правителството на ГРОБ, но ако държиш ще ти го приложа.
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Мислех да не пиша в тая глупава тема, но така или иначе ми е скучно ще нахвърля няколко реда...

Ако някои си направи труда да отвори старата тема на другаря сергей ще види гръмко заглавие "Цветанов подслушвал:президента, бившия президент, Цв.Бориславова, Волен и мн. други!"
Веднага след това отваря нова тема като пуска резултатите на прокуратурата. Аз във тези резултати не видях никъде НИТО "Цветанов подслушвал" НИТО видях да се споменават следнит имена "президента, бившия президент, Цв.Бориславова, Волен".

Какъв извод си правим тук - другаря станишеф имал вътрешна информация, но за да изглежда по ГРЪМКА си прави един бърз миск лъжи със полуистини и истини за да създаде новина, и да се раздуе колкото може повече...

Не ме разбирайте погрешно, ясно е че има проблем с подслушването.... но в нашата държава с какво ли нямаме проблем..

Ехх много ги е страх от цеко тия комунисти и турци направо им призлява...


Хаха все едно слушам пияниците в кварталната кръчма: първо ги беше страх от Желев, после от Костов, после от царя, а сега от Цвъ. Хората говорещи са едни и същи алкохолици само сменяха имената на геройте.

Биоз моеот момче, аз не гласувам нито съм член на която и да е партия. Всеки е от тя дето им сваляш звезди е бивш комунист. Та по добре да са навласт тези който си отстояват идейте и принадлежноста от колко шарени гладни пиленца. Под обре 10 години управление от едни вместо всяка година нови. Познатот зло е за предпочитана пред всяко непознато
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

един чел само първото изречение от поста на @bioz, друг само последното :lol:
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Какво лаете не мога да разбера. Цветанов не могат да го бутнат, щото има имунитет. А Станишев да говори за подкопаване на държавността е гротескно :)
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

един чел само първото изречение от поста на @bioz, друг само последното :lol:

Те малко са чели ама още по малко са разбрали. Ето легенда, като казвам комунисти имам предвид БСП - наследници на БКП, като казвам турци - ДПС( турска партия ), лошо е когато хората реагират първосигнално на думите, без да се замислят за вложения смисъл.
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Хаха Цоцко стана Цецо Страшното - хумористи. :lol:
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Те малко са чели ама още по малко са разбрали. Ето легенда, като казвам комунисти имам предвид БСП - наследници на БКП, като казвам турци - ДПС( турска партия ), лошо е когато хората реагират първосигнално на думите, без да се замислят за вложения смисъл.


Е Боки и Цеко какви са бре пиле??? Нали точно те са скритите лимонки на БКП.

Не бъркай сегашното БСП с БКП нямат нищо общо.
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Дайде да говорим след изборите .. !!!

За голямо мое съжаление ГЕРБ ще имат най-много гласове ... дали ще са реални или фейк ... за депутатообразуването няма значение


съжалявам само че предпреиемачите си нямаме партия
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Знаете ли кое е най-лошото от послушването, че имат информация и за бизнеса и го натискат. Герб вероятно ще се опитат да манипулират с всички възможни средства изборите, защото загубят ли очаква ги съдбата на НДСВ
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Знаете ли кое е най-лошото от послушването, че имат информация и за бизнеса и го натискат.

Незнаех...добре, че ми каза! Благодаря ти.
Значи казваш - ще натискат "бизнеса"? и той няма да се даде и ще фалират и хората ще останат без работа и и и и.. О НЕЕЕЕ
sad.gif
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Незнаех...добре, че ми каза! Благодаря ти.
Значи казваш - ще натискат "бизнеса"? и той няма да се даде и ще фалират и хората ще останат без работа и и и и.. О НЕЕЕЕ
sad.gif


Странно не се ли случва точно това последните 4 години или ти не живееш тук?
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Сигурно е имало подслушване. Но такива информации се появяват периодично, но никой не се е ровил надълбоко както сега.

Темата за подслушването е доста встрани. Лично мен ме интересува дали и с колко ще се вдигнат данъците и колко заеми ще се вземат - щото после ние работещите ще ги плащаме. И винаги се цели да има негативна кампания, за да може да се намали избирателната активност и така да отидат да гласуват твърдите ядра на БСП и ДПС. А при ниска избирателна активност - купените гласове тежат повече.


Проблемът е какво да се прави. Имаше една китайска поговорка любима на предния им шеф - "Цветът на котката няма значение, важното е да лови мишки".


Та трябва да построиш къща и имаш трима майстори.


1. Първият слуша, подслушва, рови се из бумагите ти, рови се из фактурите, все те пита кое от къде си поръчал, като говориш по телефона се навърта около теб. Даже слуша и съседите. Чат пат краде. Няма да ти построи къщата в график. Щя трябва още няколко месеца над обещания срок да я построи. На края като я построи, ще имаш проблеми разни с нея - мазилката ще пада, боята ще се люпи, покрива ще тече.

2. Вторият майстор е много крадлив и некадърен. Постоянно ще те краде. Ще те краде, ще те лъже и ще те гледа най-нагло в очите. Ще ти изкопае основите, ще излее малко бетон - може и да стигне до първия етаж. Ще открадне останалото и ще се покрие, като обвини че някой друг е виновен, а не той. Накрая нито къща построена, нито пари ще имаш. Почната ама недовършена.

3. Третият майстор никога не е строил къщи през живота си. Като го накараш на работа, той почва да говори и само говори. Ти му викаш "направи нещо, покажи какво можеш" - той продължава да си говори.


Пита се в задачата кой ще избереш?


А Сидеров като толкова много говори против орките и за ред и законност, що не събере подписи за референдум за "Защита на частната собственост" - ако някой ти влезе в имота с очевидна цел да краде и ти го гръмнеш, да не подлежиш на отговорност - както е в САЩ. Ще се разпиша и ще гласувам за. И мога да ви кажа, че сигурно всички във форума ще се подпишат и ще гласуват за. И не само форума, ами сигурно 80% от хората ще гласуват "ЗА". Ама друго си е да говориш по ТВ-то, вместо да вземеш да свършиш нещо да видим дали можеш изобщо да правиш нещо различно освен приказки. В това отношение лудото Яне е по-добър щото вкарва някакви закони чат пат и то има мисъл в законите, които предлага.


Кунева не я харесвате. Костов не го харесвате. И то няма други. Това е избора. И останаха някакви дето могат да протестират. Ама освен да блокират Орлов мост нищо смислено не предложиха.


Та политиката е мръсна работа и жалкото е, че имаш два вида избор - негативен или за най-малкото зло. Е аз предпочитам да гласувам за най-малкото зло - или ГЕРБ или Кунева (евентуално Костов - но той няма да влезе така че отпада).
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Те малко са чели ама още по малко са разбрали. Ето легенда, като казвам комунисти имам предвид БСП - наследници на БКП, като казвам турци - ДПС( турска партия ), лошо е когато хората реагират първосигнално на думите, без да се замислят за вложения смисъл.

Ти нали си разбрал със тъпия си гербаджийски мозък, и IQ с три цифрено число "000" каквото е и на шефа на тъпата ви мизерна партия. Ходи си яж вафличките и си пий лекарствата, че вече направо няма по-нагли от вас същества.
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Не знам за какво право за самоотбрана говорите, след като в закона такова е налично:

Наказателен кодекс

Чл. 9. (1) Престъпление е това общественоопасно деяние (действие или бездействие), което е извършено виновно и е обявено от закона за наказуемо.

Чл. 12. (1) Не е общественоопасно деянието, което е извършено при неизбежна отбрана - за да се защитят от непосредствено противоправно нападение държавни или обществени интереси, личността или правата на отбраняващия се или на другиго чрез причиняване вреди на нападателя в рамките на необходимите предели.
(2) Превишаване пределите на неизбежната отбрана има, когато защитата явно не съответствува на характера и опасността на нападението.
(3) Няма превишаване пределите на неизбежната отбрана, ако нападението е извършено чрез проникване с насилие или с взлом в жилище.


С "недоволни сме" не се стига до никъде. Иска се и малко познания в материята, която коментираме.

А това с "най-малкото зло" е пропаганда, която пробутват "големите" партии, с цел да ти втълпят, че дори и да не ги харесваш, трябва да гласуваш за тях. Това, че нямаме избор изобщо не е вярно. Партии бол. Дори се притесняват как ще ги съберат на еднометрова бюлетина.
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Няма лошо, само дето в случая с дядката не влизат с взлом в жилище - а в стопанска постройка или в двора му. И тълкуването е много общо - "необходимите предели" и "Превишаване пределите на неизбежната отбрана има, когато защитата явно не съответствува на характера и опасността на нападението." - всеки съд може да решава и да го тълкува както си иска, според зависи кой плати повече.

И аз говорех за частната собственост като цяло - жилище, офис, производствен цех, нива, насаждения, стопанска постройка, кошара ако щеш.


Партии има бол - но никоя не е доказала, че може да управлява. Костов преди да стане премиер министър беше финансов министър в правителството на Филип Димитров. Кунева беше при Царя. НДСВ - управляваха доста добре (жалко че сега няма да съберат и те гласове). Бойко беше при Царя, после беше кмет на София и се видя че се справя по-добре от предишните кметове на София.

Още повече че всички от тях имат такива популистки идеи, че ако си осъществят и 10% от предизборните писания - това значи да загробят България поне за едно 10 год. напред. Тея с протестите не можаха да измислят нищо читаво. Е как да вярваш на такива хора. Повече вярвам на Янето, отколкото на тях.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе