Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Статус
Not open for further replies.
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

coolice мерсаж, довечера като се прибера ше си надробя една салатка, ше си сложа една ракия и ше слушам с кеф :lol:
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

cooliceше слушам с кеф :lol:

Ще конкурираш цветанов :shock: :lol:
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Ето ти го и престъплението


"И тримата са съучастници в извършването на престъпление по чл. 288, във връзка с чл. 18 ал. 1 от НК: "Орган на властта който...по друг начин осуети наказателно преследване с цел да избави другиго от наказание, което му се следва по закон, се наказва с лишаване от свобода от 1 до 6 години."





След съветване с адвокат, това е члена, който и тримата са нарушили.

Стига си копирал измишльотини
който го интересува - може да си го прочете по новините

к'во ми се правиш тук на разследващ журналист :D :D


Хайде бе ми ако се занимаваш с купуване на домейни и държиш няколко хубави 5-6 буквени думи който сега струват по няколко хилики а след пет години може и 250 000 да струват и с нерегламетирано подслушване някой има достъп до имейла ти може да си замине колекцията отделно че някой работещ сайт може да си замине изкушението е голямо като взимаш 1300 лева.... а можеш да направиш удар за 6 цифрена сума само трябва да инициара трансфер и да ти да влеме мейала и да кликне линка за трансфер

(затова всеки който купува домйни трябва да има ниво на сигурност като разузнавателна агенция... щото ни е такава държавата

:D
аз досега не съм чул за един такъв случай...
кой ще работи в МВР и ще ти краде домейни :D :D
много сте се филмирали вие - там на острова :mrgreen:

Така стигаме до извода:

Записът не е правен от МВР. А от някой друг. А вярващите да си вярват колкото искат.

звучи логично...и има има вероятност да е вярно..
nea.gif


много съвестни служители напоследък бе
@REMIND- нямаш право да се оплакваш от полицаите! виж колко съвестни хора :)
 
От: От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

звучи логично...и има има вероятност да е вярно..

Да ама ако е вярно и записа не е правен от МВР(въпреки, че ме съмнява колкото и да се мъчите да оправдавате Цоцко), а от друг замислихте ли се двамата с математика какво означава това? За каква дупка в сигурността говорим щом някой си може да ходи свободно да окабелява кабинети на висши държавни служители и да си слухти на воля където си иска и които си поиска? Ъ?

Аз не вярвам, че може да стане без знанието на службите, но и в двата случая Цоцко е с посрани гащи. :)
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Да ама ако е вярно и записа не е правен от МВР(въпреки, че ме съмнява колкото и да се мъчите да оправдавате Цоцко), а от друг замислихте ли се двамата с математика какво означава това? За каква дупка в сигурността говорим щом някой си може да ходи свободно да окабелява кабинети на висши държавни служители и да си слухти на воля където си иска и които си поиска? Ъ?

Аз не вярвам, че може да стане без знанието на службите, но и в двата случая Цоцко е с посрани гащи. :)

Значи Цветанов подслушва Борисов онзи ден и днес ще пуска записите? :shock:
ако прави нещо извън закона, то ще е с доверени хора - а не такива които ще разпространяват записите...
няма да вземе кой да е - служителя го е било страх..хаха..да не е на 5 години
съвестта му проговорила ли :D - и затова пуска записите ТОЧНО сега?
неможеше ли да изчака 2 седмици - така и така до сега е извършвал престъпления...
айде стига прах в очите!

във всичкия този цирк имат пръст от БСП - това мисля е сигурно

помисли за момент - има ли хора извън герб които имат власт за подобно деяние? според мен - да.
кой има възможност (финансова ако щеш) - най-големи възможности имат от бсп
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Не се знае дали е вражески или приятелски огън, ама бая се разсмърдя на ченгеджийница
А това може да е само началото

Абе като слушам записа, гласа на тиквата се чува най-ясно
Да не би на него да е бил микрофона8)
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Кокинов подаде оставка

Значи всички записи са автентични.

Цирка вече е пълен... :lol:
Е ся вече и на най-най-големите фенове на ГРОБ би трябвало да им стане ясно че боко и цвъки са айдуци. Ако тия имат дори 20 гласа на изборите начи народа определено не е наред. То че ше имат повече гласове май е ясно, бая ше си напазаруват ама дано не успеят и 2 дУпетати да вкарат.

п.п. Всъщност така постъпват истинските мъже, когато сгафят си подават оставката! Гафа е грамаден, а да видим ся цц и бб дали имат топки ;)
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Всичко си е истина. Кокито е подал оставка, май и той ще бега в Америка при останалите "приятели" на Бойко :) айдее всички на влака и дим да ги няма
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

"Цецо в дупката седи, със слушалки на уши.
И слухти, слухти. Бойко там буботи, Кокинов бучи.
Найденов се нещо дави, чудят се кой кого ще ги избави.
Цвък насреща им обаче, готви трапове с бодли.
Герб светинята голяма,
оказа се бездънна яма
за народните пари,
изградена от лъжи
- напълни се догоре и смърди.
Кой виновен е не знаем, всеки другия топи,
истината някога дали ще победи?
Цацаров сега се вайка и прибира сигурно пари,
кой ли ще спаси???"
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Сигурно и на Найденов и на Емил Димитров ( емо фаса ) е платено от БСП да говорят против бойко и цвинокио според норта и другите герберски боклуци във форума
:lol:
 
От: От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

няма да вземе кой да е - служителя го е било страх..хаха..да не е на 5 години
съвестта му проговорила ли :D - и затова пуска записите ТОЧНО сега?
неможеше ли да изчака 2 седмици - така и така до сега е извършвал престъпления...
айде стига прах в очите!

Ти па изкара логика, естествено, че който има компромат ще го пусне преди изборите, а не след. Като минат изборите и ГРОб спечелят к'ва файда да го пуска като отиде коня в реката? :)

ПП: И да, идеята ми е точно да ви хвърлям прах в очите да не виждате премиера слънце как грее над вас. :lol: Даже се чудя за к'ъв трибуквен се занимавам да пиша?
 
  • Like
Реакции: snux
От: От: От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Ти па изкара логика, естествено, че който има компромат ще го пусне преди изборите, а не след. Като минат изборите и ГРОб спечелят к'ва файда да го пуска като отиде коня в реката? :)

ПП: И да, идеята ми е точно да ви хвърлям прах в очите да не виждате премиера слънце как грее над вас. :lol: Даже се чудя за к'ъв трибуквен се занимавам да пиша?

кой изкарва тези компромати? той заслужава ли властта - защото според Remind -да...
преди съм го казвал, сега ще го направя пак: бсп никога няма да могат да спечелят с идеи, предложения/обещания (кой ще им повярва?), хора.
Единствения начин е хората да са тотално обезверени (чак пък толкова много ли?:shock:) - бсп си знаят, че това е единствения начин

ТОЧЕН ПРИМЕР за написаното по-горе е uni-web - той ще гласува за БСП защото не е доволен от ГЕРБ
ето така може да спечелят някой друг глас отгоре - над тези от пенсионерите

изритаха ги през 2009-та, сега може да спечелят някои глас отгоре заради скандалите които те правят (а правят защото нямат други инструменти)
а партия която няма други инструменти (+купуването на гласове - но това си е по default) - според мен не заслужава да е в парламента
 
Последно редактирано:
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Сигурно и на Найденов и на Емил Димитров ( емо фаса ) е платено от БСП да говорят против бойко и цвинокио според норта и другите герберски боклуци във форума
:lol:

...................................
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Сигурно и на Найденов и на Емил Димитров ( емо фаса ) е платено от БСП да говорят против бойко и цвинокио според норта и другите герберски боклуци във форума
:lol:

не... сигурно и на тях им е проговорила съвестта :lol:
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Не - бойко ги отритна като кучета. Нарита ги, използва ги и ги изритаха като мръсни палета.
 
От: От: От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

кой изкарва тези компромати?
Който създаде Тиквокраций, той и ще го унищожи - червените му другарчета
 
Последно редактирано:
Статус
Not open for further replies.

Горе