Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Статус
Not open for further replies.
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

По принцип в такива организации не ги изритват "предателите" а ги ликвидират.
Затова семейството на Найденов е в чужбина а той е защитен свидетел

Кои ГЕРБ мафиоти, ааа бъркаш се!

Гледай ся в долната картинка и повтаря след мен.

Харее кришнааа. Буда е моя кумир, да нямам други кумири освен Буда. Да се свети името мууу. Да пребъде управлението мууу. Всичко което каже ГЕРБ е самата истина - истината и нищо друго освен истината. Те са най-демократичното правителство - няма по демократични от тях. България задмина и Германия и стана най-хубавата държава в света благодарение на ГЕРБ. Въпреки, че няма пари пак сме фискално стабилни.

Няма подслушване това са конспирации на комунистите. Цветанов е чист - Станишев и Костов са виновни. За всичко е виновен Станишев, протестиращите, бабите дето изядоха резерва, само ГЕРБ са невинни. Да не смея да кажа лоша дума за Боцкооооо. Да живеят магистралитееее.

Харее кришнаааааааа.

hypnotic_red_web_by_hypnoticvampire19-d5cum0q.gif


Сега преброй до 3 и си шляпни един шамар да се събудиш. :D
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Гангстер изтрещя :lol:

Не просто представя истината по хумористичен начин. :lol:

Да де, ако изключим тъжното.
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

То че си е така, така си е. Просто се позабавлявах на проповедническите му умения :clap:
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

То че си е така, така си е. Просто се позабавлявах на проповедническите му умения :clap:

Ааааа, слаб е слаб, Буда е класи над него. :D
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Гангстера ме кефи яко :D /абе защо не мога да му ударя един реп?!?!/
Почвам тази молитва да си я припявам сутрин и вече по 4 пъти, за по-голям ефект :lol:

И още нещо, веднага всички имащи нещо против най-най партията ГРАБи.. да млъкнат! Нали не искаме вожда да вдига кръвното ей ся баш пред изборите?!? :lol:
 
Re: От: Re: От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Хората са практични.

Тея все пак ни държат в тяхната орбита и не ни фалират.

Щото другите могат да ни тласнат в друга посока и да ни фалират и накрая пак ЕС и МВФ да дават пари, за да ни спасяват като южните ни съседи.

Пък и хората строят инфраструктура, която все пак е важна за ЕС инвеститорите, които отварят тука "плантации", да не си чупят камионите. :lol: :lol: :lol: :lol:


Ако се появи някоя по-добър на хоризонта, ще подкрепят него. Преди подкрепяха и Царя, ама сега го няма, за съжаление.

Политическо коректно е да не агитирам за определена партия ама продължавам да си твърдя на правило номер 2 : Да не се гласува за някой който е по малко умен от мен ... Според мен не е добра идея да се даваш гласа си за контрола на страната без да спазиш правилото...
 
От: Re: От: Re: От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Политическо коректно е да не агитирам за определена партия ама продължавам да си твърдя на правило номер 2 : Да не се гласува за някой който е по малко умен от мен ... Според мен не е добра идея да се даваш гласа си за контрола на страната без да спазиш правилото...

Ти баце, май не си си повтарял молитвата по разписание, веднага да започваш!!! :lol:

И аз ще се присъединя, че съм пропуснал хвалбата на Буда. :rolleyes:
 
От: От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Рекни да пишеш в правилната тема :lol:

И сега какво се оказа, явно Найденов е записал разговорите...
Това значи скоро да го очакваме в листите на бсп :lol:
Алъне, комплексе, мери си квалификациите, молим те!

Нещо те смути в моя правопис, изказ или речников запас? Благодаря за непоисканите препоръки, но аз отговорих на мнение, изложено по-горе.
 
От: От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Нещо те смути в моя правопис, изказ или речников запас? Благодаря за непоисканите препоръки, но аз отговорих на мнение, изложено по-горе.

:shock: Я бързо ходи да си четеш молитвата за буда, и не казвай нищо никога повече против него. :evil: :lol:
 
От: От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

:shock: Я бързо ходи да си четеш молитвата за буда, и не казвай нищо никога повече против него. :evil: :lol:

Разбира се, Оммммммммм....
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

[video=youtube;wUCSGrbK-ug]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=wUCSGrbK-ug[/video]
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Е тоя Цвинокио нема ни срам ни очи!
Ето ви един цитат от него:

"Тук вече мога да кажа, че когато нещо се използва незаконно, нещо, което ти нарушава конституционните права, смятам, че трябва веднага да се предприемат съответните действия, които да доведат до излизане на цялата истина - кой е този, който го е поръчал и кой е този, който го е реализирал. Защото на тази среща са били трима човека"

От прочетеното става ясно, че не е важно какво има вътре в записите, важното е кой е човека дето ги е правил!!!!!!! Тоя луд ли е, какъв му е проблема?!?! Наглоста на Другаря Цветанов, няма край... и тия имат наглостта да застават пред народа и да викат.. "Гласувайте за нас" тц-тц-тц-тц...
Тея тримцата /от записа/ дружно трябва да влязат в пандиза + другаря от ДС - Цвъцко.
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

ЕМИЛ ДИМИТРОВ БЕШЕ ГОСТ ПРИ САШО ДИКОВ ПО НОВА И ХВЪРЛИ МЕГА БОМБА - ПРОЧЕТЕ 2 СМСА ОТ ЦВЕТАНОВ КАК СЕ ОПИТВА ДА ОКАЗВА НАТИСК И ДА ЛОБИРА ЗА ФИРМА И МНОГО ДРУГИ НЕЩА КАЗА ЗА ГРУПИРОВКАТА ГРОБ
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

При Сашо Диков излезе една версия за точния механизъм на подслушването, която до момента ми изглежда като най-достоверна. Подслушването е станало чрез телефона на Мирослав Найденов, който е бил заразен с онези троянски коне, които записват всичко и после го пращат на когото трябва. Другият вариант е един от цецомобилите да е бил наблизо и да е слушал сигнала от телефона на Найденов. Всички обаче са категорични, че няма как Найденов сам да е направил записите и да ги е дал на медиите, тъй като съдържат много вредни за него неща.
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Тая помия с подслушването се прави с една-единствена цел - доверието към ГЕРБ да падне дотолкова, че БСП да станат първа партия, след което да тръбят "НАРОДЪТ НИ ИСКА!! НАРОДЪТ НИ ЖЕЛАЕ!!" , както стана с референдума - 11% от българите гласуваха "За" Белене и Станишко веднага каза, че "БЪЛГАРИТЕ ИСКАТ НОВА АТОМНА ЦЕНТРАЛА" , да, така е. Цели 11% от българите искат Белене, а останалите 89% от българите не са фактор. Те не съществуват за БСП, тъй като не са подкрепили партията на мрака :lol: Аз лично искам да предложа на Станишко да вземе своите 11% , които бяха за Белене, или 15-те % , които ще гласуват за него на изборите и да им дадем Северозападна България, за да си направят там една автономна република. Районът е леко западнал, но БСП са яко вървежни и ще го оправят :) Ще вдигнат пенсиите с 5000 лева , а данъкът все така ще си остане плосък...
Всички сме свикнали да наблюдаваме какво ли не , когато остава един месец до изборите - тогава се вадят кирливи ризи на килограм, тогава се разкриват разговори, тогава се разкриват убийства, тогава се дават пари, тогава се оправя светът!!
Преди някой да ме е нарекъл гербаджия и защитник на "Цоцко" , нека им светна по един шамар, да им покажа по един среден пръст ( може и по два ) и да им кажа, че моят избор е Атака.
Обаче, това, което искам да ви кажа, промити мозъци такива е, че винаги се е подслушвало. Винаги се подслушват високопоставени лица, от съображението за тяхната сигурност. Защо точно сега изцирикаха на умряло? Защо точно Станишко изрева?? Защо политиците пищят , като девойки?? Защото имат какво да крият. Защото, никой няма да тръгне да подслушва обикновените граждани, както се опитват да втълпят някои нещастници. Прекалено е скъпо, за да се подслушват хора, без значение за националната сигурност или нещо подобно. Никой никога няма да ви подслушва, просто "за спорта". И още нещо....

АЗ НЯМАМ КАКВО ДА КРИЯ, ТАКА ЧЕ МЕ БОЛИ УЯ ДАЛИ МЕ ПОДСЛУШВАТ ИЛИ НЕ МЕ ПОДСЛУШВАТ!!!

Най-много да ме чуят да си говоря с приятелката за това, какво ще ядем довечера... Не се въвличайте в простотията, която "хитрите" ви готвят. И ГЕРБ, и БСП, и ДПС, и НДСВ, и ДСБ, и СДС, и който е бил във властта се е омазал много сериозно!! Нека това ви води и на базата на това кой какво е направил, да решите кого да подкрепите, или кого да не подкрепите. Остава малко време. Мислете. И ако не ви се ходи да гласувате, по-добре идете и задраскайте 5 партии, нарисувайте им кур или каквото ви текне на акъла... Не оставяйте вота си "празен" , за да не го купи някой после...
А за Цоцко не мислете, той се е уредил много отдавна... Вие му мислете..
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Не съм чул, не чета вестници, не гледам телевизия, не слушам радиа, не искам да се интересувам.

Това каза лидерът на ПП ГЕРБ Бойко Борисов в Симеоновград на въпроса как ще коментира оставката на прокурор Кокинов.

Ни лук ял, ни лук мирисал. Сега новата мода е да се правим, че издънките не съществуват белким никой не ги забележи.
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Обаче не може да му се отрече на боко, че е силна личност. Това да станеш премиер-министър от пожарникар е голямо нещо. Сега е в апогея на професионалната си кариера, но то по-нагоре няма накъде вече:). Той всъщност не е толкова далеч от нас - онлайн маркетьорите. Продаде мечти на обществото, така както ние продаваме книжки от кликбанк примерно на дебели и разни други, което на практика е илюзия, защото те и след тези книжки ще си останат дебели:)
 
От: Още ли защитавате Цоцко за подслушванията?

Обаче не може да му се отрече на боко, че е силна личност. Това да станеш премиер-министър от пожарникар е голямо нещо. Сега е в апогея на професионалната си кариера, но то по-нагоре няма накъде вече:). Той всъщност не е толкова далеч от нас - онлайн маркетьорите. Продаде мечти на обществото, така както ние продаваме книжки от кликбанк примерно на дебели и разни други, което на практика е илюзия, защото те и след тези книжки ще си останат дебели:)

Не мисля, че е self made политик.
Кой го направи телохранител на Живков и царя, кой създаде фирмата му, връзките на цветелинка, разработката буда...
Някой друг го е направил политик, но има някои качества заради които е лансиран
Американския посланик го определя като 'тефлонов човек', т.е. нищо не му се лепи, скандалите се отмиват от него
Боко Тиквата е просто още една кукла на конци
Ще го използват, докато ги слушка и има рейтинг, па след туй да му мисли
Да не изгърми и той като бушон
 
Статус
Not open for further replies.

Горе