Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Статус
Not open for further replies.
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Я си погледни начина на писане/говорене.
Ти си по-голям простак и от него, само ръсиш обиди и псуваш, нямаш нормален тон или по-скоро това ти е тона.
Да не забравиш да ми удариш червена репа с някоя цветуща псувня :lol:

ПП: Само аз ли не мога да ги отворя?
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Ми да ти кажа оня ден пътувах по новите участъци на магистралата още си е добре - не се е скапала.

Като се скапе - тогава ще коментираме колко некачествено е.


Фактите ги гледам

Португалия, Испания - рязане на пенсии и заплати - щото имат подобни проблеми като нашите. Бум в строителството и после нищо.

Румъния - 25% надолу държавни заплати, 15% надолу пенсии, щото не може да върже бюджета.

Гърция да я коментирам ли? Айде там проблемите са други - много заеми теглили и сега трябва да ги връщат.


България все още се оправя сама - връзваме бюджета и нямаме нужда от външна помощ.

Средна заплата в България - януари 2012 - 720 лв, януари 2013 - 820 лв. Средната заплата расте - кво да коментираме още.
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

България все още се оправя сама - връзваме бюджета и нямаме нужда от външна помощ.
Затуй бойко взе милиарди външен дълг нали? Че се справяме сами, затуй и всеки бюджет на герб е с децифит по 1 милиард. Много сте добри, направо нямам думи, избихте рибата, затуй сме в най-долните класации в европата.
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Абе ти си пусни тема и си говори за измислените факти, тук доста хора можем да те оборим по всякакъв начин, в тая тема се дискутира ЦВИНОКИО и мутренската организация ИПОН-СИК ( ГЕРБ )
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

......
България все още се оправя сама - връзваме бюджета и нямаме нужда от външна помощ.

Средна заплата в България - януари 2012 - 720 лв, януари 2013 - 820 лв. Средната заплата расте - кво да коментираме още.

Туй за средната заплата го разкажи на 400 000 официално безработните. Може да си поиграеш да посмяташ (нъл си математик) кое расте по-бързо от двете.
Аман от заблудени.
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Айде по темата.

Записите изглеждат автентични.

Обаче мислиш, че ако са правени от МВР - не е ясно кой ги е пратил на журналистите?

Служителя казва - "аз съм анонимен, щото ще ме осъдят". Да ама в МВР няма 1000 служители дето работят с тази техника. Да са 10 - 20 макс.

Колко време според теб трябва да се установи кой е пуснал записа от тези 10-20 човека?

Кой е бил на смяна? Кой е записвал разговора? Уж имал заповед от тая новата министърка. И кой евентуално от тези служители може да го пусне - кръга се стеснява до 2-3 служители. И най-вероятно новата министърка и Цецо го знаят, ако е така.


Така стигаме до извода:

Записът не е правен от МВР. А от някой друг. А вярващите да си вярват колкото искат.
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Туй за средната заплата го разкажи на 400 000 официално безработните. Може да си поиграеш да посмяташ (нъл си математик) кое расте по-бързо от двете.
Аман от заблудени.

Ако ги нямаше Еврофондовете и инфраструктурните строежи колко щеше да бъде според теб?

200 000? Или може би 700 000? А? Както му бяха спряли на Станишката всички кинти от Европата.
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Тия записи отварят ли ви се?
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Няма значение кой ги е пуснал, важното е, че се вижда престъпление. Опитват се да прикрият найденов. Коментирай езика на Бойко . " Педерас" , "ония еб*е ли го или не го е*е ) - Всичко е много скандално. Класическа търговия с влияние и власт.




Най-важното е, че такъв разговор има и натам трябва да се насочим, да се анализират думите на въпросните хора от записа, защото това е скандално.

Както с Мишо Бирата тръгна третокласната мутра да търси кой пуснал записите, а не се анализираше какво беше записано, че чак след 1 година си призна, дотогава лъжеше, че всичко било маниполирано. Ами другите срс-та? На Фидосова? На танов? Пълен абсурд.
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Ми да ти кажа оня ден пътувах по новите участъци на магистралата още си е добре - не се е скапала.

Като се скапе - тогава ще коментираме колко некачествено е.

Първото което е, че магистралите в България нямат нищо общо с магистралите на запад.
Миналата година пътувах между Пловдив и Нова Загора, това беше всичко друго но не и магистрала.
Между другото влез в сайта на Пътна Инфраструктура и ще видиш, че по времето на Станишев са изградени с около 20 км повече магистрали.
Миналата година ремонтираха Дунав мост и за няма една година моста се скапа.Ето ти пример за скапана работа.
При ГЕРБ всичко е само ПР и говорене.А и се оказа голяма мафия
Не защитавам Станишев защото според мен и той има много трески за дялане.
Между другото не съм от младите момчета, преживял съм целия така наречен преход.
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Къде го видя престъплението?

Никъде няма намек да се спре делото с/у Мирослав Найденов. Просто пита кво става с делото. А оня си казва. Записа с Танов за Мишо Бирата беше доста по-скандален.


А за езика кво да коментираме? Що си мислиш, че другите не говорят така? Или че щото се казва бат Бойко и не може да употребява думичката "педерас".

Някой път се запишете с приятели като сте на маса и после се чуйте - ще е 100 пъти по зле. Обикновените хора могат да псуват, обаче ББ не може. Баба ти на село може да си вземе нивите, ама Царя не може да си върне имотите, щото е Цар. Интересна логика.
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Първото което е, че магистралите в България нямат нищо общо с магистралите на запад.
Миналата година пътувах между Пловдив и Нова Загора, това беше всичко друго но не и магистрала.
Между другото влез в сайта на Пътна Инфраструктура и ще видиш, че по времето на Станишев са изградени с около 20 км повече магистрали.
Миналата година ремонтираха Дунав мост и за няма една година моста се скапа.Ето ти пример за скапана работа.
При ГЕРБ всичко е само ПР и говорене.А и се оказа голяма мафия
Не защитавам Станишев защото според мен и той има много трески за дялане.
Между другото не съм от младите момчета, преживял съм целия така наречен преход.


Станишев няма 1 километър подписан договор за магистрала. Договорите ги подписа Царя и тогава почнаха да се строят. Станишев ги довърши и им отряза лентите.

Става въпрос за отсечките - Чирпан - Стара Загора и Карнобат - Бургас.


А по-стария път по-хубаво ли беше?
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Къде го видя престъплението?

Никъде няма намек да се спре делото с/у Мирослав Найденов. Просто пита кво става с делото. А оня си казва. Записа с Танов за Мишо Бирата беше доста по-скандален.


А за езика кво да коментираме? Що си мислиш, че другите не говорят така? Или че щото се казва бат Бойко и не може да употребява думичката "педерас".

Някой път се запишете с приятели като сте на маса и после се чуйте - ще е 100 пъти по зле. Обикновените хора могат да псуват, обаче ББ не може. Баба ти на село може да си вземе нивите, ама Царя не може да си върне имотите, щото е Цар. Интересна логика.



Как да няма - от записите става ясно, че миро мършата и прокурора търсят начин да прекратят делото му.
Ами не знам, ти ако ти харесва да слушаш такъв език от министър председателя - да нарича други прокурори педерас*и - хубаво. Гласувай за този простак.
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Къде го видя престъплението?

Никъде няма намек да се спре делото с/у Мирослав Найденов. Просто пита кво става с делото. А оня си казва. Записа с Танов за Мишо Бирата беше доста по-скандален.


А за езика кво да коментираме? Що си мислиш, че другите не говорят така? Или че щото се казва бат Бойко и не може да употребява думичката "педерас".

Някой път се запишете с приятели като сте на маса и после се чуйте - ще е 100 пъти по зле. Обикновените хора могат да псуват, обаче ББ не може. Баба ти на село може да си вземе нивите, ама Царя не може да си върне имотите, щото е Цар. Интересна логика.



Как да няма - от записите става ясно, че миро мършата и прокурора търсят начин да прекратят делото му.
Ами не знам, ти ако ти харесва да слушаш такъв език от министър председателя - да нарича други прокурори педерас*и - хубаво. Гласувай за този простак.

СРС-та уловили Бойко Борисов: Казвам, че съм педал, да мислят, че съм интелигентен
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Имотите не са на "царя", че да взима нещо. Имотите са на царство България, с което "царя" няма нищо общо, защото е олигофрен.

Ти не беше ли от бандата на Пръмовица, сега за ГЕРБ ли агитираш?
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Ето ти го и престъплението


"И тримата са съучастници в извършването на престъпление по чл. 288, във връзка с чл. 18 ал. 1 от НК: "Орган на властта който...по друг начин осуети наказателно преследване с цел да избави другиго от наказание, което му се следва по закон, се наказва с лишаване от свобода от 1 до 6 години."





След съветване с адвокат, това е члена, който и тримата са нарушили.
 
Re: От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Мен и да ме подслушват все ми е тая, няма какво да чуят и нямам кво да крия, но има много такива.)

Хайде бе ми ако се занимаваш с купуване на домейни и държиш няколко хубави 5-6 буквени думи който сега струват по няколко хилики а след пет години може и 250 000 да струват и с нерегламетирано подслушване някой има достъп до имейла ти може да си замине колекцията отделно че някой работещ сайт може да си замине изкушението е голямо като взимаш 1300 лева.... а можеш да направиш удар за 6 цифрена сума само трябва да инициара трансфер и да ти да влеме мейала и да кликне линка за трансфер

(затова всеки който купува домйни трябва да има ниво на сигурност като разузнавателна агенция... щото ни е такава държавата
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Кой е тоя адвокат бе съсел? Кажи му името тука у форума да не ходим при него...

Не мога да преценя кое е по-смешното, разговора който си е стил петък вечер у кръчмата с приятели или това, че Цецо след като е подал уставка е "наредил" на човек дето по това време НЕ е бил под НЕГОВО ръковорство да подслушва Борисов. Преценете сами...
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Всеки имам какво да крие..., особено що се отнася до финикийски знаци
 
Статус
Not open for further replies.

Горе